Láska a jiné úkoly

Léto sedmnáctileté Abby Turnerové neprobíhá úplně podle jejích představ. Je už ne tak tajně zamilovaná do svého nejlepšího kamaráda Coopera. Nezvládá pomoct mámě s jejími psychickými problémy, a teď ji navíc odmítli vystavit její obrazy na jedné výstavě. A tak si napíše seznam deseti věcí, které musí stihnout za následující měsíc. Musí se naučit postavit svému strachu nebo se také zamilovat. Ví, že když splní všechny položky ze seznamu, stane se z ní ten správný umělec. Ale jak se jí krátí čas, zjišťuje, že uskutečnit některé věci je velice obtížné a že možná nezvládne změnit svou tvorbu, když nebude schopná změnit sebe sama....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/383122/laska-a-jine-ukoly-yJA-383122.jpg 4.188

Love, Life and the List (2017)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Kniha Láska a jiné úkoly

Karola050716

Tohle bylo pro mě trochu zklamání. Kasie West miluju a tohle je třetí kniha od ní a první, která mi nesedla..má úplně strašně dlouhý rozjezd, než se tam skutečně začne něco dít, a konec je zase hrozně ukvapený, jako mávnutím se během dvou stránek všechno spraví... Obě hlavní postavy mi lezly na nervy. On úplně strašně a tak jsem si prvně přála, aby na konci Ona zůstala sama..pro mě by to byl ideální konec, něco pro sebe udělala, nějak se změnila a prostě se od všeho oprostila..Taky je v té knize hrozně motivů jen tak načnutých, ale nijak neuzavřených...knížka se čte dobře, ale příběh nudí a když je vaše nejoblíbenější postava v teen romanci dědeček, tak je něco špatně.

KaileyBlot

Čekala jsem od autorky něco víc. Z jejích předchozích knih jsem byla nadšená, ale tohle byl takový průměr. Ale přes to všechno si kniha udržela mou pozornost a co musím uznat je, že až do poslední stránky jsem nedokázala říct, jak to dopadne. Nebylo to nic převratného, spíš nenáročné a fajn čtení od kterého nesmíte mít vysoké nároky.

Litocha

Autorka si mě získala už Náhradním klukem a i tuhle knížku jsem četla s potěšením. Líbí se mi, jak umí vytvořit a popsat zajímavé charaktery postav, líbí se mi, že se knížky soustřeďují na vývoj hrdinek, líbí se mi i velká role, kterou v příbězích hrají rodinní příslušníci, i dotek vážnějších témat. V jednu chvíli tady ale Abby byla na proplesknutí a ten až moc sluncem zalitý happyend mě donutil tu 3,5 hvězdičky zaokrouhlit dolů, ne nahoru.
Náhradní kluk pro mě sice zůstává pořád nejlepší, ale i tahle knížka stála za přečtení a už se těším na další kousek.
P.S. Dědeček byl vážně skvělý a na každou jeho přestřelku s Abby jsem se neskutečně těšila.
P.P.S. A líbí se mi (už poněkolikáté) i obálka.

eliska2106

Když máš něco rád, tak se snaž, snaž se víc a ještě trochu přidej ;-)

ivousekk

Opet skvela oddechovka, Kasie West proste nezklame. Uz aby vysly dalsi jeji knizky, at mam co cist, az budu mit naladu na neco podobneho.

Magič

Takový průměrný příběh to byl. Cooper mě docela štval po celou knihu, proto jsem čekala jiný konec, ale pro romantickou linku to chapu

Merrit999

Zatím nejslabší kniha od autorky co u nás vyšla,ale přesto milá oddechovka

Maki09

Další knížka od této skvělé autorky dočtena. :) Přiznávám se, že ze začátku jsem si nebyla úplně jistá, jestli se do čtení pustím, ale po chvíli mě úplně pohltila a vyklubalo se z ní skvělé odpočinkové čtení. Příběh jsem si opravdu užila. A také hlavní hrdinové Cooper a Abby mi byli velmi sympatičtí. :) Takže pokud hledáte další fajn knihu pro pobavení, ale i relax, určitě vřele doporučuji. O:)

romantika pro dívky

Kasie West

Kasie West
americká, 1976

Kniha Láska a jiné úkoly je: