Vzpomínáš si?

Po autohavárii, při níž utrpěla úraz hlavy s následnou amnézií, se Lexi Smartová probouzí v nemocnici v přesvědčení, že je rok 2004 a že právě zmeškala pohřeb svého otce. Ve skutečnosti je o tři roky víc, místo bývalých křivých zubů má krásně bílé a rovné a překvapivě vypadá spíš jako modelka, má úžasného a bohatého manžela, skvělou a dobře placenou práci a bydlí v senzačním loftovém bytě. Vypadá to jako splněný sen. Původní nadšení z nového a báječného života vystřídá brzy smutek z toho, že současně přišla o všechny kamarádky a stala se člověkem, kterého sama nepoznává. Snaží se zjistit, jak k tomu vlastně došlo. Autorku podle vlastních slov vždy fascinovalo téma lidského charakteru a skutečnost, že se naše životy nepředvídatelně mění a my se měníme s nimi, ale tak pomalu, že si to někdy sami neuvědomujeme. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13960/vzpominas-si-13960.jpg 4.3423

Vydáno: , BB art

Remember Me?, 2008

Kniha Vzpomínáš si?

Charley

Moje prvotina od autorky a musím přiznat, že se mi čtení moc líbilo. Sice oddechovka, ale oddechla jsem si moc dobře :) určitě sáhnu i po jiné knize autorky

keiko33
27.12.2020

Taka mila oddychovka a klasika od Kinsella. Je to vtipne, hlavna hrdinka je ako vzdy, trochu blazniva. Nieje to autorkin top, ale urcite z tych lepsich.

Josh
28.06.2020

Další (druhý) pokus od této autorky byl mnohem lepší než Bohyně v domácnosti. Námět byl zajímavý a sám o sobě už vedl k zamyšlení, jaké by to bylo kdyby…. Postavy zde byli reálnější, méně naivní, více vtipných situací, prostě vše vyvážené. Očekávané lehké a svižné čtení, prostě „oddechovka“.

Vzpomenout si - na hodného, empatického, hezkého a! zajištěného Jona…. Sen!!

Aaloha
17.06.2020

Příjemná oddechovka, nechyběl humor a romantika.

DK197
08.03.2020

KNIHA: Za mě i přes rychlý nijak nešokující závěr a málo vykreslené charaktery vedlejších postav ano. Velkým plusem je humor a já se bavila přímo královsky. Oddechovka na pár dní s tématem amnézie plná komických situací, milostného jiskření a hledání sebe sama... jak v práci, tak na poli osobním. 85 %

lenka7348
17.02.2020

Další kniha od Kinselly, která se čte prakticky sama. Velmi příjemná oddychovka s celkem zajímavou zápletkou. :-)

cukrovka
30.01.2020

Příjemná a čtivá oddechovka. Příběh byl plný nadsázky a humoru.

nani_nka
08.01.2020

Ku knihám od Kinselly sa vždy rada vraciam. Hoci všetky sú si podobné v tom, že na 100% môžete očakávať hlavnú hrdinku, ktorej sa trápne situácie stále lepia na kožu, tak vždy sa pri jej knihách zasmejem, zrelaxujem a zaľúbim do tých úžasných dokonalých hlavných hrdinov. Tak tomu je aj pri tejto knihe, ktorá rozpráva príbeh Lexi, ženy ktorá sa vďaka strate pamäti vrátila myšlienkovo o tri roky dozadu. A postupne sa dozvedá, že má manžela, kariéru.. Ba dokonca aj milenca.