KaileyBlot KaileyBlot komentáře u knih

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Pecka. Co jsem si tak přečetla anotaci tak mě tato kniha celkem odradila, protože prostě předstíraný přítel a bla bla to už tu bylo hodněkrát, ale nakonec, když jsem se do toho pustila, tak to bylo fakt super a krásně se to četlo. Fakt mi ty stránky mizely pod rukama a po dvou dnech jsem se ocitla na konci knihy. Autorka tento námět pojala jinak a bylo to opravdu super vtipné a milé čtení!

11.12.2017 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Milé, odpočinkové a jednoduché čtení. Hned mě zaujal tento námět a musím říct, že to bylo opravdu super, zajímavé a originální. Pro milovníky kávy ideální!

08.12.2017 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Pro mě asi trochu slabší než ostatní díly, ale i tak to bylo fakt skvělé a konec mě velmi mile překvapil a líbil se mi. Opět plno zvratů a napětí takže můžu určitě doporučit. Celou sérii!

02.12.2017 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Nebylo to nic nového, převratného. Děj byl průhledný a dost předvídatelný, ale přesto to bylo pěkné čtení. Prostě obyčejný příběh, který nedá nic nového, ale ani neurazí. Pohodové, jednoduché.

26.11.2017 3 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Stejně čtivé jako první kniha. Líbilo se mi, že to tak mírně navazovalo, že tam vystupovali některé stejné postavy, kterým v první knize nebyl věnován moc velký prostor. Ze začátku mě spíš bavili kapitoly z pohledu Beth, ale od té půlky to bylo úžasné celé a moc jsem si čtení této knihy užila. Obě knihy mooc doporučuji - prostě nádhera!

21.11.2017 5 z 5

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Pěkný, jednoduchý a nenáročný thriller. Bylo to dobré, pachatele jsem odhalila asi jen 20 stran před koncem, takže jsem byla celou dobu napnutá jak kšandy. Možná to někdo prokoukne rychleji, ale já jsem na tohle většinou slepá, a nebo spíš podezřívám někoho jiného. Každopádně stojí za přečtení!

12.11.2017 4 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Strašně příjemná a milá knížka, stejně jako první díl i tento se mi moc líbil. Hrozně mě takhle série baví - je úžasná na odreagování, jelikož vás chytne a vy od té doby musíte pořád přemýšlet akorát nad anděly a všemožnými zápletkami, kterými je kniha naplněna. A že se v ní protkává hned několik andělských poslání, které spolu mají větší souvislost než jsem si vůbec myslela! Moc doporučuji celou sérii - to můžu říct už teď, jelikož vím, že třetí díl bude určitě stejně senzační a návykový, jako díly předešlé!

06.11.2017 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Moc hezká knížka se zajímavým tématem. Akorát ten začátek mi přišel trochu uspěchaný, prostě nás autorka mrskne do děje a cpe do nás informace hned od první strany. Neberu to ale jako špatně, je to rozhodně potřeba, jelikož je téma knihy opravdu dokonale promyšlené a zajímavé a informací je hoodně. Kniha mě opravdu bavila a doporučuju ji. Byla tak lehce fantasy - jen ke konci trochu více, vtipná, milá... prostě skvělá!

29.10.2017 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Knížka o tom že život není lehký a bez komplikací a starostí prostě nelze žít. Byla o dvou lidech, kteří se snaží vypořádat s tím, co jim život nadělil a někdy to prostě není nejlehčí. Hrozně se mi líbila, bavila mě a rozesmála mě. Taky nějaké to poučení a motivaci přinesla. Nemám co vytknout - stojí za přečtení!

25.10.2017 5 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Tak tohle bylo moc zajímavé a originální dílo. Líbilo se mi na tom, že to bylo že starší doby a prostě celkově dost netypické zpracování celé knihy. Od této knihy se také strašně těžce odtrhávalo, jelikož má krátké kapitoly - což je naprosto skvělé - a vy si prostě řeknete tak ještě jednu kapitolu vždyť je kraťoučká a pak se z toho vyklube deset kapitol. Konec byl úžasný, krásný a milý a jsem moc ráda, že jsem si tuto knihu přečetla, protože mě opravdu nadchla.

15.10.2017 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

No, fajn začátek byl celkem vleklý. Ale možná mě to tak nebavilo proto, že už jsem četla tolik dystopií, že mi to nepřijde tak chytlavé, protože všechny dystopie jsou na jedno brdo. Jako ale nebylo to nejhorší, ten konec už mě celkem bavil a pokračování si přečtu, protože to skončilo tak, že musím nutně vědět, co bude dál. Sice to tuším (opět - dystopie jsou vesměs všechny stejné), ale prostě mi to nedá.

08.10.2017 3 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Z knihy čiší zkušenosti autora. Bylo to zajímavé a poučné, vše do detailu vysvětlené. Moc hezká knížka.

30.09.2017 4 z 5

Tahle píseň ti změní život Tahle píseň ti změní život Leila Sales

Po poměrně divném začátku to bylo fakt fajn. Pro mě moc netypické téma děje bylo super změnou oproti jiným knížkám. Prostě takové fajn průměrné čtení. Nejspíš mi příběh moc neutkví v hlavě, zato nějaké myšlenky ano.

26.09.2017 4 z 5

Girl Online jde svou cestou Girl Online jde svou cestou Zoe Sugg

To bylo tak roztomilý a krásný! Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten druhý. Rozhodně nebudu popírat chytlavost této knihy - je moooc čtivá, prostě u ní zapomenete na čas a naprosto hltáte každé slovo. Než jsem přečetla první díl, moc se mi do této série nechtělo - vůbec nechápu proč?!! - ale šíleně mě chytla a moc ji doporučuju. Fakt moc moc. (Je tu moc slova moc ale mě to ani moc nevadí).

21.09.2017 5 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Teď opravdu lituju, že jsem četla anotaci, jelikož bych bez ní měla z knihy trošku jiný, rozhodně lepší požitek. Štve mě, že v ní je hodně prozrazeno, ale tak co se dá dělat. To je asi tak jediná výtka, kniha se mi jinak líbila, ikdyž jsem od ní čekala víc. Sice byla dost naivní a někdy trošku absurdní a připomínala mi v mnoha věcech Girl Online, ale bylo to pěkné, nenáročné a pohodové čtení.

16.09.2017 3 z 5

Jsem romantik, ale léčím se Jsem romantik, ale léčím se Leah Konen

Tohle bylo tak miloučké! Sice nic moc složitého, ale prostě jen takové příjemné a originální zpracování vyprávění samotné lásky. Jen tak na odpočinek ideální. A ta obálka? Zbožňuju to! Je nádherná.

10.09.2017 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Skoro nevím co k tomuhle říct, ale prostě wow ten nápad a vůbec celý koncept příběhu! Prostě koho by napadlo toto? No jasně, Levithana! Toho spisovatele jsem si oblíbila hned po první přečtené knize a teď k němu mám ještě větší respekt a jsem mu moc vděčná za tak originální příběh, který byl promyšlený, dechberoucí a tak nějak i smutný. Četlo se to úplně samo a tak lehce, že jsem se v některých chvílích nemohla od knihy odtrhnout. No prostě geniální, jsem hodně zvědavá na druhý díl, ale kdyby nebyl, vlastně by to ani nevadilo, protože to takhle klidně mohlo skončit. Doporučuji tuto knihu úplně stejně jako samotného autora! Patří k té troše autorů, které prostě zbožňuju a chci od nich přečíst vše, co napsali.

03.09.2017 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Kouzelné. Když jsem dočetla předešlé díly této série, vždy jsem si řekla, že je to moc pěkný konec. A on to pořád ještě konec nebyl! Ne ten definitivní. Ne tento. A tento konec byl opravdu královský. Dokonalý. Tahle série byla úžasná, jedna z nejlepších, co jsem kdy četla! Mrzí mě, že končí, ale na druhou stranu mě těší, že skončila takto - je to ten nejlepší možný konec ze všech dílů.

31.08.2017 5 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Moc hezká oddechová knížka. Celou dobu jsem si přišla jako bych sama byla v Itálii a poznávala všechny ty památky. Na léto naprosto ideální! Jen trochu mi vadilo používání italských slov, protože jsem jim nerozuměla, ale tak zase autentičnost!

28.08.2017 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Tohle bylo... kouzelné a pohádkové. Ano, prostě jen taková jedna krásná pohádka... částečně. Chvílemi mě nebavila ale pak mě hned zase chytla. Trochu mi to připomínalo Harryho Pottera, sice jsem ho nečetla ale ten koncept školy, která se dělí na celky a k tomu různé školní soutěže... Ale jako bylo to pěkné, to zase nemůžu říct že ne - jednoduché a jako by se postavy nemohly rozhodnout, jestli budou stát na straně dobra nebo zla. Popravdě mě ale moc ani nezajímá, co se bude dít v dalších dílech. Prostě se mi tento díl líbil, ale stačil mi a nemám potřebu sérii dočítat.

25.08.2017 4 z 5