U konce s dechem

Emma Thomasová se skrývá. Před vším a před všemi… ale nejvíc před sama sebou. Utekla ze svého života, z Weslynu, od Sary, od Evana. Žije vlastní verzi univerzitního života - neustále se učí a baví se pouze se svými čtyřmi spolubydlícími, ven téměř nevychází. Ale přijde Nový rok a s ním i nové zážitky. Emma velmi brzy zjistí, že se navždy skrývat nemůže. Její minulost ji vždy dožene a její tajemství pomalu vyplouvají na povrch. Čekají ji velké změny - noví muži, nové zkušenosti, ale i krutý návrat do Weslynu. Emma zjistí, že upřímnost může zranit víc než lež a pravda ji může připravit i o lásku. Závěrečný díl série Dech budete s napětím a zatajeným dechem číst až do poslední strany....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290861/u-konce-s-dechem-th8-290861.jpg 4.4172

Dýchání (3.)

Out of Breath (2013)

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno:, Lucka Bohemia

Joyce24

Ani tento díl mě nezklamal, fandila jsem Emmě a Evanovi, aby si vše vyříkali a našli k sobě opět cestu.

cukrovka

Největším nepřítelem byla Emma sama sobě. Její cesta k vlastnímu odpuštění a lásce byla trnitá, ale nakonec to s pomocí svých přátel zvládla.

veveronka

není špatná

ivedoo

Naprosto epické zakončení :D Knihu jsem dočetla za den. Pořád jsem doufala v happy end a taky jsem ho dostala. Prostě Emma a Evan jsou spřízněné duše. Jsem šťasná, že si to vyřešili :D Asi snad nejlepší díl z celé trilogie.

ketvin

Sérii jsem četla už před více než rokem a stále si "hlavní scény" pamatuji, proto knihu hodnotím nadmíru skvěle - ráda se k ní zase vrátím a hrdiny si připomenu... :)

Denisa232623

Tahle trilogie mě velmi bavila. Musím říct, že první díl je úplně nejlepší ale zhltla jsem všechny tři velmi rychle protože jsem nutně potřebovala vědět jak to s Emmou i s Evanem dopadne.

salča
12.12.2017

Příběh Emmy je plný bolesti,zklamání,strachu a nočních můr.
Zároveň je ale i velmi dojemný a čtivý.
U předešlých dílů mě autorka pokaždé dostala jejich zakončením.
V této poslední knize jsem jí byla velmi vděčná za střídavý popis Emmy a Evana.
Některé části jsem četla se zatajeným dechem a těžkým srdcem.
Je to ÚŽASNÁ SÉRIE a jsem moc ráda,že jsem na ni narazila.

martina5069
31.08.2017

Trošku předvídatelné ukončení trilogie " dýchání " . Emma odjíždí na školu a svůj původní život nechává za sebou, najde si nové kamarádky, nového kluka a zkouší co v ní je pomocí alkoholu a adrenalinu.... Zkouší utišit bolest a noční můry. Tragická událost ji ale pošle znovu domů a tady se o5 setkává s Evanem. Ten na ni udělá menší podraz a odjíždí s ní na prázdniny k moři. Emma se mu konečně otevře a řekne mu co se dělo v její hlavě v předchozích dvou knihách. A jestli se dočkáme happy endu na to si musíte počkat nějakých 430 stránek :-) Za mě super kniha jako předchozí ale vadilo mi tam Emino neustálé fňukání a rozhodování se jestli teda s Evanem bude nebo nebude což mě lezlo na nervy protože se přece milujou tak proč to protahovat na nějakých asi 200 stránek? Jinak mě knihy takových témat strašně baví jsem zvědavá kdy narazím na něco podobného, klidně i od téhle autorky protože ona umí psát :-)

margoj
14.07.2017

Očekávala jsem více. O mnoho více.. První dva díly byly strhující, jedinečné, tento díl předešlým nesahal ani po kotníky.
Dle anotace jsem si myslela, že Emma bude zavřená v pokoji a bude ležet v knížkách. Opak byl pravdou. Na univerzitě jedna párty za druhou, poté trocha dramatu ve formě smrti matky a nakonec asi polovina knihy čas s Evanem. Ze začátku mě to s Evanem bavilo, ale ke konci mě to začalo opravdu nudit a ke čtení jsem se musela nutit. Nehledě na to, že jsem v knize objevila nejednu gramatickou chybu, občas vynechaná písmena nebo divně postavené věty. Ze začátku jsem si myslela, že pohled Evana jsou vlastně Emminy návraty do minulosti a u dopisů či esemesek, které nebyly nijak odlišené od okolního textu, jsem chvíli luštila co tím chtěli nakladatelé vyjádřit. Vím, že za toto autorka nemůže, ale kazilo to celý dojem knihy.
Konec se dal předvídat už od chvíle, kdy jsem knihu otevřela, ale překvapilo mě a také potěšilo, že se Emma odhodlala navštívit Leylu.
Autorka si u předešlých dílů nastavila laťku vysoko a jelikož byl toto závěrečný díl, tak jsem očekávala o mnoho více. Nezbývá mi nic jiného než dát 3 hvězdičky -slabý průměr.

Adel.bud
29.06.2017

Určitě doporučuji!
Kniha mě bavila a nutila mi číst dál a dál.
Ale než se pustíte do čtení, přečtěte si první dva díly :)
Důvod dýchat a Sotva dýchám

MelodyCerise
26.05.2017

Po přečtení předchozích dvou dílech jsem byla opravdu zklamaná. Předchozí dva díly jsem hltala, ale tenhle poslední se mi blbě četl. Musela jsem se doslova nutit k tomu, abych ji dočetla, takže za mě dávám dvě hvězdy...

PetraBery
06.05.2017

Pěkné zakončení série. Konec se dal vzhledem k žánru očekávat, přesto cesta k němu byla trnitá. Ale četlo se mi to hezky, ani u této knihy autorka není "U konce s dechem". Emma i Evan prošli za ty dva roky určitou změnou a bylo to znát.

vedana
18.03.2017

k tomuto poslednímu dílu, bych mohla jen řít, že poslední část knihy, byla nejslabší, ale i přesto celá série byla dobře čtivá.

sabinaK
14.10.2016

Řekla bych, že nejslabší ze všech 3, ale dalo se :-) Při slově "jasně" se mi ale otevírala kudla v kapse. Pořád dokola, dokolečka jasně, jasně, jasně, jasně :-/

Simmminek
12.10.2016

Velmi pěkně napsaná knižní série. Přečteno jedním dechem. Patří mezi ty knihy, které prostě musíte přečíst do konce. Pouze bych zvážila, zda knihy řadit mezi dívčí romány.

zuzka1997
10.10.2016

Konečně jsem zase našla po dlouhé době nějaké knížky, do kterých se naplno ponořím a při jejich čtení zapomenu na okolní svět. Těšila jsem se na to, jak to všechno celé dopadne, ale zároveň jsem i trochu smutná, že už je této série konec. Všechny tyto 3 knihy jsou naprosto nádherné. Soucítila jsem s hrdiny a někdy jsem se v té knize i sama našla. Určitě doporučuji, skvělé na odreagování od malých starostí a problémů :)

Kitty18
23.09.2016

Nejlepší knižní série co jsem kdy četla :) moc krásně napsané a rychle se čte ;) Nenechte se odradit tlouštkou knihy :) pořád se tam něco děje a vůbec jsem nepostřehla nudné části ;) určitě doporučuji :)

zdehan
19.07.2016

Moc pěkná kniha a závěr jak má být,spisovatelka to opravdu umí.

vevronika
14.06.2016

Úžasné zakončení, úžasné knižní série. Co víc se dá říct? :D

verulik196
14.06.2016

Snad každý čekal na nějaký happy end, vzhledem k tomu, jak skončily oba předchozí díly. A taky se tak stalo. Nemohu jinak, než dát 5 hvězd, protože kniha byla opět naprosto dokonalá. Někdy mě sice štvalo Emminé chování, ale to není důvod přestat se čtením rozečtené knihy ;-).

07.06.2016

Super. Konečně to dopadlo tak, jak sem chtěla. I když se mi Emma trochu zprotivila svým chování jsem moc ráda, že jsou spolu. Stejně to jinak skončit nemohlo.

vikimi
01.06.2016

Na knizce se mi libilo, jak bravurne autorka nastinila psychiku hlavni hrdinky. Melo to smysl a hlavne jsem ji to cele na 100% verila. Ale musim priznat, ze je to na muj vkus az moc velka Love Story...

zuzurana
26.01.2016

dobra kniha :) miestami dievcensky roman...

Porthos
09.12.2015

Naprosto fantastická knížka, krásné ukončení příběhu. Začetla jsem se a nemohla přestat. Občas jsem si říkala, jak to ještě může Emma snést, někdy jsem skoro brečela, ale tajil se mi dech, když jsem dočítala. Hned jsem si oblíbila Emmu i Evana... Krásný, i když trochu smutný příběh a krásný konec. Doporučuji!!!

Haňulec
02.10.2015

Krásné zakončení příběhu Evana a Emmy. Tato série byla opravdu velmi krásna, prostě dechberoucí. Začetla jsem se do každé knihy a četla, až jsem nedošla na konec a nemusela otevřít další díl. Některé pasáže příběhu Vám vyhrnou až slzy do očí.Pokud váháte s přečtením, tak neváhejte, opravdu stojí za to si to přečíst. :-)

Perry
25.06.2015

Tuhle sérii jsem opravdu zhltla!
Nemám slov, opravdu luxusní série a určitě stojí za přečtení ;)
♥♥♥ Miluju! ♥♥♥

Nikolarka
01.04.2015

Já tuhle sérii prostě miluju!!!

americká literatura

Rebecca Donovan