Joyce24 Joyce24 komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Výborný napínavý thriller. I přes vysoký počet stránek jsem knihu přečetla poměrně brzy. Byly chvíle, kdy se nedalo od příběhu odtrhnout. Jen mi trochu vadila ponurost jako u všech severských knížek, které jsem doposud četla. Ale jinak si určitě ještě přečtu další příběh s Joonou Linnou.

22.04.2017 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Velmi čtivý příběh s nezvyklou zápletkou, napínavé čtení od začátku až do konce. Mě kniha určitě nezklamala a mohu jen doporučit.

09.04.2017 4 z 5

Přítulný Zajíček Přítulný Zajíček Magda Váňová

Také nemám v oblibě povídkové knížky,ale v tomto případě mi to vůbec nevadilo. Jednotlivé povídky se v několika případech i propojovaly a vše spojovaly dvě z hlavních postav. Doporučuji.

01.04.2017 4 z 5

Nežná fatamorgána Nežná fatamorgána Dominik Dán

Celkem příjemná detektivka, jen mě vadilo, že té politiky v knize bylo až příliš.

25.03.2017 3 z 5

Dúhový most Dúhový most Táňa Keleová-Vasilková

Autorka opět nezklamala, velice čtivý příběh, od kterého jsem se téměř nemohla odtrhnout.
Je pravda, že hlavní hrdinka byla v první části knihy téměř na zabití svým chováním především k synovi, ale později hlavně vlivem nemoci přehodnotila své chování a žebříček hodnot ve svém životě.

14.03.2017 4 z 5

Zítra začnu nový život! Zítra začnu nový život! Gilles Legardinier

Příjemná oddechová knížka, často nutí k pousmání nad ztřeštěnými činy hlavní hrdinky Julie.

13.03.2017 3 z 5

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

Moje první knížka od této autorky a jistě ne poslední. Velice se mi líbila, doporučuji.

05.03.2017 4 z 5

Vražda před svatbou Vražda před svatbou Leslie Meier

Jedná se o oddechovou knížku, jednoduchá zápletka a konec jak vystřižený z červené knihovny. Čekala jsem od knížky mnohem víc, proto jen dvě hvězdičky.

05.03.2017 2 z 5

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

Opět velmi čtivý příběh od mé oblíbené autorky. Těžko se od knihy odtrhnout, nezbývá něž jen číst a číst.

04.02.2017 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Další čtivá kniha od mé oblíbené autorky. Zajímavý příběh, nečekané rozuzlení na konec.

28.01.2017 4 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Poněkud zklamání. Po přečtení předchozích knížek od této autorky jsem čekala poutavější čtení.

14.01.2017 3 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Další kniha od této autorky, která se výborně četla. Příběh mě velmi zaujal, pouze mi vadily některé chyby překladu, ale to už je chyba překladatelky, ne autorky. Těším se již na další knihy od Diane Chamberlain. Za mně určitě doporučení k přečtení.

08.01.2017 5 z 5

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Velmi čtivý příběh, četlo se skoro samo. Napínavý příběh až do samého konce.

08.01.2017 5 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Příjemná oddechovka, taková pohádka.....

28.12.2016 3 z 5

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Opět další z knih této autorky, kterou když začnete číst nemůžete přestat.

11.12.2016 5 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Jedná se o velmi silný příběh, skvěle napsaný. Musím přiznat, že mi při čtení vyhrkly několikrát slzy do očí. Mohu všem tuto knihu jen doporučit.

02.12.2016 5 z 5

Kam patříme Kam patříme Emily Giffin

Zajímavý příběh, který se velmi dobře četl.

19.11.2016 4 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Velmi čtivý příběh od začátku až do konce. Příběh plný zápletek a napínavé rozuzlení na konci.

11.11.2016 5 z 5

Predátor Predátor Patricia Cornwell

Závěr knihy mě poněkud zklamal, některé věci zde nebyly zcela vysvětleny. Je potřeba se nad celým příběhem velmi zamyslet, abych vše pochopila a i přesto zůstávají některé věci ne zcela jasné. Mám ráda knihy o Kay Scarpettové, ale tento příběh, především jeho závěr mi zklamal.
Mělo by být osvětlení zápletky příběhu věnováno více prostoru.

26.10.2016 3 z 5

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Magda Váňová

Opět další kniha od této autorky, která se četla skoro sama, měla spád a téměř jsem se od ní nemohla odtrhnout.

07.10.2016 5 z 5