Tahle píseň ti změní život

Hledání přátel nebylo pro Elise Dembowski nikdy silnou stránkou. V průběhu celého svého života, byla terčem posměchu a mluvilo se o ní jako o outsiderovi. Při dalším pokusu, stát se alespoň trochu populární, který ale zklame, má chuť to už vzdát. Když jde jednou na každodenní noční procházku, potká holky Vicky a Pippu, které ji vezmou do Startu. Tam objeví svou novou lásku Djing....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168792/big_tahle-pisen-ti-zmeni-zivot-mL1-168792.jpg 3.7189
Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

This Song Will Save Your Life, 2013

Kniha Tahle píseň ti změní život

kate9326
19.12.2021

Hodně emotivní čtení a se štastným koncem.
Hrdinka je introvertka, které to i přesto vadí, nebo spíše ambivertka- a chce se změnit na společenštější typ- což se nepovede a vrstevníci jsou k ní bezdůvodně zlí.
Ona si najde pravé přátele, kteří ji za to stojí. -
Citáty- "Ale moc není přátelství. To nebyli praví kamarádi..."/o bývalých známých
"Občas si někdo myslí, že vás zná. Ale pravda je,mže to, co si ten nebo onen myslí, nejste vy.Ani trochu".

Artep071
10.08.2020

Fajn příběh... nevím jestli jej potřebuji opět číst, ale uvidíme :)

Fani
09.08.2020

Nebudu lhát, očekával jsem dle hodnocení něco lepšího. Ale tato knížka ani nenadchne ani neurazi. Takove v pohodě čtení, odpočinkove. Zvlášť treba po něčem náročnějším. Příběh je jasný jíž od zacatku a zkratka je to temer klasicky příběh ze střední jen stim rozdilem ze je z pohledu neoblibene holky. Ja jsem knihu zhltla za jeden den, coz je jen dukazem toho ze je to velmi ctive.

Adele02
19.08.2019

Nebudu lhát. Čekala jsem něco o dost lepšího. Elisa mě místo toho většinou času děsně štvala. Ale na druhou stranu, všichni jsme občas Elisa.

Adri777
09.02.2019

Kniha se mi líbila, i když to není uplně můj šálek kávy, jsem romantička, takže se mi více líbí jiný styl, ale kniha není špatná, přijde mi originální a obsah knihy je zajímavý.

Anetka24
07.02.2019

Dobrá knížka. Obdivuji jak se Elisa snažila všechno naučit aby zapadla.

Efeméra
17.12.2018

Tahle knížka je takový horší průměr. Zajímavé bylo zaměření na hudbu a taky to, že se hlavní hrdinka učila s DJ technikou. Jazyk byl ale hodně jednoduchý, spíš pro mladší čtenáře. Hlavně jsem ale už od začátku nevěřila základnímu kameni celého příběhu. Protagonistka podle všeho nikdy neměla žádné přátele, všichni se jí odjakživa posmívali, že je divná, ale autorka neukázala žádný rozumný důvod proč. Kromě toho jsem měla chuť hlavní hrdinku občas fakt proplesknout. Na jedno přečtení dobré, ale vracet se ke knížce nebudu.

*Pájuše*
07.04.2018

Kdo se někdy necítil jako looser? Divila bych se, kdyby všichni byli spokojeni s tím, kdo jsou. Každý má v sobě totiž něco, s čím není spokojen. To kniha popsala dokonale, ovšem... kniha je jedním slovem zvláštní. I když se hlavní hrdinka snaží najít si své místo v životě, dělá to dost zvláštním způsobem. Zkrátka jsem s ní nebyla ztotožněná. Tohle by ani tolik nevadilo jako to, že jsem Elisu úplně nechápala. Až na pár hlubokých myšlenek, kdy se snaží filozofovat nad svým životem a analyzuje veškeré dění kolem sebe, si nedokážu představit, že by z hlavní hrdinky udělala autorka takovýho "asociála". Tu její samotu jsem jí fakt nežrala. Každý člověk se asociuje. Člověk je totiž společenský tvor, paní autorko!!! Takže i kdyby jí ignorovala celá škola, existuje něco jako facebook, kde mohla mít přátel hafo.