Sladké odpuštění

Moderátorka Hannah žije život, který by jí mohl leckdo závidět. Je populární, má vlastní pořad a jejím přítelem je neméně oblíbený starosta New Orleans. Málokdo však ví, že za širokým úsměvem se skrývá hluboký vnitřní smutek – otec Hannah zemřel, matku neviděla dvacet let a jejího druhého manžela navíc jako třináctiletá obvinila ze sexuálního obtěžování. Když Hannah dostane lákavou pracovní nabídku na nový vlastní pořad, netuší, jak divoký koloběh událostí se právě spouští. V pilotním díle pořadu by totiž měla se svou matkou mluvit o odpuštění.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/276277/sladke-odpusteni-CPq-276277.jpg 4.174

Sweet Forgiveness (2015)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Sladké odpuštění

adellk28
předevčírem

Kniha byla velice pěkná i když asi nejsem cílová skupina. Kniha mi ze začátku přišla nudná, ale po chvíli se děj rozjel. Velice se mi líbil způsob psaní, který se četl úplně sám. Po polovině knížky jsem se nemohla odtrhnout a přestat číst. Od autorky jsem ještě nic jiného nečetla, ale přemýšlím o tom. Hned od začátku jsem nesnášela Michaela a jsem ráda, jak to skončilo. Hannah dostala to, co si zasloužila. Doporučuji, ale dávám 4/5 *

broskev28

Další romantický příběh, jehož postavy dokážou občas příjemně překvapit. Dorothy je studnicí moudra a její představa života jako jeskyně plné svíček je skvělá. Claudia i Michael jsou čitelní, zato Abby mě příjemně překvapila. Scény s R.J. (jak já tyhle americké zkratky nenávidím, tak jsem mu říkala Ray) byly milé a vtipné, sympaticky upřímná byla Jade a její káravá napomenutí, príma kamarádka.
Oddechové, ale čtivé a příjemné čtení, z něhož si určitě něco odnesete.

P4vlin4
09.10.2018

Moc krásný obal knihy, jinak jsem od knihy moc nečekala. Mile jsem byla překvapena krásnými myšlenkami, které se v knize objevují. Jinak milý, sladký, happy end příběh :)

Aneleh
21.07.2018

Laskavá a dojemná kniha o tom, co vlastně znamená odpustit a také o tom, že ač se nám někdo zdá šťastný a spokojený a myslíme si, že nic mu nemůže scházet, přesto se může uvnitř trápit rozhodnutími, která udělal a neměl udělat nebo neudělal, ač měl. Jak moc můžeme ublížit druhému i sami sobě, když prozradíme, co jsme mu kdysi provedli? Je pravda, že někdy odpuštění nestačí nebo nás vždy očistí a vztah s druhým upevní? I když hodně brzy tušíme, jak Hannah asi dopadne, nejde zde ani tak o konec jako o zamyšlení nad nelehkými rozhodnutími a nad tím, jak se vyrovnat s nejistotou a s činy svými i těch ostatních.

Ivka14
13.07.2018

Kniha zábavná,čtivá a oddechová občas se vám chce skoro brečet. Doporučuji

mirunda
07.06.2018

Stejně jako autorky první kniha, byla i tahle pro mne úžasným odpočinkovým čtením. Krásný příběh, který se dobře četl. Každý má v sobě tajné místo, kde schovává staré křivdy a odpuštění je jedno z úžasných nástrojů, jak očistit svůj život od všeho špatného

Hřibče
06.06.2018

Velmi příjemné čtení. Mám ráda příběhy, ve kterých se hlavní postavě znenadání úplně změní život a ona se s tím musí poprat a většinou to i zvládne. Velmi pozitivně mě to nabíjí a dává sílu věřit, že všechno zlé je zase pro něco dobré.
Zároveň se mi na podobných knihách líbí i to, že nám ukazují, že i obyčejní lidé mohou mít za sebou velmi zajímavý a výjimečný příběh - v této knize je tomu tak například u Dorothy - kamarádky Hannah.
Nedočkavě vyhlížím další autorčinu knihu a moc ráda si ji přečtu. :)

PetraBery
21.11.2017

Oddechovka na pár hodin, kde hlavní myšlenkou je odpuštění a smíření se (nejen se sebou samým). Hlavní hrdinka Hannah se dokázala postavit čelem minulosti, která možná nebyla taková, za jakou jí vydávala. Předchozí kniha se mi líbila asi více, ale na odreagování je tato kniha dostačující.

Lori Nelson Spielman

Lori Nelson Spielman