karin4338 karin4338 komentáře u knih

Vymývač Vymývač Roman Horňák

super. Napísané jednoducho, vtipne, rôznorodé postavy s kreatívnymi prezývkami a hlavne dej nie je zbytočne naťahovaný. Ďaľšou mojou voľbou v poradí od Horňáka bude Kat.
Čo sa týka vulgarizmov, ako sa písalo nižšie, tak s tým nesúhlasím. Keď si prečíta človek iných zahraničných autorov, či už Cross, alebo Zahler, tak to sú vulgarizmy. Vymývač bol proti tomu slušné a príjemné dielo.

17.07.2020 5 z 5

Láska a sýr v Paříži Láska a sýr v Paříži Victoria Brownlee

Kraaasna romantika a syry

14.07.2020 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Zvlastna knizka...silno rozpoltene pocity mam z nej.Naposledy pri knizke Mysterium tremendum som skoncila z otazkou: a????
Co sa deje v hlavach niektorych ludi nie je casto povznasajuce.Ale Karikova ironia a par vtipnych hlasok ma pobavilo. :
“Ked by som ho utiahol slabo,uvidel by som sice fajn krvavy gejzir,ale bola by to posledna atrakcia,ktora by ma pobavila”.

06.07.2020 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Pecka....po Minierovi a Larssonovi najlepsia detektivka aku som citala

21.06.2020 5 z 5

Posedlost Posedlost Neil Cross

Luther je chlap na správnom mieste. Vobec sa mu nedivím, že to s Henrym vyriešil takto. Akurát ma fascinuje, že si to Luther viac nevychutnal, po tom všetkom, čo ten magor napáchal.

31.05.2020 5 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

zábavné, povznášajúce, roztomilé.

26.05.2020 5 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Guillaume Musso

knižku som dočítala, ako všetky, ktoré som chytila, ale nijaké silné spomienky vo mne určite nezanechá. Knižku mi požičala kolegyňa, s tým, že je dobrá. Sama by som po nej určtite nesiahla. A akosi mi uniká, prečo je kniha tak pozitívne hodnotená.

26.05.2020 2 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Po detektivkach take pohodove fantasy romanticke počítaníčko

17.05.2020 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Zatiaľ posledná časť. Krásne prepletené, súhvezdie blížencov ako orientačný bod...super. :D
Najviac, čo ma prekvapilo, že Rinus to mal tak rýchlo za sebou. Na to, aký to bol frajer, som myslela, že bude odolávať dlhšie. Bobr sa mi javí ako strašne zaujímavá postava. Tak som zvedavá, ako sa s ním Keplerovci vysporiadaju. Teším a na dalšie časti.

13.05.2020 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Dalsia uzastna Keplerovka.Bravurne spracovanie,popisy prostredia,napinave sceny kde clovek musi pokracovat v citani.Spravodlivost dobehla tych ludi,ktorych mala.Namiesto 19 minut im mohol Lovec kralikov kludne dopriat i viac. ;)

05.05.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

strašné....otec, ktorý by si mal byť na antidepresívach a podstupovať psychiatrickú liečbu a nie žiť medzi ľuďmi. Zničí psychicky mladšiu dcéru, nestojí o ňu viac ako o prašivého psa, k tomu sa len ľutuje, šikanuje všetko naokolo a ženské to len mlčaním tolerujú. Nič pre mňa.

30.04.2020 odpad!

Stalker Stalker Lars Kepler

Uzastne,bravurne,excelentne. Vobec som nemyslela ze tato postava moze byt vrahom.co za magori mozu chodit po svete je vazne sila. :D malo to spad a nemohla som sa odtrhnut

29.04.2020 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

super. za mna zatial najlepšia knižka série. nemohla som sa odthrnúť. uvidíme čo predvedú v stalkerovi. :D

22.04.2020 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Super,za mna zatial najlepsia knizka od Keplera. Stale sa nieco odohravalo,spad to malo bravurny. Zaujimavy nahlad do minulosti Joony,to som necakala.
Pisecny muz vola...

17.04.2020 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Druhy Keplerovsky diel docitany, urcite zaujimavy namet. dost som si rozsirila informacie o Paganinim z roznych zdrojov. Famozne vyuzita a zakomponovana hostoricka postava spolu so zbranovym biznisom, ktory hybe svetom.super.

12.04.2020 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

prvá knižka od Keplera je za mnou. Zaujímavá dejová línie. To čo zo začiatku sa zdalo byť za hlavnú zápletku vo finále skončilo mnoho kilometrov ide. Čo sa týka geografie aj problému, ktorý sa riešil. Čo ma prekvapilo je, že vyšetrovateľ bol v pozadí, ako vedľajšia postava, "len do počtu" :D inak naozaj zaujímavé. tak idem na ďalšiu časť

04.04.2020

Šest podezřelých Šest podezřelých Vikas Swarup

aj keď mám averziu k Indii,ale nejako som v antikvariate stiahla po tejto knihe. človek musí býť po prečítaní vážne rád, že žije v Europe.
nehovorím, že knižka je zlá. Zo začiatku som trpela neskutočne. ale keď sa dej rozbehol, tak potom super. bolo to zaujímavé. jednotlivé postavy sa vo finále prepojili. je pekné, že aspon niektorý z nich skončili v dobrom, takže aj trošku happy end sa nakoniec konal. :D

28.03.2020 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

strašne rýchlo odbytý koniec. človek čaká 330 strán a nakoniec na 4 stranách rýchlo, rýchlo záver.
škoda...Inak Bjork sa mi páči ako píše, ked niečo dalšie vydá, tak určite pôjdem tiež to toho :)

21.03.2020 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Oddychovka,ale Mia by sa mala dat dokopy.zavislacka a policajtka v jedne ulohe ...divne.akurat nechapem ako tato knizka mohla sposobit taky velky poprask vo svete knih.urcite som citala lepsie

18.03.2020 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

ten začiatok sa trošku tiahol...teraz som nevedela či čítam detektívku alebo psychologickú analýzu Mii. :D
inak super...spokojnosť...Bjork je super...idem čítať 2 diel

12.03.2020 5 z 5