Salon Eliott

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh dvou sester, které se odvážně potýkají se všemi nepřízněmi života. Známé z televizního zpracování.

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37013/salon-eliott-y13-37013.jpg 4.247
Série

Salon Eliott 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Iris
Orig. název

The House of Eliott

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Salon Eliott

Přidat komentář
kaja77
30.12.2020

Příjemná oddechovka. Vzhledem k tomu, že už něco pamatuji, jsem si hned vzpomněla na seriál v televizi, na který jsme se každý týden velmi těšili. Ten exkurs do světa módy, ty názvy materiálu, popisy střihů, barev ... záplava šifonu, perliček, piké, lamé, šantung, tyl, gabardén a satén....ach....velmi holčičí, velmi příjemné, velmi relaxační. Jen škoda, že seriál už není k sehnání...to by byla radost koukat na ty kreace dvacátých let....

Heyhey
04.11.2020

Potřebovala jsem nějaké odreagovaní. U této knihy mě příjemně překvapilo, že i když byla zpracována podle seriálu, nebylo to na ní znát.


lucakuca
19.08.2020

Něžné čtení, které mi osvěžilo paměť a vzpomněla jsem si i na seriál, který si s chutí vyhledám a znovu zkouknu. Nijak sladké, přitom romantické a vtip to má také.
"Ten zdravý životní styl mi nesvědčí. Byla jsem zvyklá, že jsem kolem dokola plochá a teď mám všude boule."
"Tomu se říká křivky, Daphne."

MarMarMar007
13.08.2020

Seriál neznám, ale myslím, že se od knihy dost liší, Trochu zklamání, ale čtivé.

Sarriii
06.08.2020

Čtivá kniha :) Bavila mě. Zajímavý příběh především z prostředí módy a jejího vytváření. Taky o duševní síle a vůli překonat všechny problémy a nesnáze. Když o něco stojíš a jdeš si za svým snem, tak nakonec vybojuješ vše. Některé události měly nečekaný a zajímavý průběh i překvapující konec.
Seriál jsem zatím neviděla.

Vojslava
20.04.2020

Při četbě jsem se na seriál rozpomněla, ale text trpí klasickými nedostatky knihy zpracovaných podle seriálu - udrží dějovou linku, ale zcela se ztratí atmosféra, protože na charakteristiky a popisy tu místo není. Nicméně za tu mladou nostalgii a svižnou četbu jsou čtyři hvězdy zasloužené.

GaleW
14.04.2020

Tuhle knížku jsem si přála k narozeninám, protože si mlhavě pamatuji seriál z dětství. Knížku jsem přečetla téměř jedním dechem, čtivě napsána, příjemné, odpočinkové čtení. Žádnou hloubku v tom úplně nehledejte, je to prostě příjemný relax.

MissBlack
26.03.2020

Příjemné, milé čtení, které člověk slupne raz dva. Postavy sympatické, prostředí zajímavé, za mě spokojenost.

1