Jediné pravé lásky

Autorka románu Možná v jiném životě přichází s novým strhujícím milostným příběhem o ženě, která musí nečekaně volit mezi manželem, kterého už dlouho považuje za mrtvého, a snoubencem, jenž v ní znovu probudil chuť žít. Emma Blairová si vezme Jesse, svou lásku ze střední školy. Vybudují si společný život, na hony vzdálený představám rodičů i usedlým lidem z rodného města, a procestují spolu svět. V den prvního výročí svatby se ovšem stane nehoda a nad Tichým oceánem zmizí helikoptéra, v níž letěl Jess spolu s dalšími dvěma muži. Po čase jsou všichni prohlášeni za mrtvé. Emma dá výpověď v práci a vrátí se domů do Ameriky, aby se pokusila překonat smutek a znovu si urovnat život. Roky plynou, až jednou Emma narazí na dávného kamaráda Sama a zjistí, že se znovu zamilovala. Když se se Samem zasnoubí, má pocit, že dostala druhou šanci být šťastná. Tedy jen do té chvíle, než se najde Jesse. Je naživu a celé ty roky se k ní snažil vrátit. Emmu čekávelké rozhodnutí. Musí si vybrat. Manžela, nebo snoubence? Především však potřebuje poznat samu sebe a zjistit, co chce, aniž by ublížila těm, které miluje. Emma ví, že musí naslouchat svému srdci. Jen si není jistá, co říká…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/328768/jedine-prave-lasky-2Mb-328768.jpg 4.2181
Vydáno:, Mladá fronta

One True Loves (2016)

Kniha Jediné pravé lásky

Leeonteena

Ta kniha má štěstí, že skončila tak jak jsem doufala :-D Za to jí jsem ochotná odpustit přeslazené a naprosto nepravděpodobné pasáže. Čtivá určitě je, zajímavý námět a s úžasným vyvrcholením. Přečtení určitě nelituju, i když to není můj šálek kávy. Fajn oddychovka pro milovníky romantiky.

Saryinka

Zajímavé téma, ale tohle opravdu ne.
Nedokážu si představit situaci, ve které se hlavní hrdinka nachází, ale to, co dělá, je přes čáru.
V této knize slovo miluji tě naprosto ztrácí význam. Je tam toho tolik, jako zrníček písku na poušti.
Emma je většinu času na přes hubu a její myšlenkový pochody jsou kolikrát dost nepochopitelný, stejně jako její činy.

Být Samem a Jessem kopnu ji do zadku a najdu si někoho normálního.
Za mě rozhodně jedna hvězdička, víc si to nezaslouží.

Verunka926

Kniha byla velmi pěkně napsaná...Bohužel jsem si ale vyspoilerovala, koho si Emma vybere, s proto jsem byla na konci zklamaná...

Denčaa

Nádherná kniha. Doslova mě zaujala hned první větou. Rozhodně to není napsané klasickým stylem, na který bývají čtenáři zvyklí, o to víc mě však kniha vtáhla a oslnila. Byť Emma neměla nijak zajímavé dětství, právě způsob vyprávění to celé okořenil a tak tahle pasáž nebyla nudná. A pak to přišlo. Autorce se podařilo vyždímat ze mě všechny emoce. Naprosto jsem s hlavní hrdinkou soucítila i když malinko jsem občas nebyla ztotožněná s jejím chováním. S koncem jsem víc, než spokojená, jelikož jsem si myslela i si přála, že to takto dopadne. Oba mužští hrdinové byli vykreslení ideálně a je na každém čtenáři, kterému věnují sympatie - to se mi také hodně líbilo. Vřele vám tuto knihu doporučuji. Nebudete litovat!

Brambu

Jedná se o velmi nápaditý příběh. Je to trošku zase něco jiného, než co jsem zvyklá číst, ale nadchlo mě to. Autorka si pohrává s nápadem, co se stane, když nás pravá láska zničehonic jednoho dne opustí, umře. Dokáže se člověk přes takovou situaci vůbec přenést, opět se zamilovat a znovu najít pravou lásku? A aby toho nebylo málo, autorka nám tuto první lásku "oživí" a navrátí ji do našeho života. Dokážete si představit, co to s člověkem udělá? Byl to moc zajímavý námět, který nutí člověka k zamyšlení. Rozhodně se pustím do dalších knih od autorky.

Kukicka

Uz davno mi u zadne knizky netekly slzy jak hrachy. Nechtela bych byt v kuzi hlavni hrdinky. Na jedne strane manzel, ktereho jste milovali od stredni skoly, nazyvali ho svoji prvni a jedinou laskou a po roce manzelstvi vas o nej zivot pripravil a na druhe strane snoubenec, ktery vas po letech trapeni vratil do zivota a naucil znovu milovat...

katallinka

Už dlouho jsem si u knihy nepobrečela. Autorka je skvělá vytvořila příběh plný emocí. Chvíli jsem se musela usmívat a na to se mi oči zalévaly slzami. Doufám, že od této autorky výjde více tak skvělých knížek. Všem moc doporučuji přečíst.

kiraa

Emma mě s jejími pocity bavila. Ať už to bylo štěstí, smutek nebo zoufalství. Líbilo se mi, jakým způsobem se znovu učí žít a objevuje krásu ve starých i zapomenutých věcech. Jediný, co bych udělala jinak, je důvod zmizení Jesseho. Nějak mi prostě ten moderní Robinson nešel pod kůži a vymyslela bych mu jinej karambol. Naposloucháno v audio formě a za volantem. Normálně jsem zbožňovala kolony i ucpaný křižovatky.