Sladké odpuštění

Sladké odpuštění

Moderátorka Hannah žije život, který by jí mohl leckdo závidět. Je populární, má vlastní pořad a jejím přítelem je neméně oblíbený starosta New Orleans. Málokdo však ví, že za širokým úsměvem se skrývá hluboký vnitřní smutek – otec Hannah zemřel, matku neviděla dvacet let a jejího druhého manžela navíc jako třináctiletá obvinila ze sexuálního obtěžování. Když Hannah dostane lákavou pracovní nabídku na nový vlastní pořad, netuší, jak divoký koloběh událostí se právě spouští. V pilotním díle pořadu by totiž měla se svou matkou mluvit o odpuštění.... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/276277/sladke-odpusteni-CPq-276277.jpg 4.152

Sweet Forgiveness (2015)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Šánka

Takové čtení na léto, příjemné a milé. Jde od něj lehce odejít a těšit se, až se k němu opět vrátíte.
Pěkný příběh o odpuštění druhým a také sobě. Vlastně téma knihy je vážné, ale je to zpracováno lehkou formou, kde se nejde do hloubky, což ani nebylo posláním příběhu. Ale možná, že by občas každý potřeboval rozdávat i dostat Kameny odpuštění.
Seznam tajných přání se mi líbil o malinko více, ale i tak je to hezké prázdninové počteníčko.

Clairess

Ze Seznamu tajných přání jsem byla naprosto nadšená....tato kniha se mi už líbila o něco méně, ale i tak to byla moc příjemná oddechovka na dovolenou :)

bajinecka

Po autorcine prvotine Seznam tajnych prani jsem byla totalne nadsena,myslela jsem,ze mam dalsi oblibenou spisovatelku.Zde me to vsak zklamalo-vice nez polovina se tahla "jako smrad",hlavni hrdinka byla totalni koza (navic to vygradovalo tim,co v puberte provedla),prislo mi silene,ze se sebou nechala porad tak "vorat" (at uz od pritele,jeho dcery nebo v praci),aby jeji nejlepsi kamaradka byla poloslepa duchodkyne! Romanticka cast byla uz nastesti skvela,sok ke konci a nakonec happy end to zachranili....

Lenka40

Já tu spisovatelku prostě miluju. Už jsem od ní četla Seznam tajných přání a byla jsem unešená a Sladké odpuštění nebylo vyjímkou. Je to úžasný příběh o odpuštění ,lásce , toleranci , ctižádostivosti a podrazech . Kníha se čte prostě sama .Příběh vás vyloženě vcucne a vy jen čtete a čtete , než se zklamáním zjistíte ,že jste na konci. Velice mě mrzí že od této úžasné spisovatelky u nás vyšly zatím jen dvě knihy , protože obě knihy patří mezi moje nejoblíbenější a velice je všem doporučuji.

Aurorita

Tak tato kniha byla úžasná. Autorka to prostě umí, není to jen další slaďárna. Příběh mě naprosto v táhl, nemohla jsem přestat číst, musela jsem vědět, co bude dál. Už se nemohu dočkat další knihy od této autorky

Selfinka
26.12.2016

Příjemné odpočinkové čtení. Děj nebyl náročný, sice maličko předvídatelný, ale milý. Celou knihu provázela krásná myšlenka, ač moc nevěřím, že by tento systém mohl reálně fungovat. Autorka píše lehkým a přátelským způsobem a její knihy se čtou úplně samy. Mně se to líbilo a určitě doporučuji. :)

janasim
30.09.2016

Souhlasím s těmi, jimž se kniha libila a jenž ji považují za odpočinkovou. I já z ní mám takový pocit. Bohužel mi to nestačí. První autorčina kniha mě nadchla a všem ji doporučuji. Tento příběh na mě velký dojem neudělal a jsem proto lehce zklamaná.

limetka2008
15.09.2016

Ále jo, dobré to bylo! Pravá odpočinková četba sice s předvídatelným hepíjendem, ale i s celkem pěknými myšlenkami o vině a odpuštění, a také o jejich následcích. Nebylo to plytké, jak jsem se původně trochu obávala.

Peace
10.09.2016

"Odpustit znamená osvobodit vězně a zjistit, že tím vězněm jsi byl sám."

Fajn odpočinková četba, která navíc není vůbec hloupá.
Autorka psát umí, což potvrdila již ve svém předchozím románu. Určitě si ráda počíhám na její další tvorbu ;o)

Samira
25.08.2016

Autorka umí psát o tom není pochyb, postavy již její druhé knihy vyvolávají spoustu emocí a nenechají nikoho chladným. Jejich motivy a životní postoje jsou také poměrně specifické. Věřím, že se budou mnohým líbit a stylem učarují. Já však asi mezi ně patřit nebudu. Nějak se s autorkou míjím a nikdy na mě nemají takový účinek, jaký by mít měly. Ale je to jen moje osobní preference, jinak jsou náměty knih zajímavé a dobré, stejně jako zpracování. Třešničkou je, že vše vždy až pohádkově zapadne do sebe.
Určitě stojí za zkoušku!

ninive
22.08.2016

Tahle kniha se mi dostala pod kůži a nemohla jsem se odtrhnout. Zajímavé téma, i když místy naivní, až neuvěřitelné, ale musím říct, že jsem si čtení užila a určitě si místo v mě knihovně zaslouží. Navíc má krásnou obálku, která mě v knihkupectví zaujala na první pohled a obsah byl ještě lepší. Doporučuji a dávám pět hvězd.

Phewell
07.08.2016

Autorčin styl psaní se mi moc líbí, příběh je podle mě přitažený za vlasy, ale najde se v něm i spousta krásných myšlenek. Téma odpuštění (sobě i ostatním) je v současné době velkým hitem a kniha téma zajímavě zpracovává, mimo jiné poukazuje i na tu stinnou stránku odpouštění. Napjaté a stresující situace jsem kupodivu intenzivně prožívala spolu s hrdinkou. Takže za 5 hvězd!

DominaCZ
25.07.2016

Nečekaně to ušlo, i když jistá místa mě štvala... ale hezky se to tam motalo, neustále změny děje..to je fajn, aspoň to není jednoduchej děj, i když mi to jako ústřední motiv přijde na facku - otčím ji ani zaboha neobtěžoval, takže jsem jí přála dívat se na to, jak to jako malá pos...ná třináctka pošlapala hysterických záchvatem bez důvodu...v podstatě o nic celou dobu nešlo a ty následky byly příliš hrozný. Být matkou, ..... tak nevím. Tak bych jí dala po hubě i jako třicetileté a neodpustila bych jí. To by mělo být posláním knihy - že ne vše jde odpustit.
A happyend je hm klasickej...ale jo, přišlo mi to lepší než Seznam.

Micheline
15.07.2016

Překvapivě příjemné čtení. Dokonce jsem i zaslzela :o))

Dousabel
18.06.2016

Strašně milá a příjemná kniha. Takové typické dovolenkové čtení, myslela jsem si, že děj bude lehce předvídatelný, ale přece jen obsahuje pár zvratů, které mě během čtení opravdu překvapily a vyrazily mi dech. A celý ten nápad s odpouštěním vůbec není špatný, sice bych nevolila zrovna tuto formu, ale po dočtení jsem si sáhla do svědomí a určitě by se našel někdo, koho bych i já poprosila za odpuštění, či bych ráda přijala omluvu. Moc pěkná a svým způsobem velmi uklidňující a smiřující knížka :)

bookcase
01.05.2016

Autorčiny knížky se mi líbí čím dál víc!!! Ani s tímto příběhem jsem nesáhla vedle. Super.

Ivuska.09
20.04.2016

Tato autorka mě nadchla už svou knihou Seznam tajných přání. A nezklamala ani nyní, moc se těším na další její počiny. Milé a oddechové čtení.

Lori Nelson Spielman

Lori Nelson Spielman