Kdo maže, ten jede

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

MLADÁ. SVÉRÁZNÁ. UČITELKA. Dva dny ve mlýně odříznutém sněhovou vánicí od okolního světa se mohou ze začátku jevit jako příjemně strávený víkend. Zvlášť když jeho majitel – bohatý podnikatel Kryštof Oplt – chystá večírek. Svérázná učitelka Josefína Divíšková ale brzy zjistí, že skutečnost nemusí být taková, jak se zpočátku zdá. Záhadný střelec z lesa a tělo jednoho z účastníků večírku nalezené v náhonu spustí řetězec událostí, před kterými neuteče žádný z pozvaných hostů. Pachatel je ve mlýně a je možné, že už vyhlíží další oběť. Josefína Divíšková se s osobitým stylem a za vydatné pomoci komisaře Tvrdíka snaží přijít všemu na kloub. Při svém pátrání se nevyhnou nebezpečným ani humorným situacím, a aby toho nebylo málo, do věci se zamíchá i Josefínino nevypočitatelné příbuzenstvo....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396488/kdo-maze-ten-jede-Pfp-396488.jpg 4.2104
Série

Josefína Divíšková 4.

Žánr
Detektivky, Romány, Literatura česká
Vydáno, Mystery Press
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (33)

Kniha Kdo maže, ten jede

Přidat komentář
konicekbily
19. března

Moje první kniha autorky. Dobře vystavěná zápletka na základě "záhady zamčeného pokoje", tedy tady rekreačního objektu. Jako odpočinková četba se to dá číst, je to ale spíše "ženský detektivní román ze současnosti" než thriller.

Domka901
10. března

Josefína opět nezklamala! Skvělý příběh, dialogy... Už se nemůžu dočkat dalšího dílu! :)

petrarka72
03. února

Knížka, která si na nic nehraje. Zápletka ala Agatha Christie, panoptikum výrazných figurek, odposlouchané dialogy a inteligentní humor. Jako bonus rady Josefíniny babičky... :-)

Pdede
02. února

Vtipná oddychovka

Radka2564
01. února

Knihu jsem si jsem si užívala a velmi mě bavila. Těším se na další díl

babystar
23.12.2019

Tento příběh mi nebezpečně připomínal Agathu Christie zasazenou do českého prostředí. Nesourodá společnost v domě odříznutém sněhem od civilizace a vrah, který se mstí. Příběhy paní spisovatelky zrají jako víno. Už se těším na pokračování.
A ty babiččiny rady jsou nesmrtelné.

akinomV
09.12.2019

Asi se budu opakovat, ale tohle je přesně můj šálek kávy, co zrovna teď potřebuji číst. Je to vtipné, zajímavé a ještě detektivka :-) Takže já se těším na další pokračování ... kdy že bude?

Kerberos
22.11.2019

Zase jsem se pobavila,vyšetřování vraždy v uzavřené společnosti na horské chatě.Vazby na minulost,jiskření mezi Josefínou a komisařem,její sestrou a manželem.Určitě stojí za přečtení.

1