Všechna pravda co je ve mně

Všechna pravda co je ve mně

Judith vyrostla v Roswellské osadě, která se řídí přísnými zákony a zvyklostmi. Před čtyřmi lety ona a její nejlepší přítelkyně zmizely. Před dvěma lety se vrátila jen Judith, sama, nenáviděná a přehlížená těmi, kteří byli kdysi jejími přáteli a rodinou. Judith o svém zmizení nemůže promluvit. Žije jako duch ve vlastním domě a mlčky svěřuje své myšlenky a touhy Lucasovi, kterého miluje celý život. On o tom však nemá ani tušení. Když Roswellskou osadu napadnou nepřátelé, dlouho pohřbená tajemství začínají vycházet na světlo. Judith stojí před volbou, zda má žít dál v mlčení, nebo znovu pozvednout svůj hlas, i když to může znamenat, že svět i životy kolem ní se navždy změní....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/188776/vsechna-pravda-co-je-ve-mne-AnH-188776.jpg 3.987

All the Truth That´s in Me (2013)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

Zuzka2002

Má nejoblíbenější kniha ♥
Velmi čtivě napsaná, zajímavá zápletka, dokonale popsané pocity, že jsem skoro plakala nad Judithiným příběhem...

Nicol13

Nevím, zda se mi líbil styl nebo ne.. ale nutilo mě to číst dál.. takže asi jo :D Občas trochu pokulhával děj.. ale jinak ok. Byla tam trocha napětí, trocha té lásky, trocha násilí.. od všeho něco. Jen by mě zajímalo, co se stalo s ředitelem školy.

Lenka.Vílka
30.12.2016

Líbil se mi styl, kterým je kniha psaná. Trochu to připomínalo knihy od Tehereh Mafi a já se hned začetla. Jenže potom to začalo podklouzavat a já se začala nudit. Ale nejhorší to zase nebylo.

andrea4315
09.12.2016

Přečteno za necelý půlden. Po pár stránkách jsem se začetla a nepustilo až do konce.

Nenechte se odradit označením Databáze, že pro děti, dívčí román.... to to teda rozhodně není.

Nádherný a téměř jedinečný styl, jakým napsáno, způsobí, že je to neuvěřitelně napínavé.
Pokud bych musela nějak zařadit, tak asi detektivka s romantickou zápletkou. Ale skřípe i tohle označení až uši bolí. přečtete a zaškalkujte si sami, musíte-li to mít :-)

kleous
12.11.2016

ze začátku jsem měla pocit že knihu asi nedočtu do konce, nelíbil se mi styl jakým je kniha psaná, ale po asi první třetině jsem si zvykla a knížku poté "zhltla" během jednoho dne, neuvěřitelné jak vás tato kniha nejprve pozvolna nutí přemýšlet nad tím, zda vůbec pokračovat dál, ale vzhledem k originální zápletce se nedá jen tak přestat, řeknete si, že tedy budete pokračovat ikdyž vás styl psaní nenadchnul a poté bum, jste vtaženi autorem do knihy tak, že se neodtrhnete....za mě velice originální a opravdu poutavá kniha, příběh i styl psaní

martina5069
10.10.2016

Je pravda že jsem tuhle knihu četla docela dlouho ale každý to zná že prostě není nálada na čtení nebo se nemůžete na knihu koncentrovat protože myšlenkami jste někde jinde.
Nuže poslední dva dny čtení sem knihu hltala všemi deseti :-)
Co se týče začátku knihy asi jako většině lidí co ji četly sem si nemohla zvyknout na krátke kapitoly nejprve jsem si myslela že je to formou dopisů posléze jsem pochopola že jsou to myšlenky Judith která "v hlavě " vypráví příběh. příběh o věznění, o smrti kamarádky, o svojí životní lásce, o intrikách, nenávisti, svém bratrovy který pŕíśel o nohu a o svojí matce která byla k Judith hodně hnusná. Tato celková kompozice knihy vyvršila v ohromující konec a já jsem z něho našená. Všechno nakonec dobře dopadne :-)
Když se mi do ruky dostane nějaké dalśí dílo autorky tak nebudu proti si ho přečíst protože ona umí překvapit :-)

ren6939
07.09.2016

Tuhle knihu jsem nehledala. Zpočátku jsem si myslela, že ji ani nedočtu. Po 20-30 stranách jsem však změnila názor a do druhého dne měla přečteno.
Zápletka je originálně podaná. Čtenář ji však musí hledat, nedostane ji naservírovanou v první kapitole. Některé kapitoly jsou opravdu jen o 1 větě, budiž, aspoň, že nemají svůj vlastní název.
Je také kouzelné sledovat charaktery lidí - jak se mění s pocitem moci.

TerraNova
30.07.2016

Vzadu na obálce je napsané, kromě anotace, že je to originálně napsaný román.
S tím souhlasím, originální to je. :D
Ale svým způsobem hezky originální. Jo, asi to není knížka pro každého, ale mně se líbila. Pro mě tahle kniha spadá pod ty typy knížek, u kterých jste rádi, že jste je četli.
Je milá, čtivá a originální.

sssmile
26.07.2016

Tato kniha se mi velmi líbí, jednak svým nápadem a jednak stylem psaní. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ze začátku je to sice dost zmatené, ale později se vše projasní. Chápu, že některým se tato knížka hůře čte kvůli někdy až moc krátkým kapitolám, avšak mě osobně to vůbec nevadilo.

eliska3057
17.07.2016

Kniha je úžasná ani se to nedá popsat je jedna z mých nejoblíbenějších. Když jsem to četla po prvé trochu jsem se zamotala pak jsem to četla po třetí a už jsem to perfektně chápala. Rozhodně doporučuji.

oolinkaa
25.06.2016

kniha mě moc nezaujala, nejdříve jsem si i myslela, že nedočtu.. ale vydržela jsem..:) úplně jiný styl psaní, na který si musí čtenář zvyknout, chvílemi jsem se v tom ztrácela, a nechápu, proč např. jedna kapitola má pouze jednu větu..:/ zvláštní..nicméně znám i horší knihy, proto 2hvězdičky.. určitě se ale ke knize již nikdy nevrátím

_Žanet_
01.06.2016

Musím uznat, že mi chvíli trvalo než jsem si zvykla na styl, kterým je kniha psaná, ale nakonec jsem si na to zvykla a kniha mě pohltila.

Kaculman
21.05.2016

Ze začátku mi přišla kniha divná, nechápala jsem, ztrácela jsem se v kapitolách. Ale o pár stránek později... ne neodložila jsem ji a na závěr byla i překvapená. Za mě palec nahoru, i za to, že autorka zvládla knihu pojmout jinak. :-)

Siwan
21.01.2016

Nevím co to je, ale něco ve mně ta knížka rozezněla, zanechala, rozvibrovala...je výborná. Mám ráda, když ve mně kniha ještě několik dní doznívá, to se tady stalo. Doporučuju.

kacule16
08.12.2015

Tahle knizka byla nejlepsi co jsem kdy cetla. Prosim aby autorka pokracovala v tvorbe a napsala treba i dalsi dil. Chtela bych tu knizku cist porad dokola. Ten pribeh ve mne zanechal smisene pocity... Ty dobre jak to dopadlo a ty spatne jak se lide k Judith zachovali a take to ze je ta knizka moc kratka na to jak skvela je. Moc bych chtela neco podobneho. Opravdu dokonalost... Dneska jsem ji precetla a hned jsem se koukala jestli nenapsala Julie jeste neco podobneho... Jsem smutna ze ne.

Beerushka
27.07.2015

velice ctiva kniha

rajen
22.06.2015

Tak tato knížka mě úplně dostala a myslím, že nejsem schopna najít ta správná slova, abych řekla proč. Líbil se mi styl psaní, příběh, i to, jak to skončilo. A něco prostě ve mě ta knížka nechala a nenechá na sebe zapomenout.

maruschka
11.05.2015

Potřebuju šestou hvězdu! Nutně! Knížka, ke které není možné napsat výstižnou anotaci. Vždycky a každého nakonec překvapí, jsem o tom přesvědčená. Pro mě zjevení, vznáším se ve stratosféře.

DarkAnn
01.04.2015

Kniha, která je velice zvláštně napsaná..A kniha, která mě oslovila..Líbila se mi a myslím, že stojí za přečtení každému, kdo chce zkusit neobvyklý způsob psaní..Možná originalitu? Nejspíš :)

orangerose
21.01.2015

jinak psaná i vyprávěná knížka, zajímavý děj , trochu mi to připomíná detektivku, ale nakonec příběh skončí dobře, bavila mne :)

kety76
20.12.2014

Způsob vyprávění příběhu je zajímavý, nevšední. Zápletka je taky neobvyklá. Kniha se četla velmi dobře, doporučuji přečíst.

Schullerka
04.11.2014

Začátek mě nebavil, přišlo mi to moc trhané a zmatené. Potom to ale všechno začalo dávat smysl. Musím uznat, že se mi příběh hodně líbil a bylo to krásně promyšlené. :)

Pedruska01
19.08.2014

Proboha, tahle kniha mi vzala vítr z plachet, totálně! Dlouho jsem nečetla nic, co by ve mě zanechalo tak smíšené pocity. Pět hvězd je ještě málo. Život hlavní hrdinky byl krutý, nepotkalo jí nic dobrého, ale ona byla statečná. Byla jsem překvapená, když jsem se dozvěděla, kdo jí udělal takovou nehoráznost a také, že mu i odpustila a nezáleželo na tom, že ten dotyčný měl nějakou spojitost s Lucasem. Jestli takové doby byly, a já věřím, že ano, tak to bylo neskutečný! Buďme na jednu stranu rádi, že je 21. století. (i když... :-/) Judithině matce bych nejraději zakroutila krkem! Tahle se chová někdo, kdo je matkou? Tohle označení, tento "titul" by jí měl být zákonitě odebrán! Jednoznačně si ho nezaslouží! Taková hamižnost, sobeckost, nezájem o druhé, prospěchářství - to lidstvo rozhodně nebylo lidské! I zvířata se k sobě chovají dalece líp! ... Co víc k tomu říct? Nemůžu mluvit ani psát. Ten příběh, co je v knize zvěčněný vám sebere poslední slůvka. Bylo to šílený, však skončilo to dobře. Na šťastný konec měla Judith svatý právo!!! Každý by si ji měl přečíst, snad i povinně. :)

Knihomolka Rů
16.06.2014

Tato kniha se mi moc líbila, ačkoli mi chvíli trvalo, než jsem se do ní pořádně začetla. Na začátku mi docela vadili krátké "kapitoly" ale časem jsem si na to zvykla a do knihy se dostala. A přibližně od čtyřicáté strany mě chytila a naprosto vtáhla do sebe. Zase jsem zažila ten pocit, kdy večer čtu a už bych měla jít spát, ale prostě NEMŮŽU :DD
Takže za mě obdiv, ačkoli mě trochu iritoval začátek, ve kterém jsem se naprosto ztrácela. Styl psaní autorky mi přišel občas trochu odfláknutý, ale to je tak jediné co mohu vytknout.
Kniha na mě občas působila temně, ale já mám takovýto styl ráda, takže jsem spokojená a hrozně se mi líbilo, že Judith nakonec dokázala promluvit, říct pravdu a taky že skončila s Lucasem, kterého jsem si oblíbila víc než ji samotnou :D
Hodně mi tam vadila asi jen její matka. Nechápala jsem, jak dokáže být ke své dceři takto krutá..
Každopádně 'Všechna pravda co je ve mě' je krásná kniha, kterou rozhodně všem doporučuji :)

Desire_Lydon
21.05.2014

Originální kniha. Tak by se dala dvěma slovy popsat tato nenápadná a tenká knížka. Vlastně jsem od ní čekala něco úplně jiného, ale i tak se mi líbila :) Krátké kapitoly mi nevadily, naopak jsem byla ještě víc napjatá a musela jsem číst dál. Styl psaní mi vyhovoval. Jen mně občas štvala Judith. Já chápu, čím si prošla, ale někdy mi přišla jako stalker, hlavně co se týče Lucase. Ale za mně palec nahoru :)

Katka.Z
30.04.2014

Kniha byla originální svým dějem,ale nedokázala jsem se pořádně začíst,Prostě mi vadil autorčin styl psaní. I tak tato kniha není špatná :)

Malous
23.04.2014

Nebyla to špatná kniha. Byla originální, tajemná, ale rozsah kapitol byla hrůza. Opravdu se nejde začíst do kapitoly o pár řádcích... Měla jsem problém se soustředěním.. Více úvah než děje.

Karoli282
22.03.2014

Kniha se mi líbila, jen jsem se ze začátku nemohla začíst do stylu psaní. I když příběh skončil dobře, pořád to na mě nějak depresivně působilo :D.

Yvosek
01.02.2014

Ani nevim jak bych se o tehle knize vyjadrila..... Ze zacatku sem si rikala co to je!? :-D ale pak sem musela cist dal a dal :-D:-D kniha nebyla spatna ale zase neni az tak moooc dobra takovej peknej prumer :-)