Manželské okovy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po tragické otcově smrti a patnácti bezstarostných letech strávených v Londýně se Sofie vrací s matkou a sestrou do rodného Ruska, které vlastně vůbec nezná. Vystuduje univerzitu, ale marně se snaží v přelidněné Moskvě najít odpovídající práci. Nakonec jí jedna zahraniční agentura nabídne lákavé místo společnice v bohaté rodině právníka na Long Islandu v USA. Její zaměstnavatel Alexandr Fedin je sebevědomý charismatický muž, který Sofii velmi přitahuje. Když jí zanedlouho nabídne sňatek, nevěří svému štěstí. Netuší, že manžel spolupracuje s mafií a jakým způsobem získal svůj majetek. Stará se o jeho matku, dvě dcery z předchozího manželství a porodí mu vlastního syna. Do sousedství Fedinovy vily na pobřeží moře se nastěhuje nový správce Daniel Collin, bývalý policista a detektiv, který je pověřen odhalit nekalé praktiky Alexandra Fedina a jeho klientů a získat proti nim usvědčující důkazy. Krásná Sofie mu na první pohled učaruje a naváže s ní přátelství. Ani jí není Daniel lhostejný. Fedin však záhy zjistí, že ho někdo sleduje, a je rozhodnutý se nepřítele za každou cenu zbavit. Sofie postupem času poznává Alexovu pravou tvář a cítí se v manželství čím dál víc nešťastná. Když vzápětí omylem vyslechne jeden z jeho tajných rozhovorů, její láska se ocitá v troskách…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/5680/manzelske-okovy-5680.jpg 4.299
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (31)

Kniha Manželské okovy

Přidat komentář
Janík61
20. srpna

Zajímavé čtení, doporučuji.

Vatter83
13. srpna

Čtivé, i když předchozí dva romány této autorky se mi líbily více (Osudová posedlost a Deník Gréty K.). Opakovaně stejné téma - odchod hrdinky do zahraničí, manželské problémy, tentokrát však dost překombinované, některé příběhy vedlejších postav zbytečné (Naďa). Celkově se mi však kniha líbila.

Peqvy
16. února

Nádherně psaná knížka, úplně mě vtáhla doděje až jsem se nad situacemi v popisovanými v knize rozřilovala nahlas. :)

LeKal
09. února

Ale jo, četlo se to celkem dobře, i když trochu překombinované.

Toňula
06. února

Kniha nebyla vyložené špatná, příběh měl docela spád, ale nějak hlouběji mě nezasáhl. Tento problém jsem měla i u ostatních knih T. Janečkové, zatím nejvíce mě oslovil Deník Grety K.

Pajina68
03. ledna

Ze začátku mne kniha moc nebavila, ale postupně začal děj být docela zajímavý.

Radka1911
12.11.2018

Trochu romantika, trochu thriller. Knížka je dobře napsaná, těžko se odkládá. Snad co mi nejvíc utkvěje v paměti - láska je slepá.

alnahu
23.10.2018

Ráda čtu romány určené nám ženám od této autorky. Ani tento mi nezklamal. Sofie mi v tomto příběhu bylo velmi líto zamilovala se do sice charismatického muže ,ale za to si prožila pořádné peklo po jeho boku. Zajímavý čtivý příběh, kniha má opravdu příhodný název.

Doporučujeme

Manželská smlouva
Manželská smlouva
Nevěra
Nevěra
Remy
Remy
Čokoláda
Čokoláda

Autor a jeho další knihy

Klára Janečková
česká, 1979

všechny knihy autora

Kniha Manželské okovy je:

v Právě čtených1x
v Přečtených165x
v Čtenářské výzvě4x
v Doporučených5x
v Knihotéce55x
v Chystám se číst57x
v Chci si koupit13x