Kočka myši nenechá

SLEČNA MARPLOVÁ PO ČESKU? MLADÁ. SVÉRÁZNÁ. UČITELKA. Do městečka Brod přichází jaro a Josefína Divíšková hodlá malovat. Plány jí však překazí neočekávaný příjezd syna Vincenta a jeho podivínského kamaráda Kamila. Ve vile nastane poprask, a když se ještě k tomu v místním pivovaru stane zločin a na scéně se objeví komisař Tvrdík, dny klidné dovolené nenávratně končí. Proč byla mrtvola nalezena zrovna ve spilce? Kdo se pokouší sabotovat výrobu piva? Proč se po městě pohybuje vzteklý zubař? A jak se vším souvisí krádeže v hotelu U Křepelků a osoba krásné paní sládkové? Svérázná učitelka Josefína musí řešit dilema – zda je snesitelnější rodinný život ve vile ve společnosti potrhlých příbuzných, nebo policejní vyšetřování po boku nesnesitelně přitažlivého komisaře Tvrdíka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440607/kocka-mysi-nenecha-JbR-440607.jpg 4.281

Josefína Divíšková 4.

Detektivky, krimi, Romány, Literatura česká
Vydáno, Mystery Press

Kniha Kočka myši nenechá

haWranka
předevčírem

Všechny předchozí díly jsem si moc užila. Tady, nevím proč, jsem se nemohla vůbec začíst a postavy se mi pletly. Možná jsem jen nebyla naladěná, ale tahle kniha mě zklamala.

Daenerys

Mno já nevím... zůstávám i nadále věrná této sérii, ale přijde mi, že kvalita s každým dalším kouskem upadá. Celkově to na mě působilo zmateně, jakoby ušité horkou jehlou. A co mi teda místy hodně vadilo, to byl chaos v přímé řeči, kór když se sešlo na scéně vícero účastníků, ne vždy bylo na první dobrou jasné, KDO zrovna mluví.

kuruteku
22.12.2020

Nějak tomu začínám přicházet na chuť - šmodrchanice vztahů brodských občánků a občanek, do toho Pepík tentokrát se Soplíkem. Pivovar, povětrná žena a muži a ženy okolo ní, dost důvodů k vraždě. Děkuji za pana Kamberského s jeho německým kamarádem, oživili to, jen co je pravda.

JanaDor
21.12.2020

Pokud máte chuť na skvělou pohodovou detektivku z českého prostředí s nádechem humoru, tak tato kniha je pro vás správná volba. Je to již čtvrtý díl ze série Josefíny Divíškové a mě prostě baví. Líbí se mi hlavní postava, její humor, ironie i nadhled. Její vztah ke komisaři Tvrdíkovi má šmrnc a zamilovanou romantiku nehledejte.

Jirikk
21.12.2020

Další pripad trochu trhlé učitelky Josefíny. Jesefína řeší jak vraždy tak chlapi. Tentokrát v knize bude figurovat její syn a je kamarád Vincent

jan6775
10.12.2020

Humorná oddychová detektivní četba.

tittanie
06.12.2020

Velice příjemná detektivka. A k tomu facebooková stránka. Je to velice milé a zajímavé.

yvette3
22.11.2020

Humor, trocha napětí, skvělé vykreslené postavy! Díl od dílu lepší. Těším se na další pokračování!