Vražda s vůní mandlí

Martin Molin, kolega Patrika Hedströma z Fjällbacky, samostatně vyšetřuje svou první vraždu Vražda s vůní mandlí připomíná svou atmosférou detektivky Agathy Christie. Policista Martin Molin se nechá přesvědčit, aby přijel za svou přítelkyní Lisette na rodinné setkání na ostrově Valö. Vzápětí po jeho příjezdu se rozpoutá sněhová bouře, která přeruší spojení s pevninou. Když je během večeře zavražděn patriarcha rodu, bohatý dědeček Ruben, změní se zdánlivá rodinná idyla v noční můru. Všem je totiž jasné, že vrahem musí být jeden z nich. A dědečkovy peníze potřebovali všichni…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155729/big_vrazda-s-vuni-mandli-T0r-155729.jpg 3272
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

Snöstorm och mandeldoft, 2007

Kniha Vražda s vůní mandlí

p0stm0derna

Na týhle knižce je nejlepší, že se dá dobře a rychle zpeněžit :-D Jinak to vypadá jako Poirotovsko - Holmesovský kompilát zestručnělý pro trh záchodových rodokapsů. Ale rychle a zábavně se to přečte, takže co!

santa1212

Za me velmi dobrá, oddechová, nenáročná detektivka. Hezky vykreslená atmosféra v odlehlém domě. Příběh je na způsob Vraždy v Orient expresu - skupina lidí odřízlá od civilizace a jeden z nich je vrah. Palec nahoru, přečtete snadno za dva tři večery.

SilvieSisinka

Úplně jiný styl od autorky.Jsem mile překvapena.Kniha byla na jeden večer, oddechové čtení.Kdo rád čte knihy od A.Christie bude to jeho šálek kávy.

Anny90D

Kniha má pár stánek a proto jsem neztratila zase tolik času jejím čtením. Nijak mě nezaujala.

zuzanie1

Co napsat... nic moc. Přečetla jsem všechny knihy od Camilly Läckberg, ale tato mě zaujala nejméně.

Irsaf
31.12.2020

Detektivka ve stylu Agathy Christie...
Nebylo to nic extra, ale závěr byl překvapivý...

INCOGNITOREADER
16.12.2020

Detektivní jednohubka, která je řekněme spin of k detektivní sérii s Patrikem a Erikou. Ale bohužel nedosahuje kvalit původní série. Jedná se o variaci na klasickou detektivku kdy.je skupina lidí uvězněna a stane se vražda. Okruh podezřelých je omezený a vyšetřování začíná. Tedy by spíše mělo. Tady to docela drhne a moc se nevyšetřuje. Škoda. Podobné téma se dá zpracovat brilantně.

martin3554
19.10.2020

Taková detektivka rychlovka, sotva sto stránek, určena pro milovníky knih Agathy Christie, spousta podezřelých na dvě vraždy, nakonec vše jinak, než se původně zdálo. Jedna bohatá rodinka, ovšem totálně neschopná, co se financí týče.