Salon Eliott

Příběh dvou sester, které se odvážně potýkají se všemi nepřízněmi života. Známé z televizního zpracování.

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37013/salon-eliott-y13-37013.jpg 4.247

Salon Eliott 1.

Vydáno, Iris

The House of Eliott

Kniha Salon Eliott

kaja77
30.12.2020

Příjemná oddechovka. Vzhledem k tomu, že už něco pamatuji, jsem si hned vzpomněla na seriál v televizi, na který jsme se každý týden velmi těšili. Ten exkurs do světa módy, ty názvy materiálu, popisy střihů, barev ... záplava šifonu, perliček, piké, lamé, šantung, tyl, gabardén a satén....ach....velmi holčičí, velmi příjemné, velmi relaxační. Jen škoda, že seriál už není k sehnání...to by byla radost koukat na ty kreace dvacátých let....

Heyhey
04.11.2020

Potřebovala jsem nějaké odreagovaní. U této knihy mě příjemně překvapilo, že i když byla zpracována podle seriálu, nebylo to na ní znát.

lucakuca
19.08.2020

Něžné čtení, které mi osvěžilo paměť a vzpomněla jsem si i na seriál, který si s chutí vyhledám a znovu zkouknu. Nijak sladké, přitom romantické a vtip to má také.
"Ten zdravý životní styl mi nesvědčí. Byla jsem zvyklá, že jsem kolem dokola plochá a teď mám všude boule."
"Tomu se říká křivky, Daphne."

MarMarMar007
13.08.2020

Seriál neznám, ale myslím, že se od knihy dost liší, Trochu zklamání, ale čtivé.

Sarriii
06.08.2020

Čtivá kniha :) Bavila mě. Zajímavý příběh především z prostředí módy a jejího vytváření. Taky o duševní síle a vůli překonat všechny problémy a nesnáze. Když o něco stojíš a jdeš si za svým snem, tak nakonec vybojuješ vše. Některé události měly nečekaný a zajímavý průběh i překvapující konec.
Seriál jsem zatím neviděla.

Vojslava
20.04.2020

Při četbě jsem se na seriál rozpomněla, ale text trpí klasickými nedostatky knihy zpracovaných podle seriálu - udrží dějovou linku, ale zcela se ztratí atmosféra, protože na charakteristiky a popisy tu místo není. Nicméně za tu mladou nostalgii a svižnou četbu jsou čtyři hvězdy zasloužené.

GaleW
14.04.2020

Tuhle knížku jsem si přála k narozeninám, protože si mlhavě pamatuji seriál z dětství. Knížku jsem přečetla téměř jedním dechem, čtivě napsána, příjemné, odpočinkové čtení. Žádnou hloubku v tom úplně nehledejte, je to prostě příjemný relax.

MissBlack
26.03.2020

Příjemné, milé čtení, které člověk slupne raz dva. Postavy sympatické, prostředí zajímavé, za mě spokojenost.