Clařino tajemství přehled

Clařino tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307085/bmid_clarino-tajemstvi-hBr-307085.jpg 4 116 116

Clara série

Jedné noci v červenci 1945 probudí Claru Morvanovou výstřel, který má za následek smrt jejího staršího syna Édouarda. Clara tuší, co se tu stalo, ale rozhodne se, že důležitější než pravda, je chránit živé, svá vnoučata a především mladšího syna Charlese, a tak se rozhodne mlčet a prohlásit Édouardovu smrt za sebevraždu. Charles bojoval ve válce a po návratu zjistil, že jeho milovaná žena Judith a jejich dcerka zemřely v koncentračním táboře. Od té doby je z něj jen stín bývalého veselého a pohledného muže. Clara se rozhodne zachovat strašné tajemství, ale netuší, že to je teprve začátek velkého dramatu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Le secret de Clara , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Clařino tajemství. Přihlašte se a napište ho.

m_martina
15.06.2024 5 z 5

Nemám co dodat, kniha se četla sama a moc se mi líbila. A samozřejmě mne zajímá, jak to bude s rodem Morvanů pokračovat dál, proto si hned přečtu další díl.

AlenaF
24.03.2024 5 z 5

Mám ráda rodinné ságy. Pokračuji dalším dílem.

Petrasuvicka
05.05.2022 3 z 5

Zvláštní jev... Má konec i nemá (doteď jsem netušila, že má rodinné melodrama pokračování), bylo to o ničem i o něčem, avizované tajemství průhledné jak cterstve umyta okna, ale paradoxně jsem se od toho nemohla odtrhnout. Ale vzhledem k tomu jak to 'skoncilo' a že to je knížka, která mi nic moc nedala... Víc dát nemohu. K dalšímu dílů se nechystám, ale autorku nezatracuju! :)

Knižní novinky (12.2. - 25.2.)

12.02.2018

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Clařino tajemství v seznamech

v Právě čtených2x