Katka_Malfoy Katka_Malfoy komentáře u knih

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Já jsem asi naprosto nevnímavý člověk, ale až na 400 stránce mi začalo docházet Julianovo tajemství. A opravdu jsem ho nečekala! Úplně skvělá kniha, nejraději bych ji všem podstrčila.

09.02.2024 5 z 5

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

Tak moc se mi líbil první díl a těšila se na druhý, ale je to zklamání. Vůbec nic se nedělo... dalo by se to zkrátit.
Ale spicy scény se mi líbili, takže 3

29.11.2023 3 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Rozhodně lepší a zajímavější než série Z krve a popela. Moc doporučuji!

14.09.2023 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Úžasné! Tohle si musíte přečíst!

27.08.2023 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Co si budeme, těch 200 stránek bylo nejnudnější nejspíš z celé série. Autorka hrála hru jak moc to můžu natáhnout a vyhrála ji.
Ale pak to bylo ahhh, potom uuu. A nakonec víme otce hlavní hrdinky! Ale šlo by to s méně stránkami.

16.08.2023 3 z 5

Tlukot tisíců srdcí Tlukot tisíců srdcí Kiera Cass

Krásná kniha, kde máte enemies to lovers. A hezky pomalu, takže si užíváte to, jak se nenávidí a bojují spolu. Délka knihy odpovídá, jelikož to není série a to byla pro autorku výzva.
Co si budeme, pohled Anniky jsem měla nejraději, přestože její kapitoly, jako skoro všechny, byly krátké. Na rozdíl od Lennoxe. Jeho byly delší.
Je to předvídatelné až na jednu věc, u které jsem byla skutečně překvapená.
Líbilo se mi, jak se autorka nebojí zabíjení postav. Bylo to takové oživení.
Ale nesmíte zapomínat, že je to pro young adult, takže nesmíte čekat až tak moc. Rozhodně je to lepší než série Zaslíbená a dle mého názoru je to stejně dobré jako Selekce.
Doporučuji!

11.08.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Pokud přemýšlíte zda to přečíst, tak to udělejte. Pokud jste na dovolené, přečtete to za jeden den. Věřte mi. Čte se to lehce, rychle, stránky vám budou mizet. Možná vám upadne slzička. Možná zapomenete na realitu a budete věřit, že Evelyn Hugo existovala. Já to tak měla.

23.07.2023 5 z 5

Temná kněžka Temná kněžka Margaret Rogerson

Krásné. Kamarádka mi to doporučila, protože nemá moc ráda romantiku v knihách (já ano), ale že se mi to i přesto bude líbit. Měla pravdu. Jen jsen zvědavá, píše se tu, že to bude série. Tak co bude dál?

13.07.2023 4 z 5

Čas karmínu Čas karmínu Amélie Wen Zhao

Věřím, že když si přečtu všechny tři díly najednou tak to bude lepší. Ale tahle série je opravdu slabá.
Žádná láska, žádný bombastický konec. Skoro to skončilo jako Malé ženy, kdy si jedna ze sester otevřela školu.
Jsem zklamaná.

27.03.2023 3 z 5

Stříbrný stonek Stříbrný stonek Crystal Smith

Dokonalé ukončení celé série, která si zaslouží větší pozornost. A vím, že si ji celou musím přečíst ještě jednou. Opravdu nedoporučuji číst ji třeba rok po té, co jste přečetli předchozí dva. Budete se ztrácet, musíte opravu přečíst celou sérii najednou, a pak nejlépe ještě jednou a řeknete si ajooo. To mi nedošlo!

24.02.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Proč jsem dala odpad. To je jednoduché, všichni na tik toku říkají jak je to úžasná kniha. Není! Je dobré si to přečíst, abyste předešli domácímu násilí, ale to je tak všechno. Jednou v životě stačí.

Je to jen jednoduchá young adult kniha o holce, která zbožňuje Elllen (viděli jste její pořady poslední dobou? Je dost hnusná na své hosty). Atlas by měl být hlavní postava, ale není. Místo toho pořád násilník. Je Lily tak blbá? A ještě tak špatně pojmenována hlavní hrdinka. Ta autorka se opravdu snažila.

Wow, květinářství.

A jako perlička na závěr. TĚHOTENSTVÍ! Je to snad Wattpad příběh? Zní mi to tak. Jo a geniální jméno pro dítě, opravdu.

A proto si to zaslouží oslovení odpad.

12.09.2022 odpad!

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Nečekala jsem moc a díky tomu jsem nebyla zklamaná! Bylo to dost jednoduché, takže rychlé na pochopení a rychlé čtení. Ti co vám řeknou, že je to jen o sexu lžou, protože jsem ho hledala už na začátku a dočkala jsem se až na 390 straně. Ale konec jsem nečekala.

26.08.2022 5 z 5

Cesty duší Cesty duší Michael Newton

Jsem tu jako 20 léta holka, která si přečetla knihu, protože ji rodiče doporučovali. Bylo to zajímavé, většinu jsem už znala, jelikož mi to táta řekl. Něco bylo ale zase nudné. Ale asi jsem jedna z mála, která se nebojí smrti.

20.08.2022 3 z 5

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

Až do konce knihy jsem byla dezorientovaná. Vůbec nevím o co v té knize šlo a jak říct o čem to je.

Mám jednu jedinou oblíbenou postavu - Harari.

Strana 350 měla pro mě asi největší zvrat. Absence romantické linky mi vadí. Takže spojuju Harariho s Arilou.

Jako je to zajímavý, ale ne promyšlený. Myslím si, že jsem na konci ani nečetla nějaký konec, ono všechno tak jde rovně, že maličký výkyv děje nezaznamenám. Pustím se do dalšího dílu, ale nevím jestli s nadšením půjdu do dalšího/ch.

18.08.2022 2 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Za mě jenom 3/5. Nebylo to nudné téma, to vůbec. Jen to mělo až moc dějů a vlastně to ani nijak neskončilo. Nutila jsem se k dalším kapitolám.

11.08.2022 3 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Jako, napadá autorku něco jiného než že se dají dohromady, bla bla bla story a rozejdou se a zase se dají DOOPRAVDY dohromady? Ztráta času, kdyby aspoň byla s Johnnem... Ne. Třetí díl asi nedám

09.08.2022 2 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

To bylo to nejkrásnější co jsem četla... Kdo má srdce, tak si na konci pobrečí.

08.08.2022 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Za mě nejlepší kniha z celé série! (Zatím, ještě jsem nečetla poslední dva)

Má to jediný důvod... Michael je nejlépe napsaný muž ze všech knih. Ani Anthony na něj nemá.

06.08.2022 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Další díl a zatím největší zklamání. Žádná láska! Jen si rok psali dopisy, což uběhne během jedné kapitoly. On jí naznačí možný sňatek, Eloise je "stará panna" a tak prostě řekne jo a kvůli skandálu se vezmou. A ani to nebyl velký skandál. Od Eloise jsem čekala víc. Ne jen botanika.

Všechnu naději dávám seriálu.

05.08.2022 3 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn