Joyce24 Joyce24 komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Poprvé jsem knihu začala číst a už přes 1.kapitolu se nemohla přenést. Na druhý pokus jsem už byla úspěšnější a knihu přečetla celou a nemohla se od ní odtrhnout, jak mne zaujala. Jako hlavní postavy vystupují tři ženy, jejichž osudy se vzájemně prolínají a konec celého příběhu je velmi zajímavý. Určitě si ještě ráda přečtu další knihy od této autorky.

18.08.2016 4 z 5

Příčina smrti Příčina smrti Patricia Cornwell

Další z výborných příběhů patoložky Kay Scarpettové opět nezklamal. Velmi napínavý příběh
s nečekaným rozuzlením.

18.08.2016 4 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Ani druhý díl mě nezklamal. Opět jsem se ponořila do děje a zapomněla na vše okolo.
Škoda jen, že příběh nemá ještě další pokračování. určitě bych jej uvítala.

18.08.2016 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem četla již několikrát, velmi se mi líbila. Jednak mám ráda knihy z lékařského prostředí a jednak se jedná o vynikající oddechovku. Člověk jen čte a zapomene alespoň na chvíli na problémy okolo něj.

18.08.2016 5 z 5

Tentokrát to vyjde! Tentokrát to vyjde! Gilles Legardinier

Byla to má první kniha od tohoto autora. Zpočátku jsem si myslela, že knihu odložím, ale nakonec mě chytla. Snad jen některé pasáže v knize byly zdlouhavé.

17.08.2016 3 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Nejnovější kniha od mé oblíbené autorky. Opět nezklamala a již nyní se těším na další titul od Joy Fieldingové.

17.08.2016 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Tato kniha se mi líbila zatím asi nejvíce z těch, které jsem četla od M. Viewegha. Velmi dobře se mi četla, nechyběl zde humor. Naopak film, který byl podle této knihy natočen mi poněkud zklamal, kniha je mnohem lepší.

17.08.2016 4 z 5

Tereza Tereza Magda Váňová

Opět velmi čtivá kniha od mé oblíbené autorky. Přečetla jsem ji během pár dnů a již se těším na další titul od Magdy Váňové..

17.08.2016 5 z 5