Vzpomínáš si?

Vzpomínáš si? https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13960/vzpominas-si-13960.jpg 4 451 100

Po autohavárii, při níž utrpěla úraz hlavy s následnou amnézií, se Lexi Smartová probouzí v nemocnici v přesvědčení, že je rok 2004 a že právě zmeškala pohřeb svého otce. Ve skutečnosti je o tři roky víc, místo bývalých křivých zubů má krásně bílé a rovné a překvapivě vypadá spíš jako modelka, má úžasného a bohatého manžela, skvělou a dobře placenou práci a bydlí v senzačním loftovém bytě. Vypadá to jako splněný sen. Původní nadšení z nového a báječného života vystřídá brzy smutek z toho, že současně přišla o všechny kamarádky a stala se člověkem, kterého sama nepoznává. Snaží se zjistit, jak k tomu vlastně došlo. Autorku podle vlastních slov vždy fascinovalo téma lidského charakteru a skutečnost, že se naše životy nepředvídatelně mění a my se měníme s nimi, ale tak pomalu, že si to někdy sami neuvědomujeme. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Remember Me? , 2008

Joyce24
27.10.2019 5 z 5

Velmi příjemná oddechovka. Někdy člověk prostě potřebuje jednoduchý romantický příběh s happyendem.

alekis
28.02.2019 2 z 5

Snaha o záhadu, která záhadou není. Kdyby byla knížka o třetinu až polovinu kratší... Příliš zdlouhavé, příliš pomalé tempo, postavy nudné až běda, všechno nereálné. U "pravých" romancí člověk ví, co může čekat, ty unesou skoro všechno, tohle ale není ani romance, ani román ze současnosti, sorry, je to z drtivé většiny jenom snůška plků. Už jsem četla od této autorky roztomilejší, čtivější, příjemnější romány, tohle byl zabitý čas ve snaze přečíst si odlehčenou literaturu. A to opravdu nerada haním a většinou i těm sebeneskutečnějším románkům dávám vysoká hodnocení...

jana79
24.02.2019 5 z 5

Me kniha bavila od zacatku az dokonce. A rozhodně nechybi v moji knihovnicce. Je boží.

Nixa
09.10.2018 3 z 5

Kniha se mi četla moc dobře, ale za mě byla prostě o trochu slabší než knihy, které jsem od autorky četla.

Aquagirl
06.10.2018 5 z 5

Jedna z mých dvou nejmilejších knížek od Sophie, spolu s úžasnou "V rytmu charlestonu". Skvělý příběh, napětí, humor a romantika, to mě prostě baví :-)

lenka5660
09.08.2018 5 z 5

Vtipné i romantické. Často jsem se u téhle knížky zasmála.

pip11
01.08.2018 4 z 5

U knihy jsem se příjemně bavila. Je to pěkný, úsměvný a pohodový příběh. Čte se velmi svižně.

elisa194
31.07.2018 3 z 5

Ze začátku se mi kniha hodně líbila, bylo napínavé na co si hlavní hrdinka vzpomene a jak bude pokračovat příběh dál. Bohužel se s tím autorka moc dobře nepoprala a kniha pomalu ztrácela napětí a příběh začal upadat. Věta ty si opravdu nic nepamatujes mi zacala lézt na nervy. Takže jsem z toho docela na vazkach, jestli bych ji doporučila, ale i tak by si zasloužila tri a pul hvězdičky.

princeznaaura
13.06.2018 5 z 5

Téma knihy mě nadchlo. Jak křehké je tělo, když jen nějaký neuron v mozku vypoví službu, pak je všechno jinak. Myšlenky, vzpomínky, osobnost a pozlátko je pryč. Zbyde jen prostý člověk, který má i srdce a cit.

nycol
18.03.2018 5 z 5

Skvela oddychovka.

aydam
25.02.2018 5 z 5

Hrdince Lexi budete držet pěsti a s napětím postupně odkrývat střípky její minulosti. Rozpomene se, nebo budou všechny její vzpomínky navždy zahalené mlhou?
Přečtěte si a dozvíte se.

peterkovasona
13.12.2017 5 z 5

Krasna knih. A musím říct že mě i mrzelo že už končí...

Teresita
31.10.2017 4 z 5

Skvělé, oddechové čtení, moje první setkání s Kinsellou. Určitě si od ní ještě něco přečtu. Trochu mi to připomíná styl psaní Jojo Moyes (a zápletka Posledního dopisu od tvé lásky je téměř stejná).

jana79
08.10.2017 5 z 5

Tahle knížka byla první ze tří u kterých jsem se smála pri čtení i ve vlaku. Čtu převážně cestou do práce a z práce a třičtvrtě hodinky ve vlaku rychleji uteče. Je stálicí v mé knihovně a druhá byla opět od této autorky. Je prostě boží nejen kniha,ale i spisovatelka. Píše vtipně,lehce a číst její knihy je prostě relax.

Miru
20.09.2017 3 z 5

Trocha naivity ještě nikoho nezabila.....zvlášť na dovolené u moře :-) A přesně jak už tu bylo řečeno - Kinselle máte tendenci odpustit snad opravdu všechno :-)

martinkaLLL
03.07.2017 5 z 5

Nádherná, boží, prostě super. Vtipná, odpočinková a přečtená jedním dechem.

Tylinka
20.06.2017 4 z 5

Někdy jsem se trochu prokousávala, matka a sestra mi pěkně lezly na nervy ale nakonec ano. Zkusím ještě jiné od této autorky.

ivanaci
17.06.2017 3 z 5

Hezké lehké čtení

Knihožroutová
06.05.2017 5 z 5

Romantické knihy pro ženy moc nemusím, ale Kinselle odpustím všechno – děj přitažený za vlasy, trapné scény, naivní hlavní hrdiny, je to prostě psané s nadsázkou, humorem a s takovou okouzlující lehkostí a přímočarostí, že to přečtete jedním dechem. Kinsellu bych doporučila všem ženám, fakt neurazí nikoho.

26Mirka
01.11.2016 5 z 5

Dávám 5 hvězdiček zatím nejlepší kniha od Sophie Kinsella. Zajímavý děj, romantická, vtipná. Mohu jedině doporučit.