karin4338 karin4338 komentáře u knih

Kmotr: Neznámá fakta a dokumenty ke kultovnímu filmu Kmotr: Neznámá fakta a dokumenty ke kultovnímu filmu Peter Cowie

Krasne foto,fakty okolo natacania a propagacie.Super.

11.05.2022 5 z 5

Útěky Útěky Josef Škvorecký

Film o Líde som videla, čo však bolo len okrajové zhrnutie jej príbehu, tak knižka ide vážne do hĺbky a klobúk dolu, čo tá žena musela pretrpieť.

04.05.2022 5 z 5

Dneska už se tomu směju Dneska už se tomu směju Adina Mandlová

Adina prežila určite svoj život naplno. Samozrejme úspech a krása ide ruka v ruke so závisťou ľudí, ale slávni ľudia sa s touto skutočnosťou musia zmieriť. Vo svojom živote veľa videla, zažila, precestovala celý svet, spoznala hordu zaujímavých a výnimočných ľudí, zažila vojnu, slávu a pád celebrity. Bola svojská, huba nevymáchaná, ale bola to skvelá a jedinečná Adina.

25.04.2022 5 z 5

Šaty Šaty Megan Hess

Krasne ilustracie.Ku kazdemu obrazku som si pozrela ako vyzerali saty v skutocnosti.Musim podotknut,ze viac krat bola krajsia ilustracia nez realita :)

22.04.2022 5 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Autori opäť nesklamali. Zo začiatku bola knižka rozvláčná, ako Sebastian sledoval Vanju, ale na šťastie sa to potom rozbehlo a zvrat v podobe Hindeho úteku...klobúk dolu

15.04.2022 5 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

oddychovka s romanťárnou ako vždy. Akurát mi príde, že autorke dochádza dych.
Uvidíme či ešte prekvapí niečim dalším.

26.03.2022 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

ako u všetkých knižiek od JR Ward čo som zatiaľ čítala, krásné, vtipné, proste top.

19.03.2022 5 z 5

Odplata Odplata Steffen Jacobsen

Jacobsen pisat vie, o tom nie je pochybnosti. Keby to bola prva knizka serie, tak dalsiu by som uz necitala. Ale po Trofeji som proste musela.
Bohuzial tema terorizmu mna osobne vobec neberie. Lene a Michael su ale super. ;)

07.01.2022 4 z 5

Za časů našich prababiček a pradědečků – Život na přelomu 19. a 20. století Za časů našich prababiček a pradědečků – Život na přelomu 19. a 20. století Hana Kneblová

Zaujímavá knižka. Mnohé veci som vôbec netušila, takže za mna zaujímavé čítanie na rozšírenie si obzorov.

26.12.2021 5 z 5

Trofej Trofej Steffen Jacobsen

Zboznujem ked clovek natrafi na autora,ktory nema marketingove zastupenie ako ostatni velikani severu,a je to proste skvele napisana knizka, ktora prekvapi a clovek sa nemoze odtrnut od pribehu. Kvalitna detektivka.

16.12.2021 5 z 5

Adina Adina Vladimír Přibský (p)

Moja prva knizka o Adine.Zaujimava zena ceskoslovenskej kinematografie.

01.12.2021 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Autorka opät nesklamala. Potešila ma že Murhder, nie je taký magor, ako bol prezentovaný. Krásný príbeh, kde sa prelínal príbeh Johna a Xhex a konečne oficiálne odhalenie Lassitera.

17.11.2021 5 z 5

Zdravím, světe: jak design vstupuje do života Zdravím, světe: jak design vstupuje do života Alice Rawsthorn

myslela som si, že knižku budem čítať súbežne s inou, ako to často robím, keď niečo nie je zaujímavé, čo sa rýchlo na začiatku zmenilo. Úžasné informácie a fakty z rôznych odvetví, od porcelánu až po elektroniku. Knižka nebola fádna a stále autorka útočila dalšími zaujímavými informáciami. Za mna super.

11.11.2021 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

krásný príbeh s veľkým prekvapením na záver. Krásne detaily, vždy sa niečo dialo. Opäť prelínanie minulosti a prítomnosti, čo však nevadilo. Spisovateľku som čítala po prvý krát, takže ju budem určite vyhladávat aj čítat aj jej dalšie knižky.

01.11.2021 5 z 5

Utajené vládkyně Utajené vládkyně David Glockner

Knižka ma velmi sklamala, protože ženy, o ktorých mala byť, boli úplne v ústraní a zase sa všetko točilo okolo ich slávnych manželov.
Nehovorím, že mi knižka nič nedala. Veľa faktov som vôbec nevedela, takže na rozšírenie obzorov super. Len škoda, že autor si vybral tak zajímavé ženy a vlastne o nich dokopy nič nezistil.

01.11.2021 3 z 5

Salon Eliott Salon Eliott Jean Marsh

Príjemný príbeh z mojich oblubenej doby. Ked sa ešte k tomu pripočíta, že čast príbehu sa odvíja okolo mody, tak za mna super.

22.10.2021 5 z 5

Labutě z Páté avenue Labutě z Páté avenue Melanie Benjamin

Pre mna velmi zaujímavá kniha. O týchto ženách som do tej doby ani netušila, že existovali. Babe Paley so sestrami, Slim a dalšie labute. Fascinujúce prostredie, fascinujúceho obdobia v New Yorku. Obyčajný človek si ani nevie predstaviť, že takto niektorí ľudia žili.

26.09.2021 5 z 5

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Nové postavy Duran a Ahmare, uvidíme, že sa ešte budú v sérii vyskytovat.
Trez a Selena/Therese, opat krásne zakomponové, silný príbeh. Nechápala som na začiatku, ako chce autorka nahradit Selenu a ono, ha, vyšlo to. :)

11.09.2021 5 z 5

12. 12. 12. 12. Vítězslav Jareš

Zaujimava, premyslena detektivka. Autor to dal s prehladom. Zaujimave boli pasaze, ked citatel nevedel o koho sa jedna. Az o par kapitol neskor sa to krasne spojilo. Vzdy sa nieco dialo a to rozuzlenie na koniec…super.

31.08.2021 5 z 5

Einstein & Einstein Einstein & Einstein Marie Benedict (p)

Milevu som si velmi oblubila ked som videla serial o Einsteinovi.Velka skoda,ze sa nenarodila o par desiatok rokov neskor.Dnes by mozno pracovala v CERNe a spokojne by vychovala svoje 3 deti. Bravurny pribeh,a ked sa to naozaj tak stalo,tak klobuk dole.

19.08.2021 5 z 5