KaileyBlot - Příspěvky

My ostatní tu prostě žijemMy ostatní tu prostě žijemP. Ness

Zajímavé. Vůbec jsem od této knížky nečekala nic takového. Překvapilo mě to, hlavně jak to bylo ujeté a divné. Nejvíc se mi líbilo sezení Mikeyho u terapeutky, to byla opravdu nejlepší a nejsmysluplnější část knihy. Děj byl průměrný a maturita v Mikeyho podání pouze formalita - což fakt zvedne náladu - ale jinak to můžu zhodnotit jako fajn knížku, od které byste neměli očekávat nic světoborného.

včera

Skoro úplný seznam těch nejhorších nočních můrSkoro úplný seznam těch nejhorších nočních můrK. Sutherland

Ze začátku jsem si říkala, že je to fakt divná kniha a moc mě ani nebavila, ale od té půlky mě celkem chytla a nakonec to nebyl takový propadák, s plno dobrými myšlenky a posláním celé knihy, které se mi líbilo. Takže pro ty, které zajímá vypořádání se se strachy a depresí to může být přínosné.

Jednou ano, dvakrát neJednou ano, dvakrát neC. Busby

Tohle byl opravdu pěkný a silný příběh. Chytl mě hned u první stránky a držel až do konce. Opravdu mě tato kniha překvapila, nečekal jsem něco TAKOVÉHO - že bude tak chytlavá, krásná i smutná. Opět jsem zápletku neprokoukla a dost mě zaskočila. Nevím, co víc napsat, jen že doporučuji si ji přečíst. Stojí za to.

Víš, že tě potřebuju?Víš, že tě potřebuju?E. Maskame

Pěkné, tento díl se mi líbil víc, jak ten první. Bylo to čtivé a ke konci dost napínavé. Super knížka až na to, že se mi absolutně nelíbilo těch posledních pár stran. Bylo to tak nepřirozené a nucené. Ale chápu autorky záměr - kdyby to skončilo šťastně, žádný další díl by nejspíš nebyl, takže beru a těším se na něj.

Víš, že tě miluju?Víš, že tě miluju?E. Maskame

Nebyla to špatná knížka, ale asi jsem díky recenzím a komentářům čekala víc. Bylo to hezké, ale nepřišlo mi to jako něco wow. První polovina knihy byla pro mě celkem nudná, ale druhá polovina mě chytla a konečně jsem se pořádně začetla. Rozhodně mi to ale nedá nepřečíst si další díly.

Už jsem normální?!?Už jsem normální?!?H. Bourne

Tahle kniha - wow! Opravdu mě mile překvapila, vůbec jsem nečekala, že se z ní vyloupne takováhle pecka. Bylo to zajímavé a zaujaly mě hlavně pěkné myšlenky, které tato kniha předává. Nejen o tom, jak je to v dnešní době s psychickým onemocněním, ale také myšlenky feminismu mi přišly příhodné a rozhodně s nimi souhlasím. Doporučuju tuto knihu. Mě dala pár věcí k zamyšlení.

Stačí jen chtítStačí jen chtítJ. Charbonneau

V této knize nemůžete ničemu ani nikomu věřit. Bylo to záhadné a dost mě to bavilo. Jediný co mi vadilo bylo to, že jsem se často ztrácela ve vedlejších postavách, jelikož jich tam bylo celkem dost, ale celkově to bylo zajímavé čtení neochuzené o překvapivé zvraty - hlavně na konci. Kniha má dobrou myšlenku a je trošku kritická k dnešní závislosti na sociálních sítích a o tom, co jsme schopni udělat kvůli něčemu, co chceme. Co bysme mohli udělat.

SaturninSaturninZ. Jirotka

Moc pěkná knížka. Bavila mě a pobavila.

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, ProsinecCalendar Girl 4 - Říjen, Listopad, ProsinecA. Carlan

První polovina knihy byla taková nudnější a slabší, ale ten konec to aspoň zachránil. Bylo to dost jednoduché a předvídatelné čtení, ale bavilo mě to. No a co musím ocenit bylo shrnutí všech postav na konci to mi přišlo originální a hezké. Celou sérii bych ohodnotila jako lepší průměr.

Jeden z nás lžeJeden z nás lžeK. McManus

Pěkná knížka, která mě držela napnutou až do konce, jelikož jsem knihu vůbec neprokoukla a to mě na tom bavilo. Bylo to opravdu zajímavé a poutavé čtení s překvapivým koncem. Můžu jen doporučit.

Král LávraKrál LávraK. Havlíček Borovský

Moc pěkná jednoduchá knížka. Děj znám už ze školy, ale bylo milé si přečíst samotnou knihu. Je kraťoučká takže se dá přečíst během chvilky.

Říše bouříŘíše bouříS. J. Maas

Další super díl série! Byl plný zvratů a akce - když se dlouho nic neděje, musíte počítat s tím, že se to za pár stránek změní. V tomto díle jsem si překvapivě oblíbila Lorcana a Manon, které jsem do nynějška moc nemusela. A ten konec byl epický! No co vám budu povídat - Maas je skvělá a odpovídají tomu její knihy! Hlavně tato série je opravdu vydařená.

Sněží, sněží...Sněží, sněží...L. Myracle

Milá a příjemná knížka. Nejvíc se mi líbila první povídka, ale celkově to bylo skvěle vymyšleno - děje všech tří povídek se proplétaly a navazovaly na sebe. Rozhodně je tohle knížka čtivá a na oddych ideální.

Má lady JaneMá lady JaneC. Hand

Tohle byla moc milá knížka. Nenáročná, vtipná a prostě taková odpočinková. Hodně jsem si oblíbila Janu a G. Autorkám se kniha opravdu povedla.

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíS. J. Maas

Hned první co bych vyzdvihla je že je kniha psána ich formou oproti skleněnému trůnu mi to vyhovovalo víc. Ale co se děje týče nebylo to tak šíleně čtivé a nemělo to dlouhou dobu spád, jak tomu tak je právě u skleněného trůnu. Opravdu mě to chytlo někdy kolem strany 300. A asi nejvíc jsem si oblíbila Rhysanda. Nebyla to špatná knížka, ale až zas tak mě neoslovila.

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, ZáříCalendar Girl 3 - Červenec, Srpen, ZáříA. Carlan

Tak to byla jízda. Když pominu, jak je to naprosto nereálné, tak to bylo taky dost zhuštěné. Vlastně celá zápletka a vyvrcholení děje této série byla nacpána do půl knížky. Bylo toho fakt moc, co se stalo, což mi přišlo dost neúměrné k předchozím dílům. Ale četlo se to fajn.

Královna stínůKrálovna stínůS. J. Maas

Co jsem četla Dědičku ohně je to už asi rok a půl takže mi ze začátku trvalo si vybavit vše, co se dosud stalo - a že toho nebylo málo - ale nakonec mě to opět vtrhlo do děje. Ani jsem netušila jak moc mi chyběly Aelininy ďábelské plány, Chaol, celý ten úchvatný svět a v podstatě jen jednoduše Sarah J. Maas. Její knihy mají tu vlastnost, že buďto je čtěte a nebo o nich přemýšlíte. Nic jiného neexistuje a dost značně vás rozptylují. Nestěžuju si ale! Opět nebyla nouze o napětí, zvraty a někdy jsem nemohla nic než jen zírat s otevřenou pusou co se to teď sakra stalo. Moc jsem se tento díl užila a už se těším na další!

Poslední začátekPoslední začátekL. James

Skvělý, úžasný, dokonalý! Tato kniha je povinnost pro všechny, co četli první díl, protože bez tohoto dílu to vlastně nedává smysl a až po dočtení poslední stránky to všechno do sebe tak krásně zapadne. Knihy jsou hrozně čtivé a nutí číst dál a dál, protože prostě potřebujete zjistit jak se to vše vyřeší. Bylo to taky hodně poučné a zajímavé. Prostě na uvědomění si, že jen malý detail může ovlivnit celou budoucnost. Zkráceně - bylo to mocný! Jedna z nejlepších sérii, co jsem kdy četla!

První konecPrvní konecL. James

Tato knížka byla o Kate a Mattovi, Kate a Mattovi a opět Kate a Mattovi a naprosto mě dostala - byla stejně krásná jako její název i zpracování uvnitř, myslím časovou osu a všemožné ozvláštnění. Úžasně vymyšlených několik proplétajících se dějových linií a poutavý, zajímavý děj. Přišlo mi to absolutně geniálně promyšlené a díky originalitě se mi to strašně líbilo. Nebylo to nic moc oddychového, je potřeba trošku u toho přemýšlet jinak bych se v tom ztratila. Vůbec mi to nevadilo a moc jsem si čtení této knihy užila. Jsem nadšená! Doporučuju! (Ehm ano jsem si vědoma toho, že jsem právě tuto knížku vychválila za pomoci mnoha přídavných jmen a příslovcí nejméně do nebes, ale ona si to zaslouží).

Po tvém bokuPo tvém bokuK. West

Boží! Moje druhá knížka od této autorky a opět nezklamala. Fakt originální nápad s tou knihovnou. Bylo to moc pěkné a čtivé a jen mě to utvrdilo v tom, že tato autorka je prostě skvělá a psát umí! Přečteno za den takže asi nemusím nic víc dodávat.

30.12.2017

Dospelosť je mýtusDospelosť je mýtusS. Andersen

Dokonalý a super výstižný komix! Pobaví a zabaví. Moc se mi to líbilo.

27.12.2017

Řekni mi tři věciŘekni mi tři věciJ. Buxbaum

Nádherná knížka. Kdo je NN jsem sice prokoukla hned nějak na straně 30, ale ono to bylo tak hezké a sladké, že mi to nevadilo. Dobře se to četlo a celkově to bylo takové odpočinkové a hrozně mě to chytlo a uchvátilo, že jsem to měla přečtené ani ne za dva dny. Nešlo se od toho odtrhnout - většinu knihy jsem přečetla na jeden zátah. Moc doporučuji všem!

26.12.2017

Dievča z kalendára 2 - apríl, máj, júnDievča z kalendára 2 - apríl, máj, júnA. Carlan

Slabší odvar předešlého dílu. Taky jsem zaznamenala malé nesrovnalosti v textu, často se tam vyvracela tvrzení dříve řečená. A z Mii se vlastně stala taková dohazovačka. Nebylo to špatné, dalo se to číst, ale žádná pecka prostě.

25.12.2017

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březenCalendar Girl 1 - Leden, únor, březenA. Carlan

Mě se to líbilo. Bylo to místy takové snové a vztahy mezi postavami dost nereálné, ale tak komu to vadí. Čtivé to bylo. Nejvíc mi sedl Wes - prostě dokonalost sama a konec března byl fakt krásnej a dojemnej. Určitě se těším na pokračování této série.

17.12.2017

Náhradní klukNáhradní klukK. West

Pecka. Co jsem si tak přečetla anotaci tak mě tato kniha celkem odradila, protože prostě předstíraný přítel a bla bla to už tu bylo hodněkrát, ale nakonec, když jsem se do toho pustila, tak to bylo fakt super a krásně se to četlo. Fakt mi ty stránky mizely pod rukama a po dvou dnech jsem se ocitla na konci knihy. Autorka tento námět pojala jinak a bylo to opravdu super vtipné a milé čtení!

11.12.2017

EspressologieEspressologieK. Springer

Milé, odpočinkové a jednoduché čtení. Hned mě zaujal tento námět a musím říct, že to bylo opravdu super, zajímavé a originální. Pro milovníky kávy ideální!

08.12.2017

NespoutanáNespoutanáC. Hand

Pro mě asi trochu slabší než ostatní díly, ale i tak to bylo fakt skvělé a konec mě velmi mile překvapil a líbil se mi. Opět plno zvratů a napětí takže můžu určitě doporučit. Celou sérii!

02.12.2017

Hrej hráčemHrej hráčemE. Hart

Nebylo to nic nového, převratného. Děj byl průhledný a dost předvídatelný, ale přesto to bylo pěkné čtení. Prostě obyčejný příběh, který nedá nic nového, ale ani neurazí. Pohodové, jednoduché.

26.11.2017

Jen si troufniJen si troufniK. McGarry

Stejně čtivé jako první kniha. Líbilo se mi, že to tak mírně navazovalo, že tam vystupovali některé stejné postavy, kterým v první knize nebyl věnován moc velký prostor. Ze začátku mě spíš bavili kapitoly z pohledu Beth, ale od té půlky to bylo úžasné celé a moc jsem si čtení této knihy užila. Obě knihy mooc doporučuji - prostě nádhera!

21.11.2017

Dotek chladuDotek chladuT. Berger

Pěkný, jednoduchý a nenáročný thriller. Bylo to dobré, pachatele jsem odhalila asi jen 20 stran před koncem, takže jsem byla celou dobu napnutá jak kšandy. Možná to někdo prokoukne rychleji, ale já jsem na tohle většinou slepá, a nebo spíš podezřívám někoho jiného. Každopádně stojí za přečtení!

12.11.2017

ZasvěcenáZasvěcenáC. Hand

Strašně příjemná a milá knížka, stejně jako první díl i tento se mi moc líbil. Hrozně mě takhle série baví - je úžasná na odreagování, jelikož vás chytne a vy od té doby musíte pořád přemýšlet akorát nad anděly a všemožnými zápletkami, kterými je kniha naplněna. A že se v ní protkává hned několik andělských poslání, které spolu mají větší souvislost než jsem si vůbec myslela! Moc doporučuji celou sérii - to můžu říct už teď, jelikož vím, že třetí díl bude určitě stejně senzační a návykový, jako díly předešlé!

06.11.2017

NadpozemskáNadpozemskáC. Hand

Moc hezká knížka se zajímavým tématem. Akorát ten začátek mi přišel trochu uspěchaný, prostě nás autorka mrskne do děje a cpe do nás informace hned od první strany. Neberu to ale jako špatně, je to rozhodně potřeba, jelikož je téma knihy opravdu dokonale promyšlené a zajímavé a informací je hoodně. Kniha mě opravdu bavila a doporučuju ji. Byla tak lehce fantasy - jen ke konci trochu více, vtipná, milá... prostě skvělá!

29.10.2017

Překroč svůj stínPřekroč svůj stínK. McGarry

Knížka o tom že život není lehký a bez komplikací a starostí prostě nelze žít. Byla o dvou lidech, kteří se snaží vypořádat s tím, co jim život nadělil a někdy to prostě není nejlehčí. Hrozně se mi líbila, bavila mě a rozesmála mě. Taky nějaké to poučení a motivaci přinesla. Nemám co vytknout - stojí za přečtení!

25.10.2017

Všechna pravda, co je ve mněVšechna pravda, co je ve mněJ. Berry

Tak tohle bylo moc zajímavé a originální dílo. Líbilo se mi na tom, že to bylo že starší doby a prostě celkově dost netypické zpracování celé knihy. Od této knihy se také strašně těžce odtrhávalo, jelikož má krátké kapitoly - což je naprosto skvělé - a vy si prostě řeknete tak ještě jednu kapitolu vždyť je kraťoučká a pak se z toho vyklube deset kapitol. Konec byl úžasný, krásný a milý a jsem moc ráda, že jsem si tuto knihu přečetla, protože mě opravdu nadchla.

15.10.2017

DeliriumDeliriumL. Oliver

No, fajn začátek byl celkem vleklý. Ale možná mě to tak nebavilo proto, že už jsem četla tolik dystopií, že mi to nepřijde tak chytlavé, protože všechny dystopie jsou na jedno brdo. Jako ale nebylo to nejhorší, ten konec už mě celkem bavil a pokračování si přečtu, protože to skončilo tak, že musím nutně vědět, co bude dál. Sice to tuším (opět - dystopie jsou vesměs všechny stejné), ale prostě mi to nedá.

08.10.2017

Stařec a mořeStařec a mořeE. Hemingway

Z knihy čiší zkušenosti autora. Bylo to zajímavé a poučné, vše do detailu vysvětlené. Moc hezká knížka.

30.09.2017

Tahle píseň ti změní životTahle píseň ti změní životL. Sales

Po poměrně divném začátku to bylo fakt fajn. Pro mě moc netypické téma děje bylo super změnou oproti jiným knížkám. Prostě takové fajn průměrné čtení. Nejspíš mi příběh moc neutkví v hlavě, zato nějaké myšlenky ano.

26.09.2017

Girl Online jde svou cestouGirl Online jde svou cestouZ. Sugg

To bylo tak roztomilý a krásný! Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten druhý. Rozhodně nebudu popírat chytlavost této knihy - je moooc čtivá, prostě u ní zapomenete na čas a naprosto hltáte každé slovo. Než jsem přečetla první díl, moc se mi do této série nechtělo - vůbec nechápu proč?!! - ale šíleně mě chytla a moc ji doporučuju. Fakt moc moc. (Je tu moc slova moc ale mě to ani moc nevadí).

21.09.2017

Růže pro CharlotteRůže pro CharlotteE. Craft

Teď opravdu lituju, že jsem četla anotaci, jelikož bych bez ní měla z knihy trošku jiný, rozhodně lepší požitek. Štve mě, že v ní je hodně prozrazeno, ale tak co se dá dělat. To je asi tak jediná výtka, kniha se mi jinak líbila, ikdyž jsem od ní čekala víc. Sice byla dost naivní a někdy trošku absurdní a připomínala mi v mnoha věcech Girl Online, ale bylo to pěkné, nenáročné a pohodové čtení.

16.09.2017

Jsem romantik, ale léčím seJsem romantik, ale léčím seL. Konen

Tohle bylo tak miloučké! Sice nic moc složitého, ale prostě jen takové příjemné a originální zpracování vyprávění samotné lásky. Jen tak na odpočinek ideální. A ta obálka? Zbožňuju to! Je nádherná.

10.09.2017

1 2 3 4 >