Joyce24 Joyce24 komentáře u knih

Clařino tajemství Clařino tajemství Françoise Bourdin

Příjemné čtení, dej plyne bez sebemenšího zádrhelu pořád dál a dál a ani se nechce věřit, že už je konec. Už se těším, co přinese další díl.

10.02.2020 5 z 5

Štěstí pro začátečníky Štěstí pro začátečníky Katherine Center

Takový milý příběh. Chvílemi úsměvný, chvílemi smutný, chvílemi dojemný. Někdy je prostě potřeba, aby se člověk zastavil a podíval se okolo sebe novýma očima, zkusil něco nového, nepoznaného. A ejhle život najednou nabere úplně nový nečekaný směr.

31.01.2020 4 z 5

Láska na jedno kliknutí Láska na jedno kliknutí Cyril Massarotto

Tak tentokrát jsem se musela do čtení nutit a myslela jsem si,že dám knížce pouze dvě *, ale za ten konec dávám nakonec tři

17.01.2020 3 z 5

Zase jednou knížka od které jsem se nemohla vůbec odtrhnout a vše ostatní šlo stranou. Příběh mě velice zaujal už i z toho důvodu, že prostředí hotelu Continental znám a samotnou Eugenii Janečkovou jsem měla možnost na sklonku jejího života osobně poznat. Moc hezky napsaný příběh, umně popsány pocity hlavní hrdinky. Doporučuji k přečtení.

04.01.2020 5 z 5

Dívky nalehko Dívky nalehko Iva Procházková

Výborná česká detektivka, skvěle se čte a zvědavost, kdo je vrah vás popohání číst pořád dál a dál až na konec.

31.12.2019 5 z 5

Kašmírový šál Kašmírový šál Rosie Thomas (p)

Hodně dlouho trvalo než jsem se do knížky začetla, ale pak mě tak zaujala, že jsem byla zvědavá, jak celé pátrání v minulosti dopadne a co odhalí. Je zde popsána krásná indická příroda a současně těžký život tamních obyvatel.

27.12.2019 4 z 5

Kdo má za ušima Kdo má za ušima Marie Rejfová

Krátká povídka, rychlé rozuzlení případů. Nebylo to špatné, ale těším se na další klasickou knížku od této autorky.

18.12.2019 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Čtivý příběh, v poslední třetině se vše pomalu začne rozplétat a zjistíme, že je vše vlastně trochu jinak, než jsme si původně myslelii. Jen té Natashi je mi líto.

17.12.2019 5 z 5

Dievča, ktoré si tu zanechal Dievča, ktoré si tu zanechal Jojo Moyes

Krásný příběh, posledních sto stran jsem se nemohla odtrhnout od čtení, abych se dozvěděla, jak to celé vlastně dopadne. Za mě velké doporučení.

07.12.2019 5 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Nebylo to špatné, v knížce zaznělo plno moudrých myšlenek, ale přece jen se mi Seznam tajných přání líbil víc. Hlavní hrdinka byla sympatická, ale na svůj věk dost naivní.

30.11.2019 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Smutný ale krásný příběh. Nemám slov , jen doporučuji si knihu přečíst.

10.11.2019 5 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Tak jak už je u autorky zvykem, čtete, myslíte si, že víte a pak přijde zvrat a pak další a další. A ten konec....

02.11.2019 5 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Velmi příjemná oddechovka. Někdy člověk prostě potřebuje jednoduchý romantický příběh s happyendem.

27.10.2019 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Velmi čtivá kniha, příběh z minulosti je střídán příběhem ze současnosti a vzájemně se nakonec oba ovlivní. Doporučuji.

21.10.2019 5 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Čtu knížky Martina Goffy bohužel na přeskáčku a nyní jsem se konečně dostala k prvnímu dílu celé série. Autor opět nezklamal čtivé od začátku až do konce, nejradši bych knihu ani neodkládala a přečetla na jeden zátah. Už teď se těším na další díly. Za mě palec nahoru.

13.10.2019 5 z 5

Společnice Společnice Lesley Pearse

Čtivý příběh, stále se něco děje. Až do poslední chvíle člověk čeká, jak to vlastně s Belle dopadne.

06.10.2019 4 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Čtivé jako předchozí dva díly. Nechybělo opět napětí, láska, humor. Konec byl plný zvratů a překvapení. Dám si chvilku pauzu a půjdu na další díl.

28.09.2019 5 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Další zdařilý detektivní příběh od mého oblíbeného autora. Konec mě překvapil, všechno najednou tak trochu jinak.

23.08.2019 5 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Velmi slabá knížka od této autorky, už jsem četla lepší. Naivní hlavní hrdinka mi lezla na nervy a dočetla jsem jen proto, že nemám ráda nedočtené knížky.

15.08.2019 2 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Příběh ze života, který se bohužel dost často opravdu stává.

03.08.2019 3 z 5