Joyce24 Joyce24 komentáře u knih

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Nevím, asi jsem byla nějak špatně naladěná, ale mě kniha celkem zklamala a hlavní hrdinka mi chvílemi svým chováním dost rozčilovala.

07.12.2018 3 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Nádherná knížka, absolutně jsem se od ní nemohla odtrhnout, musela jsem číst každou volnou chvilku. Mohu jen doporučit a už se těším na další knihu od této autorky.

25.11.2018 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Přestože nepatřím do věkové skupiny, které je kniha určena, velmi se mi to líbilo a bylo příjemné na chvíli uniknout realitě.

18.11.2018 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Styl této detektivky mě silně připomínal Midsomerské vraždy. Nemohu říct, že by se mi kniha nelíbila, ale měla jsem velký problém začíst se a zorientovat se v jednotlivých postavách, dost se mi pletli. Musela jsem číst pomalu a velmi pozorně. Každopádně si dám delší přestávku než se k této autorce opět vrátím.

11.11.2018 3 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Čtivý příběh od začátku až do konce.

27.10.2018 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Výborná oddechovka, člověk může zapomenout na trable a příjemně se odreagovat. Mnohokrát jsem se též neubránila pousmání. Pěkně a vtipně napsané scénky. Doporučuji a ještě si určitě zkusím přečíst další autorčiny knížky.

21.10.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Velmi dlouho mi trvalo než jsem se do knihy začetla, téměř až v polovině. Bojovala jsem s myšlenkou, že knihu odložím, ale nakonec jsem vytrvala a druhou polovinu knihy jsem si užila a četla každou volnou chvilku.

14.10.2018 3 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Další z knih, která nám přibližuje hrůzy druhé světové války, konkrétně holocaust. Začátek knihy byl takový nijaký, ale potom jsem se začetla, že už jsem knihu jen těžko odkládala a musela jen číst dál a dál. Doporučuji k přečtení !!

30.09.2018 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Ani další kniha od mé oblíbené autorky nezklamala. Naopak velmi dobře se četla, děj rychle plynul a nechybělo nečekané rozuzlení na konci. Doporučuji.

21.09.2018 5 z 5

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Opět další z knih, kde se střídá současnost s vyprávěním o minulosti. Dojemný příběh plný životního moudra.

08.09.2018 4 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Moje první kniha od této autorky. Četlo se to velmi dobře, rychle to " odsejpalo ". Taková oddechová detektivka - jednohubka.

25.08.2018 4 z 5

Svět mi je dlužný Svět mi je dlužný Eva Urbaníková

Velmi ale opravdu velmi nesympatická hlavní hrdinka, ufňukaná, sebestředná, sobecká. No ale i takové žijí mezi námi. Napadá mi rčení o božích mlýnech, které melou pomalu, ale jistě. Snad jen v tomto případě zasahl osud až moc krutě.

23.08.2018 3 z 5

Návrat do Mandalaje Návrat do Mandalaje Rosanna Ley

Nebylo to špatné, ale velmi zdlouhavé. Dlouho jsem se nemohla do knihy začíst, což se mi nestává tak často. Jak už bylo napsáno připomíná kniha svým stylem knihy od C. Bomann, ale zdaleka se jí nevyrovná.

23.08.2018 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Příjemně čtení od mé oblíbené autorky. Příběh ze života, kdy se nic nedaří a vše nebo téměř vše je špatně. A pak přijde zlom ? Skončí to happyendem? Doporučuji nechat se překvapit a knihu si přečíst.

28.07.2018 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Moc pěkný i když dost smutný příběh. Kniha je doplněna básničkami, které se mi také velmi líbily. Doporučuji.

18.07.2018 4 z 5

Vyšetřovací komise Vyšetřovací komise Dick Francis (p)

Příjemná anglická detektivka z dostihového prostředí. Je možné napsat dobrý detektivní příběh i bez přílišné dávky násilí.

08.07.2018 4 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Ani tento díl mě nezklamal, fandila jsem Emmě a Evanovi, aby si vše vyříkali a našli k sobě opět cestu.

05.07.2018 4 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Kniha se velice dobře četla, byla plná napětí a nedočkavě jsem očekávala co se bude dít dál. Bohužel mě zklamal konec, nebylo zde vše vysvětleno a bylo to ponecháno na každém, jak si to sám přebere. Je to takové nedokončené.....něco tomu chybí.

27.06.2018 4 z 5

Sotva dýcham Sotva dýcham Rebecca Donovan

Ani tento díl mně nezklamal. S Emmou se život opravdu nemazlí. Konec mně zaskočil, ale na druhou stranu takový asi musel být, aby bylo v posledním, třetím díle o čem psát. Už ho mám objednaný v knihovně a těším se až si jej přečtu.

17.06.2018 4 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Velmi jsem si oblíbila Emmu, Sáru a Evana. Velmi poutavě napsaný příběh s otevřeným koncem, již teď se těším, až si přečtu pokračování.

02.06.2018 4 z 5