Láska a jiné úkoly

Léto sedmnáctileté Abby Turnerové neprobíhá úplně podle jejích představ. Je už ne tak tajně zamilovaná do svého nejlepšího kamaráda Coopera. Nezvládá pomoct mámě s jejími psychickými problémy, a teď ji navíc odmítli vystavit její obrazy na jedné výstavě. A tak si napíše seznam deseti věcí, které musí stihnout za následující měsíc. Musí se naučit postavit svému strachu nebo se také zamilovat. Ví, že když splní všechny položky ze seznamu, stane se z ní ten správný umělec. Ale jak se jí krátí čas, zjišťuje, že uskutečnit některé věci je velice obtížné a že možná nezvládne změnit svou tvorbu, když nebude schopná změnit sebe sama....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383122/big_laska-a-jine-ukoly-yJA-383122.jpg 4365

Láska a jiné úkoly / Kamoši, frajeri 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Love, Life and the List, 2017

Kniha Láska a jiné úkoly

Lenka2533

Skvělá oddechovka :) Je to hrozně čtivý a pěkný příběh. Moc mě bavila.

MocPísmenek
17.11.2021

Super knížka pro oddechové čtení. Přesně to, co jsem od ní očekávala. Čtivý, romantický teen příběh s vtipnými a romantickými momenty. Milá jednohubka.

Mondaika
14.11.2021

Mile jsem překvapená. Spíš než kopec lásky jsem v knize našla tolik moudra, které bych ani v nejmenším nečekala. Kniha má jednoznačně, co předat... A krásně jedním dechem se čte

jitka_dankova
25.10.2021

(+ SPOILER) Půvabný příběh, ani bych ho moc neoznačila jako romantický, přišlo mi, že o nějakou romantiku tam vlastně primárně nešlo. Respektive po stránce romantiky a nějakého škádlení jsem jaksi čekala víc a neužila jsem si to. Ale neuvěřitelně mne bavilo, jak obě postavy plnily ten seznam stanovených úkolů na zdokonalení a užívala jsem si, jak byla rodina Abby tak nápomocná a s jakými životními moudry přicházeli. Knihu bych spíš označila jako takovou "motivující" literaturu.

Ana72154
11.09.2021

Za mě super kniha. Akorát ten konec mohl být trošku jiný :-)

Inea7
09.08.2021

Za mě zatím asi nejlepší knížka od Kasie. Nebyla to jen další příjemná oddechovka, ale hodně mě inspirovala a dala. Smála jsem se, protože sarkasmu tam bylo opravdu hodně a to se mi líbilo. Ale i brečela. Proto je vidět, že autorka píše vážně krásně..A vztah mezi Cooperem a Abby- no.. hodně závidím :D

loty13
05.08.2021

Přečteno jedním dechem.
Škoda že už je konec.

marwinmh
18.07.2021

Čtení mě bavilo, přesně takovou nenáročnou, svižnou oddechovou teen romantiku jsem potřebovala. Abby a Cooper spolu komunikovali s lehkostí, vtipem, sarkasmem, Abbyin přímočarý děda, máma plná obav z vnějšího světa, dodali příběhu kapku vážnosti.