Kdo je bez viny přehled

Kdo je bez viny https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138557/kdo-je-bez-viny-138557.jpg 4 133 133

Na jedenáctiletého Sebastiana padne obvinění, že zavraždil osmiletého kamaráda. Důkazy svědčí proti němu: krev na oblečení i výpověď náhodného svědka. Seb zločin popírá, navíc mu matka poskytne alibi. Zdánlivě jednoduchý případ se komplikuje, porota se ovšem musí shodnout – buď vinen, anebo nevinen. Nakonec vynese rozsudek, tím to však zdaleka nekončí…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Guilty One , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdo je bez viny. Přihlašte se a napište ho.

Dajine
30.03.2024 4 z 5

Kniha zcela jistě nezměnila moje vnímání pravdy. Ale je v ní hodně momentů, o kterých stojí přemýšlet.

Borntobike
17.01.2024 4 z 5

Zajímavá kniha. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout a zároveň jsem ji už chtěla mít za sebou. Nejvíc jsem si oblíbila Minnie, vzor statečnosti a nezdolnosti. Některé z postav byly až děsivé.

werick
24.10.2022 5 z 5

Knihu jsem četla díky Čtenářské výzvě a musím říct, že se mi velmi líbila. Obě časové linky mne bavili. Příběh Daniela a Minnie působil trochu smutně a zároveň hřejivě u srdíčka. Postava Sebastiana mi byla méně sympatická a musím říct, že od začátku jsem měla jasno, jak kniha dopadne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdo je bez viny v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x