Kmotr: Neznámá fakta a dokumenty ke kultovnímu filmu

Kmotr: Neznámá fakta a dokumenty ke kultovnímu filmu https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385177/bmid_kmotr-sIo-385177.jpg 5 12 3

Film Kmotr se řadí mezi ty absolutně nejúspěšnější. Jak si vysvětlit popularitu, která trvá již celá desetiletí? Renomovaný filmový historik Peter Cowie se věnuje všem možným aspektům, které se musely sladit, aby byl se Coppolův snímek prosadil do takové míry. V knize najdete mnoho fotografií z archivu Paramountu, které nebyly nikdy předtím publikovány. Dále také stránky originálního scénáře s poznámkami tvůrců, informace ze zákulisí či další osudy herců. Cowie zkoumá proces natáčení, stejně jako kritické přijetí filmu po vydání.... celý text

Biografie a memoáry Obrazové publikace Historie
Vydáno: , Universum (ČR)

The Godfather: The Official Motion Picture Archives , 2012

karin4338
11.05.2022 5 z 5

Krasne foto,fakty okolo natacania a propagacie.Super.

michaella03
03.02.2022 5 z 5

Miluju Kmotra, tohle tedy byla must-have knížka (tím spíše, když ji v Dobrovském prodávali jen za 150 korun :)). Mnoho fotografií, nových informací a doplnění celkového pohledu na především prvním díl filmové trilogie. Zkrátka krása, rozhodně doporučuji.

andrii24
14.06.2020

Korunu leští ON. Don "dolce" Vito Corleone. Brando Marlon. Značkový motor. Zatím, než předá činorodou živnost, z níž /neu/teče, synovi.

mafie dějiny filmu film fotografické publikace

Autorovy knížky

Peter Cowie
anglická, 1939
2018  95%Kmotr: Neznámá fakta a dokumenty ke kultovnímu filmu

Kniha Kmotr: Neznámá fakta a dokumenty ke kultovnímu filmu je v