Kouzlo všednosti

Komorní příběh mladých manželů Magdy a Adama. I když oba dva byli kdysi přesvědčení, že jim dvěma se to nestane, čas ukázal, jak se mýlili. Všednost, jednotvárnost, nekonečný a opakující se koloběh stejných rán a stejných večerů postupně změní jejich společný život. Ani si nestihli všimnout, kdy to vlastně začalo, no najednou jakoby v něm bylo něco mrtvé. Když se Magda rozhodne, že půjde do práce, jejich vztah se ještě zhorší. Může mít i všednost svoje kouzlo...?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/239376/kouzlo-vsednosti-exo-239376.jpg 4139
Vydáno:, Noxi

Čaro všednosti (2003)

Kniha Kouzlo všednosti

Aleh

V anotaci je položena otázka: Může mít i všednost své kouzlo...? Já jsem přesvědčena, že zajisté ano. Jen se k ní člověk musí tak nějak propracovat a prožít. Ale to ti mladí Magda a Adam zatím nevědí. I autorka si to myslí, když právě problém všednosti spojila s mladým manželským párem. Ale tak už to v životě chodí. Čtení pro ženy jako ze života. Ale to už čtenářky, které si oblíbily příběhy Táni Keleové Vasilkové, vědí

ještěrka38
02.11.2018

Opravdu ze života...

gargamelka
01.10.2018

Trefný název knihy. Občas všichni padáme do stereotypu, všednosti, šedi. Příběh oblíznutý životem. O manželství, kde se vytratí omýlený základ všeho - komunikace, ale sny jsou sny

12.09.2018

Další autorčina kniha o životě, jaký je. Mně se to líbilo a mohu jen doporučit.

Lenoulinka
06.07.2018

Příběh ze života. Trošku mi vadila věčná nespokojenost Magdy... Ale musela si projít krizí, aby nakonec zjistila, že ta všednost k běžnému rodinnému životu patří.

zuzana2599
16.03.2018

Další ze střípků příběhů známé slovenské autorky, která nahlíží ve svých knihách do všedního života obyčejných lidí. Dobrá odpočinková četba na dva příjemné večery.

medlovice
14.12.2017

Je to hrozný sobec. Rozmazlený jedináček, kolem kterého se musí každý točit a obdivovat ji. A když ne je zle. Závidí matce nového partnera, na manžela se zlobí, že jí nepomáhá s domácnosti, na každého hledí jen jak vypadá a podle toho posuzuje jak je štastný. Málo peněz , málo lásky , málo si jí všímají, holka ty nevíš co to opravdu je život. Moje heslo je Bordel v bytě, štastné dítě a chlap musí dostat najíst a funguje to.

Havrnka
18.11.2017

Toto byla moje druhá kniha od Keleový. I tuto jsem přečetla jedním dechem. Zajímavý pohled na život mladé rodiny, jejich tužby a potřeby. Pokud se člověk dokáže rozhlížet kolem sebe, zaznamená podobné situace i v reálném životě. Ale jen málokdo řeší svou situaci tak, jako hlavní hrdinka.
Doporučuji jako dobré oddechové čtení na dlouhé zimní večery :0))