Muž na dně

Kolik motivů může mít jedna vražda? Kolem mrtvého z jezera se vynoří plejáda svérázných osob: od pěstitele konopí přes renomovaného architekta, promiskuitního policistu až po tajemnou Kubánku. S neortodoxním kriminalistou Holinou se budeme prodírat labyrintem vyšetřování a přitom nahlédneme hluboko do životů propojených pletivem silných emocí a rozporuplných činů. Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu Vraždy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích, jehož vysílání chystá Česká televize od ledna 2015. V románu poznáváme hrdiny s časovým předstihem dvou let, sledujeme začátky jejich vztahů, jsme u samých kořenů jejich pozdějších televizních osudů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225795/vrazdy-v-kruhu-muz-na-dne-kB5-225795.jpg 4.3148

Vraždy v kruhu 1.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, Paseka

Kniha Muž na dně

jprst
10.11.2019

Pokud hledáte dobrou českou detektivku z tvorby našich současných autorů, tak tato je podle mě jedna z nich. Dobrý námět,poutavě zpracovaná činnost vyšetřovatelů a ta trocha astrologie opravdu neotráví.

Kerberos
14.07.2019

Dobrá detektivka,ale čekala jsem o malinko víc.Takový úvod před seriálem a té astrologie by mohlo být míň,trochu mi vadila i v seriálu.

Joges
28.04.2019

Velmi dobrá a precizní jako vždy. Propracovaný text Ivy Procházkové se dobře čte, stále baví a v ničem neruší. Kniha má zajímavý nápad i děj, astrologie nevadila, postavy v pohodě, ovšem jako detektivka tentokrát příliš nepřekvapila.

Lucek
23.04.2019

Seriál mě moc nezaujal, knížka mile překvapila!

Atanone
22.04.2019

Souhlasím, že lepší, než seriál, který podle mě dělal astrologii trochu medvědí službu (podobně jako například seriál “Vražedná čísla“ matematice). Četlo se to dobře a pro mě bonus v podobě překvápka, vraha jsem neuhodla.

eliska2669
21.03.2019

Od třetí stránky až do pár předposledních stran totální zábavná jízda, každá postava je zajímavá, zavražděný je zaplatený do tolika hnusnejch věcí, je strašně napínavý to rozkrývat. Astrologie byla sice divná, ale nějak extra silně jsem ji tam, narozdíl od ostatních komentujících, nevnímala, naopak jsem na ten aspekt už zpětně skoro zapomněla. Co mi ale vadilo byla pointa, která, stejně jako ve všech ostatních pitomých detektivkách, nedává žádný smysl, vůbec dopředu nejde zjistit a jde tady jen o to, aby čtenář na konci dělal "WOW, to jsem teda nečekal." A mě to vždycky akorát tak vytočí.

Tyrkysová
18.05.2018

Rozjezd je pomalejší, ale ke konci děj vtáhne a závěr rozhodně nečekáte :) Až na pár drobností, které mě při čtení rušily, mohu s klidem doporučit nejen milovníkům seriálu :)

pavčape
07.05.2018

Knížka mě příliš nenadchla. Seriál se mi líbil mnohem víc. Ale nyní alespoň vím, co mu předcházelo, jelikož děj knihy se odehrává před tím, než se začaly odvíjet příběhy seriálových postav.

Nepřítel mého nepřítele
Nepřítel mého nepřítele