Girl Online jde svou cestou

Život Penny Porterové se po létě plném zážitků a nečekaných zvratů pomalu vrací do zaběhaných kolejí. Školní rok začal a  Penny je připravená vzít život do svých rukou a být na světě sama za sebe. Noah, její Kluk z  Brooklynu, nečekaně zrušil všechny koncerty a není po něm ani vidu ani slechu. Nikdo netuší, kde se skrývá. A neví to ani Penny. A tak když se Penny vypraví do Londýna na návštěvu umělecké školy, kde studuje její spolužačka Megan, zdá se, že by to mohla být dobrá příležitost najít si nové přátele. Netrvá dlouho a v Pennyině životě se objevuje i nový kluk – okouzlující a talentovaný student fotografie Callum. Pomůže Callum Penny zapomenout na Kluka z Brooklynu? A dokáže vůbec Penny začít nový život, když to vypadá, že ji Noahův stín pronásleduje téměř na každém kroku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341277/girl-online-jde-svou-cestou-FOD-341277.jpg 488

Girl Online 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Jota

Girl Online Going Solo, 2016

Kniha Girl Online jde svou cestou

Kačkaknihomol

Dřív jsem tuhle sérii absolutně zbožňovala, tak jsem se rozhodla, že si s sebou vezmu poslední díl na hory. Čte se to fakt rychle a kdyby to bylo jediný, co od knihy potřebuju, tak tady těch pět hvězd dám... Ale ten zbytek, co jsem z knihy dostala, opravdu nestojí za nic.

Ano, bylo to plytké, hloupoučké a příšerně naivní, ale ze všeho nejvíc jsem měla spadeno na hlavní hrdinku. Penny se totiž dostává do jakéhosi podivného milostného trojúhelníku a aby toho nebylo málo, řeší ještě další sra*ky týkající se kamarádek a tak. Nesmím zapomenout ani na to, jak je ale opravdu hrozně naivní, až mě z toho srdce bolí. Přišla mi nesympatická, nemastná a neslaná, zkrátka jedna z nejnezajímavějších hrdinek vůbec.

O ději snad ani nemluvě, to by dokázalo z prstu vycucat i dítě na základce. To, že se ale tenhle výplod nelíbil mně, neznamená, že se nemusí líbit někomu jinému. A určitě mladšímu. Na druhou stranu, jsem ráda, že mám aspoň nějakou sérii dočtenou. Další díl doufám nebude, díky moc.

DominaCZ
20.10.2019

No konečně!
už bylo načase!

luzajickova
18.09.2019

Jak sem psala u předchozích dílu
Zoe Sugg mám ráda dříve sem ji sledovala na youtube a naprosto sem si jí zamilovala♥
Její styl psaní se mi strašně líbí čtu na čtečce takže se mi čte fakt příjemně
Kniha se četla rychle a krásně:) oproti 2 Dílu..
Megan zklamala.. Myslela sem že se změnila ale bohužel sem myslela špatně..
Abych pravdu řekla tak mě trošku Callumovo chování štvalo nevím proč ale maličko mě štval pak už to bylo v pohodě)
Mrzí mě že se tam NEUKAZOVAL Tom Penny brácha :/
Nejvíc sem si samozdřejmě zamilovala ♥Noaha♥Penny♥Její rodiče♥Sadie Lee♥Bellu♥Eliotta♥Alexe♥Posey♥Leah♥
Neumím vůbec psát recenze tak se aspoň nějak snažím tak snad je to v pohodě :) •Neukamenovat prosím•

Vendula39
23.02.2019

Knížka je mou nejoblíbenější z této série. Z hlavních postav jsem si nejvíce oblíbila Eliota s Noahem. Doporučuji přečíst.

Ivka14
16.09.2018

Kniha fakt stala za to. Asi jsem jediná, ale ja Caluma nebo jak se to píše vůbec neměla ráda, prostě mi nesedl. Ale jinak je to určitě tahle série patří mezi moji srdcovku. Jak Noaha tak miluji i Eliota. Doporučuji.

bookwoman
09.07.2018

Z této knižní série od Zoelly jsem četla už předchozí dva díly, a doufám, že i po tomto dílu bude taky ještě pokračování. Mám opravdu velkou radost, že knížka skončila dobře, a celkově jsem i ráda, že se Penny zase vrátila k Noahovi. Ten příběh se mi strašně líbil, a nezdálo se mi, že by tento díl byl slabší než ty dva předchozí. Je to takové pohodové letní čtení, které mě prostě baví číst.

Kikuška999
30.06.2018

Tento díl se mi ze všech 3 líbil nejvíce. Konečně se Penny našla v tom co jí baví. Určitě doporučuji přečíst. :)

Barik05
05.04.2018

Super, jednoduchá oddychovka na pěkné nedělní odpoledne

dospívání láska přátelství

Zoe Sugg