U konce s dechem

Emma Thomasová se skrývá. Před vším a před všemi… ale nejvíc před sama sebou. Utekla ze svého života, z Weslynu, od Sary, od Evana. Žije vlastní verzi univerzitního života - neustále se učí a baví se pouze se svými čtyřmi spolubydlícími, ven téměř nevychází. Ale přijde Nový rok a s ním i nové zážitky. Emma velmi brzy zjistí, že se navždy skrývat nemůže. Její minulost ji vždy dožene a její tajemství pomalu vyplouvají na povrch. Čekají ji velké změny - noví muži, nové zkušenosti, ale i krutý návrat do Weslynu. Emma zjistí, že upřímnost může zranit víc než lež a pravda ji může připravit i o lásku. Závěrečný díl série Dech budete s napětím a zatajeným dechem číst až do poslední strany....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290861/u-konce-s-dechem-th8-290861.jpg 4.3227

Dýchání 3.

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno, Lucka Bohemia

Out of Breath, 2013

Kniha U konce s dechem

LenRan

Tento poslední díl se mi líbil asi nejvíce. První byl opravdu děsivý a vyčerpávající, druhý mi dal docela zabrat abych jej dočetla, ale tento, kdy se Emma, úplně sesypaná skládá postupně dohromady, stejně tak jejich vztah, se mi líbil. Na celé sérii mi vadilo, že se stále opakovaly dokola ty samé situace: párty/něco se podělalo/slzy/odpuštění - a furt dokola.

Domča153

Jednoduše nevím.
Na jednu stranu se mi série líbila avšak byli tam momenty kdy jsem přemýšlela že to nedočtu.
Knížky jsou na můj vkus zbytečně strašně zdlouhavé. Popis nějakého domu je na celou stránku (SPOILER) a setkání s J. ve vězení bylo o pár větách které byly prakticky o ničem. Celkově mi některé situace přijdou až moc vyhrocené viz první knížka.

Majakadelcova

Nejvíc musím musím vyzdvihnout, jak moc se mi líbilo, když Emma a Evan hledali cestu.."znovu" se zamilovat, poznat a dokázat spolu jít dál. Mrzí mě, že v díle nebyl dořešený vztah mezi Em a J., to si myslím zasloužilo dotáhnutí.

Mišule_11
29.12.2019

Napínavé zakončení celé série, které jinak snad ani dopadnout nemohlo! :)
Je pravda, že některé věci se opakovali a příběh byl místy zdlouhavý, ale nevadilo mi to, protože i tam jsem se konce dočkala. A hlavně se mi líbilo, jak v tomto díle byli zapojeni skoro všichni přátelé Emmy i Evana, nějaký ten další příběh o nich by určitě také nebyl k zahození! :)

okeey
04.09.2019

Poslední díl této fantastické série, tento byl teda asi nejslabší, nejvíce se mi líbil první, tam bylo nejvíce akce a byl nejvíce napínavý. Tady už mě Emma fakt rozčilovala, chápu, že to pro ni muselo být těžké, po tom všem čím si prošla, ale to její chování mi přišlo fakt už přehnaný.
Ale v tomto díle se to všechno hezky uzavřelo, dokončilo, nic nezůstalo nedořešené. Doporučuji celou sérii!

martisko3
11.08.2019

Kniha mě po předchozích dílech moc nebavila. Děj mi přišel natahovaný, samá party, alkohol, démoni...

SmallLucia
26.07.2019

Popravdě jsem měla problém s tím, jak mám knihu vlastně hodnotit. Některé chvíle způsobily, že jsem měla slzy na krajíčku a u dalších jsem jen kroutila hlavou, jak neuvěřitelné ty situace byly. A to se týká celé série Dýchání.
Nejvíce mě na této sérii štvalo to, jak byla každá situace v Emině životě vyhnána do krajností - její vztah s matkou a matčina povaha, Johnnatanovo chování a tajemství, chování tety Carol, i její reakce téměř na cokoli nepříjemného.
Dále mi celkově děj příšel místy nudný - škola, párty, přespání u Sary či Evana a pořád dokola.
Z mého pohledu je to čtení spíše pro mladší čtenáře, který tato kniha nejspíše sedne lépe než mě.

happy19
15.05.2019

Nejlepší díl!Celá triologie měla něco do sebe..a kruh se uzavřel:-*..Naprostý souhlas s komentářem od salči;-)

Růže pro Charlotte
Růže pro Charlotte