Zajatec noci

Obsahuje příběhy Zajatec noci a Kde tě najde zima V pořadí jako 16,5 a 17,5. Zajatec noci Poté, co Ahmare unesou bratra, neexistuje nic, co by neudělala, aby ho získala zpět živého a zdravého. Není však připravena na to, kam až bude muset zajít kvůli jeho záchraně. Spolu s nebezpečným, ale podmanivým vězněm se vydá na výpravu do jiného světa. Duran, zrazený otcem, desítky let vězněný v podzemním žaláři, zůstal naživu jen proto, že prahne po pomstě. Čeká na možnost útěku a zažije šok v podobě nepravděpodobné a dočasné svobody v podobě odhodlané mladé upírky. Dvojice bojuje proti smrtícím silám, čelí nepředvídatelným nebezpečím a závodí s časem, aby zachránila bratra Ahmare. Čas se krátí, nepředstavitelná hrozba narůstá a k vítězství jim možná nepostačí ani opravdová láska. Kde tě najde zima Poté, co Trez tragicky ztratil svou milovanou (Prokletý milenec, Bratrstvo černé dýky 13), zdá se, že jeho osudem už bude jen utrpení. Když se ale setká se záhadnou ženou, nabude přesvědčení, že jeho životní láska se převtělila. Má pravdu? Nebo jde o katastrofální blud, dílo žalu? Therese přišla do Caldwellu, aby unikla roztržce se svou rodinou. Zjištění, že je adoptovaná, otřese základy její identity a je odhodlaná poradit si na vlastní pěst. Přitažlivost k Trezovi není tím, co hledá, jenže sexy Temný je prostě neodolatelný. Nabídl osud truchlícímu vdovci druhou šanci… nebo je Trez tak zaslepený minulostí, že nevidí přítomnost, jaká skutečně je? V této smyslné, poutavé knize naplněné tématy vykoupení a sebeobjevování se dvě ztracené duše najdou na křižovatce, kde je srdce jediným kompasem, kterému se dá věřit… ale možná to bude vyžadovat odvahu, jakou ani jedna z nich nemá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445398/big_zajatec-noci-00V-445398.jpg 4.2116

Bratrstvo černé dýky

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Prisoner of Night + Where Winter Finds You, 2019

Kniha Zajatec noci

LucijeT
31.12.2021

Moc pěkný moc pěkný... Ten vložený příběh byl super, hezky to oživuje celou sérii když se tam občas objeví i osud jiných a jak znám Wardku, tak to bude mít někdy někde nejakou souvislost. No a je super, že i na Treze došlo. Zaslouží si to.

petraLI
21.11.2021

Myslím, že se jedná o první knihu od Wardovky do které se nemohu začíst. Všechny její knihy jsem slupla jako malinu, ale tato mi nějak nesedla. Takže jí odložím a později to zkusím znovu.

karin4338
11.09.2021

Nové postavy Duran a Ahmare, uvidíme, že sa ešte budú v sérii vyskytovat.
Trez a Selena/Therese, opat krásne zakomponové, silný príbeh. Nechápala som na začiatku, ako chce autorka nahradit Selenu a ono, ha, vyšlo to. :)

Heri76
26.08.2021

Dva jednoduché příběhy. Ahmare a Duran v zásadě nezapadají do série Bratrstva, nicméně ten příběh neurazí. Postava Durana se mi líbila, Ahmare už méně, ale příběh druhou do páru potřeboval, takže jsem ji vzala na milost. Postava Nexi příjemně překvapila.
Příběh Treze a Seleny patřil v klasické linii Bratrstva k těm slabším, přišel mi hodně uspěchaný, i když Trez jako takový mi je sympatický, k Seleně jsem si cestu nenašla. A reinkarnace v podobě Therese? No vlastně proč ne.

levap
07.08.2021

Jako většinu čtenářů tak i mne překvapilo že se nejedná o jeden příběh ale o dva.I přes to že šlo o rozdílné příběhy které se nijak neprolínaly ani na sebe nenavazovali to bylo teda super počteníčko od začátku až do konce

MonaLisa42
14.06.2021

Celkem pěkná kniha, netýká se přímo BČD, ale s několika postavami se přece jen setkáme.
První příběh se mi líbil o trochu více než druhý. Ahmare byla úžasná a Duran nakonec také, ale nechápu, jak se tak rychle mohl přenést přes mučení a žít, jako by se nic nestalo. Byla zde hromada napětí a zakončení tohoto příběhu bylo skvělé.
Druhý příběh byl o postavách, které už znám z předešlých dílů. Trezovi tento osud velmi přeji, trápilo mě, že nenašel svůj šťastný konec. Therese mě trochu štvala, důvod, kvůli kterému opustila svou rodinu je pro mě nepochopitelný. Také mi zde chyběla akce, ale nakonec se dostavila i ona.
Rozhodně se nejedná o nejlepší díl série, ale i tak je skvělý. Lassiter je boží! Při jeho výstupu jsem se bavila a musela si ho přečíst znovu. Děkuji!!!

Karoli282
13.05.2021

Tato kniha je takovým zpestřením, četla se mi velmi dobře. Jsem ráda, že se Trez nakonec dočkal šťastného konce, moc jsem mu to přála. Příběh Ahmare a Duran se mi také líbil. Všem můžu vřele doporučit.

Szekynka
21.04.2021

(+ SPOILER) Říkala jsem si, že by bylo divné, kdyby všechny příběhy neskončily dobře, co se týká Treze a Seleny sice to trvalo, ale nakonec dle očekávání :). Příběh Amare se mi líbil moc, jen v celkovém pohledu nerozumím jakou mají tyto postavy souvislost s celým Bratrstvem, tak snad se zapojí v posledním díle. Myslím, že by Ahmare a Duran byly dobré posily do poslední bitvy :)