Kdo má za ušima

Kdo má za ušima https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419927/bmid_kdo-ma-za-usima-jk1-419927.jpg 4 108 24

Josefína Divíšková série

SLEČNA MARPLOVÁ PO ČESKU? MLADÁ. SVÉRÁZNÁ. UČITELKA. Ušák – řeklo by se obyčejné křeslo, ale pokud potřebujete zjistit, co se skrývá v domácnosti možného pachatele, stává se z takového kusu nábytku neocenitelný pomocník. Sklep v jednom brodském čalounictví je plný starožitného nábytku, a protože to svérázné učitelce Josefíně Divíškové připadá podezřelé, rozhodne se celé věci přijít na kloub. Do pátrání zapojí kolegu z práce Jakuba Stehlíka, jenže když se poblíž stane vražda a do Brodu přijede komisař Tvrdík, situace se notně zkomplikuje… VYCHÁZÍ POUZE JAKO E-BOOK!... celý text

Booky84
13.09.2023 5 z 5

Pěkná knižní jednohubka, ideální čtení před spaním. Škoda, že je povídka tak krátká. Musím si brzy přečíst další knihy s Josefínou, protože ona je prostě skvěle trhlá.

Acnaj
30.05.2022 4 z 5

Super příběh na večer k vínu.. Bavilo mě to...

Katka2382
27.05.2022 5 z 5

Taková malá jednohubka,ale pro mne výjimečná tím že šlo o moji první e-knihu půjčenou v knihovně a vlastně vůbec i první přečtenou.

katy87
09.05.2021 3 z 5

Já mám Josefínu a knihy s ní ráda, jen mi ty povídky připadají dost zbytečné, není tam nic převratného, žádný moment překvapení a zároveň chybí taková ta rozvernost, která je v ostatních delších příbězích, včetně hlášek Josefíniny babičky a její vrkání s komisařem. Tak příště snad už zase celá kniha :-).

Annannas
04.04.2021 3 z 5

Taková dobrá jednohubka na jeden večer k vínečku.

babicka_amalka
01.01.2021 4 z 5

příjemná jednohubka

katka.oo
21.10.2020 4 z 5

Krátká povídka mé oblíbené Josefíny a spol., taková jednohubka na večer před spaním :-) akorát mi zde chyběly babiččiny rady do života.

haWranka
09.08.2020 3 z 5

Moc milá jednohubka, ale mám raději delší díly série než tyto povídkové.

tittanie
18.07.2020

Velice příjemná a sympatická detektivka. Josefína je super.

mia.com
23.02.2020 4 z 5

Ráda jsem se zase "potkala" s mou oblíbenou Josefínou alespoň v kratičkém příběhu, kde ale opět nezklamala. Těším se na další díl, snad brzo vyjde :)

pavčape
29.12.2019 4 z 5

Kraťoučká povídka na dvě půlhodinky :-) Opět neposlušná Josefína na stopě zločinu. Místo pečení cukroví a předvánočního úklidu řeší záhadu starožitného nábytku, popíjí rum a štve Tvrdíka! :-)

babystar
22.12.2019 5 z 5

Kratší povídka, která by se měla číst až po "Komu straší ve věži", abychom věděli, kdo je Jakub Stehlík. Jinak je to příběh o tom, že vydírat a krást se nemá, zvláště když v okolí žije nějaká ta "praštěná" Josefína

Joyce24
18.12.2019 4 z 5

Krátká povídka, rychlé rozuzlení případů. Nebylo to špatné, ale těším se na další klasickou knížku od této autorky.

Avila
27.11.2019 5 z 5

Příjemně strávené volné dopoledne s další krátkou povídkou o pátrání Josefíny a komisaře Tvrdíka. Trochu mi zde chyběla moudra babičky... Ale opět doporučuji.

TeaPeter
19.11.2019 4 z 5

Pěkná detektivní povídka. Ale chtě nechtě jedna hvězdička dolů za chybějící rady Josefíniny babičky. Že by došly?

Kerberos
17.11.2019 4 z 5

Povídky nemám moc ráda,ale tahle se povedla.

petunkav
13.11.2019 5 z 5

Perfektní povídka, Josefína je skvělá - jako vždy.

happy-smile
02.11.2019 4 z 5

Kraťoučká povídka, přesně v duchu staré dobré Josefíny Divíškové. Doporučuju fanouškům pro zkrácení čekání na novou knihu.

MiroslavKutík
10.10.2019 4 z 5

Krátký ale moc pěkný příběh moc jsem si knihu užil. Takové odpočinkové čtení co vás rozesměje...

Jirikk
30.09.2019 3 z 5

Prijemne, kratke, jiskrici... JOsefina uzasně trhla.. ŽERU JÍ..