Kočka myši nenechá

Kočka myši nenechá https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440607/bmid_kocka-mysi-nenecha-JbR-440607.jpg 4 187 67

Josefína Divíšková série

Do městečka Brod přichází jaro a Josefína Divíšková hodlá malovat. Plány jí však překazí neočekávaný příjezd syna Vincenta a jeho podivínského kamaráda Kamila. Ve vile nastane poprask, a když se ještě k tomu v místním pivovaru stane zločin a na scéně se objeví komisař Tvrdík, dny klidné dovolené nenávratně končí. Proč byla mrtvola nalezena zrovna ve spilce? Kdo se pokouší sabotovat výrobu piva? Proč se po městě pohybuje vzteklý zubař? A jak se vším souvisí krádeže v hotelu U Křepelků a osoba krásné paní sládkové? Svérázná učitelka Josefína musí řešit dilema – zda je snesitelnější rodinný život ve vile ve společnosti potrhlých příbuzných, nebo policejní vyšetřování po boku nesnesitelně přitažlivého komisaře Tvrdíka.... celý text

Joyce24
21.06.2020 4 z 5

Oproti ostatním dílům se mi tento tolik nelíbil, proto dávám o hvězdičku méně. Moc zamotané, konec by si zasloužil lepší zpracování.

TeaPeter
21.06.2020 4 z 5

Povedená, ale tentokrát dost zamotaná knížka o slabostech tu pro jedno, tu pro druhé pohlaví. I když z klubka příběhu tu a tam trčel nějaký divný konec (ano, třeba Maruška nebo ta zahradní slavnost na měkké půdě), dobře se četla.

Roberta
16.06.2020

Děkuji autorce a přeji jí i nám další a další příběhy.

akinomV
08.06.2020 4 z 5

Josefínu mám moc ráda a těším se na každý další díl. Předchozí díl byl za mě asi o kočičí fousek lepší, ale tím rozhodně nechci nikoho odradit od čtení, protože to rozhodně musíte - pokud máte rádi vtipné čtení, zajímavé hlášky a "romantickou" linku mezi Pepinou a Tvrdíkem :-D

Bubo19
07.06.2020 5 z 5

Detektivky s Josefínou Divíškovou mě baví, plynou tak nějak hladce a s humorem. Tentokrát se vražda odehrála v místním pivovaru, objevily se nové postavy a každá má nějaké problémy, které jedna z nich vyřeší vraždou. Josefína se opět plete policii do vyšetřování, ale nemusíme se bát, že by ji něco hrozilo, nejhůř tak zlomený podpatek. Když k tomu přičtu její praštěnou rodinu a babiččina moudra o životě a mužích, opět jsem si knihu užila od začátku do konce.

Avila
07.06.2020 5 z 5

Knihy s Josefínou a komisařem Tvrdíkem od prvního dílu prostě miluju...
Příběh je opět čtivý, vtipný a správně ironický. Za mě naprostá spokojenost a těším se na další pokračování.

Rami
03.06.2020 5 z 5

Je výborná jako všechny knížky s Josefinou Divíškovou. Včera odpoledne koupena, dnes již přečtena.
Těším se na další.