Joyce24 Joyce24 komentáře u knih

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Kniha mi byla doporučena v knihovně. Zpočátku jsem se nemohla do knihy začíst, ale na druhou stranu jsem ji ani nemohla odložit, aniž bych se dozvěděla, jak to vše dopadne. Poslední třetinu knihy jsem přečetla pomalu na jeden zátah, tak mi pohltila.A konec mi zcela dostal, vůbec jsem takové vyústění příběhu nečekala.Za mě doporučení k přečtení.

19.05.2018 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Kniha mé bavila, výborné slovní přestřelky, skvělá oddechovka.

08.05.2018 4 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Velmi čtivý příběh, který se odehrává jak v přítomnosti, tak v minulosti, konkrétně v období druhé světové války. Příběh velké lásky, kterou přerušila smrt a poznamenala další životní osudy rodiny.

04.05.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Má první kniha od tohoto autora a musím přiznat, že tak drsnou detektivku jsem již dlouho nečetla. I přesto jsem knihu, ale nemohla odložit a musela jsem číst stále dál a dál, abych zjistila, kdo za tím vším stojí. Určitě si přečtu ještě další knihy s detektivem Hunterem, ale nejdříve si dám mám malou přestávku na zklidnění nervů.

29.04.2018 5 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Velmi čtivý příběh, nedá se přestat a musíte číst stále dál, abyste se dozvěděli, jak to vše dopadne. Za povšimnutí stojí vtipné dialogy hlavních hrdinů. Za mě palec nahoru.

22.04.2018 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Příjemná česká detektivka. Určitě si po čase přečtu další detektivní příběh s inspektorem Bergmanem.

14.04.2018 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Moje první setkání s touto autorkou a jistě ne poslední. Příběh byl čtivý od začátku až do samého konce. Musim přiznat,ze mě vice upoutalo vyprávění osudu dvou mladých lidí v minulosti a dohra jejich vztahu v současnosti než osud hlavní hrdinky v přítomnosti. Ale i tak mohu knihu jen doporučit!

07.04.2018 4 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Krásná kniha o životě lidí, kteří byli nuceni odejít do Ameriky na počátku 20.stoleti. Někteří, aby začali zcela od počátku nový život, jiní aby zajistili finančně svoji rodinu ve své vlasti. Stále ve mně doznívá nádherně vyprávěný příběh lásky Enzy a Cira. Opět jsem se při jeho čtení v závěru nevyhnula dojetí. Doporučuji k přečtení.

24.03.2018 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Příjemná romantická oddechovka, prima rozptýlení po četbě thrilleru.

14.03.2018 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

První kniha od této autorky a jistě ne poslední. Kniha se mi velmi líbila, dobře se četla a děj se zajímavě vyvíjel. Ke konci jsem už tušila, jak to skončí a nakonec jsem byla stejně závěrem překvapená. Doporučuji.

14.03.2018 5 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Krásný a zajímavý životní příběh dvou žen. Střídá se tu minulost s přítomností, k tomu krásné prostředí Paříže a něco málo o výrobě parfémů. Doporučuji.

04.03.2018 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Tak tento druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Příjemné čtení, vynikající slovní přestřelky hlavních postav, výborná oddechovka. Určitě si přečtu ještě další díl.

24.02.2018 5 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Další kniha od mé oblíbené autorky mě trošku zklamala. Jedna z hlavních postav Riva mě byla velmi nesympatická a rozčilovala mě svým chováním. Dále zde byl opět značný propletenec osudů jednotlivých postav. Souhlasím s názorem níže, že někdy méně je více.

11.02.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Postava hlavní vyšetřovatelky mě byla zpočátku nesympatická, postupně jsem jí však přišla na chuť. Kniha se velmi dobře četla, pachatele jsem neuhádla. Ráda si přečtu další autorovo knihu a doufám, že bude ještě lepší než tato.

02.02.2018 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Ani touto knihou mě autorka nezklamala. Detektivka se mi velmi líbila, četla se téměř sama a nechyběly nečekané zvraty v příběhu. Už se těším na další autorčiny knihy.

30.01.2018 5 z 5

Plantážníkova žena Plantážníkova žena Dinah Jefferies

Krásný příběh z exotického prostředí Cejlonu o tom, jak dokáže minulost ovlivnit a pořádně zamíchat karty života další generaci. Doporučuji k přečtení a osobně si od autorky ráda přečtu další knihu.

14.01.2018 5 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Krásný romantický příběh. Nezáviděníhodná situace v níž se ocitla hlavní hrdinka. Sama nevím, co bych si na jejím místě počala. Každopádně doporučuji si knihu přečíst a ke konci si připravit zásobu kapesníčkû.

31.12.2017 5 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Velmi zajímavý příběh, který donutí k zamyšlení.

29.12.2017 4 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Kate Eberlen

Příjemný příběh ze života o tom, jak náhoda či osud svede dva zcela neznámé lidi v jednu chvíli na jedno místo,aby se vzápětí opět jejich cesty rozešly. Existuje však něco jako osud a sejdou se ještě tito dva mladí lidé ?

20.12.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se dobře četla, ale na základě komentářů jsem čekala něco víc. Zklamal mě konec knihy, byl poněkud "odfláknutý", zasloužil by si být více promyšlený.

03.12.2017 3 z 5