Joyce24 Joyce24 komentáře u knih

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Další z příjemných knížek, kde se prolíná minulost s přítomností. Začal se mi poslední dobou tento styl psaní velmi líbit. Za mě doporučení k přečtení.

26.11.2017 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Opět krásný příběh od mé oblíbené autorky. Poutavé vyprávění o pátrání po minulosti rodiny a odkrytí tajemství, jenž ji halí.

17.11.2017 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Moje první a určitě ne poslední kniha od tohoto autora. Velmi krásný a dojemný příběh, doporučuji.

05.11.2017 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

I toto pokračování příběhů rodiny Hollandů se mi velmi líbilo. Příjemná romantická oddechovka, četlo se téměř samo. Již teď se těším, zda autorka napíše další pokračování. Doporučuji.

23.10.2017 5 z 5

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Katarína Gillerová

Moje první kniha od této autorky.Tak trochu připomíná stylem psaní autorku Vasilkovou Keleovou. Příjemné čtení, které vás pohltí a čtete pomalu na jeden zátah. Určitě si ještě přečtu další knihy této spisovatelky.

18.10.2017 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Není to špatná kniha, ale čekala jsem od ní víc. První polovina knížky byla lepší, druhá už zaváněla červenou knihovnou.

30.09.2017 3 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Tak tato knížka mě opravdu dostala. Nedalo se od ní téměř odtrhnout. Velice čtivý příběh z těžkého období 2 . světové války. Ještě dlouho po dočtení knihy ve mně příběh doznívá a vybavují se mi jednotlivé scény. Na konci celé knihy jsem se neubránila slzám. Za mě jen a jen doporučení !!!

18.09.2017 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Výborná oddechovka, plná romantiky a humoru. Vyloženě mě kápla do noty. Už se moc těším na další pokračování. Za sebe mohu jen doporučit!!!!

08.09.2017 5 z 5

Stačí jen dotyk Stačí jen dotyk Colleen Oakley

Příjemná, oddechová četba se zajímavým námětem.

30.08.2017 4 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Moje první kniha od této autorky. Velice příjemné čtení, často donutí dialogy hlavních hrdinů k pousmání. Určitě nezůstanu pouze u této jedné autorčiny knihy a ráda si přečtu další.

19.08.2017 4 z 5

Pěstitelka růží Pěstitelka růží Charlotte Link

Pěkný příběh zasazený do prostředí jednoho z Normanských ostrovů, pro mě do této doby zcela neznámého. Četlo se téměř samo, děj rychle ubíhal, příjemně se střídala minulost s přítomností. Těším se na další knihy od této autorky.

06.08.2017 4 z 5

Rychlopalba Rychlopalba Štěpán Kopřiva

Příjemná česká detektivka, která má spád a plno vtipných hlášek hlavního hrdiny. Jen mě mrzela malá nesrovnalost ve jménech ke konci knihy : záměna jména Tauber/Toufar. Jinak ale převažuje spokojenost s knihou a určitě si ráda přečtu i další autorova díla.

19.07.2017 4 z 5

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Má oblíbená autorka opět nezklamala. Na rozdíl od jiných komentářů chápu hlavní hrdinku v touze jít pracovat na částečný úvazek, takové věci se opravdu v životě stávají. Jen to klopýtnutí s Rosťou si mohla odpustit, nestál ji za další trápení.

14.07.2017 4 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Tato kniha mě doslova uchvátila, nádherný příběh. Přítomnost se zde střídá s líčením životních osudů hlavní hrdinky v minulosti. Hlavně ke konci knihy byl příběh velmi dojemný, až jsem se neubránila slzám. Určitě se knize ještě vrátím a přečtu si i ostatní autorčiny knížky. Za mě určitě DOPORUČUJI !!!!

08.07.2017 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Velmi čtivý příběh od začátku až do konce. Během čtení jsem začínala tušit, jak to asi bude s totožností děvčátek, což se mi na konci potvrdilo. Bylo tam, ale i plno zvratů, které jsem nečekala. Posledních 100 stránek jsem přečetla pomalu na jeden zátah, nešlo to jinak, nemohla jsem se vůbec od knížky odtrhnout. Za mě mohu jej a jen doporučit.

04.07.2017 5 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Začátek se četl poněkud těžce,ale postupně se příběh zajímavě rozběhl. Hlavní hrdinka mi lezla chvílemi svým chováním na nervy, ale jinak čtivý příběh a nečekané rozuzlení. Doporučuji.

25.06.2017 5 z 5

Okénko do snů Okénko do snů Táňa Keleová-Vasilková

Další ze čtivých románů této autorky. Opět jsem zapomněla na chvíli na vše okolo sebe a zcela se ponořila do příběhu. Zcela mne pohltil. Už teď se těším na další autorčiny knížky.

07.06.2017 5 z 5

Muž na dně Muž na dně Iva Procházková

Vítaná změna v podání české detektivky. Příběh mě velmi zaujal a přestože jsem měla několik tipů na vraha, stejně jsem neuhodla. Překvapivý závěr. Po přečtení této knihy jsem dostala chuť si opět připomenout některé díly vysílané v televizi.

07.06.2017 5 z 5

Strážní andělé Strážní andělé Zoe Hardwicke

Průměrný příběh z nemocničního prostředí. Neurazí, ale ani nenadchne. Čekala jsem od knížky něco víc. Určitě se k ní již nikdy nevrátím.

16.05.2017 3 z 5

Past Past Magda Váňová

Další kniha mé oblíbené autorky. Čtivý příběh, jen bych možná trochu vytkla až příliš velký propletenec vztahů, v kterém jsem se někdy dost těžko orientovala. Ale jinak určitě zůstanu této autorce věrná.

03.05.2017 4 z 5