Jeanine8 Jeanine8 komentáře u knih

Princ Princ Devney Perry

Hele....Podobných knížek jsme už každá četly mraky, nic nového.....Ale kvůli týpkům, jako je Luke, je budeme prostě číst zas a znova.

05.06.2023 5 z 5

Spálený zimou Spálený zimou Pete Zacharias

Parádní krimi, doporučuji!

04.06.2023 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Originální kniha, ty obrázky tomu daly úplně jiný rozměr. Užila jsem si to.

25.05.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Vzhledem k hodnocení jsem asi měla přehnané očekávání.Váhala jsem mezi 3-4 hvězdami. Téma samozřejmě smutné, dramatické. Ale postavy až příliš dokonalé, vše to do sebe tak lehce zapadalo, že to bylo až naivní a já tomu prostě neuverila. Za mě se Colleen dokázala vyšvihnout daleko lépe u jiných předchozích knih. Toto moje srdcovka nebude, fanoušci ale určitě nesmí vynechat!

09.05.2023 4 z 5

Scénář na lásku Scénář na lásku Annabel Monaghan

Autorka píše mile, vtipně a důvtipně :-) Rozuzlení jsem neuhodla, bylo překvapivé a přitom vlastě logické a reálné. Za mě povedená, originální kniha.

19.04.2023 5 z 5

Neznámý žalm Neznámý žalm Laura Thalassa

Čistokrevná romantika ve fantasy kabátě, nic víc, níc míň.

15.04.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Tyjo.....Upřímně jsem myslela, že při psaní 6.dílu ztrácí Helen Fields dech a začíná být pomalu vypsaná....Šestka byla taková křečovitá, postavy přehrávaly, Luc byl hodně upozaděn za Avou, která pro mě začala být nesnesitelnou slepicí. Proto jsem se tedy před dílem sedmým lehce obrnila a připravila na případné zklamání. Nemohla jsem se více mýlit! Kniha Dokonalá lítost je plná akce, napětí, bez hluchého místa. Je zde vyprávěn příběh z minulosti a současnosti, který se ke konci pomalu protíná a člověk už začíná tušit pachatele, ale přesto to ze zážitku z knihy nic neubírá. Velmi mě také potěšilo, že se v příběhu mihla skvělá postava z knihy "Jako stín", kterou pokud človek četl, tak mu to bylo i lehce naznačeno - takže super. A nakonec....U spousty knih mi často název nedává tak úplně smysl. Tady to však neplatí. Od začátku jsem tu lítost cítila, od poslední třetiny jsem ji cítila v obrovské míře a na konci dokonale.

04.04.2023 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Ani nevím, co bych měla k hodnocení napsat.Kniha mě vůbec nechytla, musela jsem se nutit udržet oči na stránkách

03.04.2023 2 z 5

Kořist Kořist Yrsa Sigurðardóttir

Nečtěte to, když jste večer sami doma.....

02.04.2023 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Vůbec jsem nestihla zaznamenat, že má kniha 600! stran.....

01.04.2023 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Nenechte se odradit nižším hodnocením, tady mi to úplně nesedí......Milý příbeh, sympatické postavy, autorky styl mi se mi líbil a udržel mou pozornost celou dobu.

29.03.2023 5 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Ačkoliv kniha disponuje větším počtem stran, drží si po celou dobu napětí bez hluchých míst. Až do konce mi nebyla zápletka ani pachatel jasný. Ústřední dvojice zajímavá, sympatická. Pokud vyjde další díl, určitě si jej ráda přečtu.

28.03.2023 5 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Takové cukrkandlové čtení, které jednou za čas asi člověk potřebuje. Obsah erotiky mě lehce překvapil vzhledem k až pohádkové obálce :-)

14.03.2023 5 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

Špatné to nebylo, ale dlouho mi kniha v hlavě nezůstane.Nebyla tam žádná extra zápletka, ani propracovanost

07.03.2023 3 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Některé věci byly hodně přitažené za vlasy, ale tak vtipně popsané, že to autorce odpouštím....Kdo chce oddechové, romantické a vtipné čtení k vodě, bude spokojený :-)

06.03.2023 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Mě tento díl asi bavil nejméně, knihu jsem četla na více etap….

01.03.2023 3 z 5

Hloubka nenávisti Hloubka nenávisti Sharon J. Bolton

Jak napsat hodnocení knize, ve které člověk konečně dostane téměř vše a zároveň skoro nic?? Po tanečcích mezi hlavními postavami v předchozích 4 dílech to najednou na Vás Sharon nahrne…..Jako kdyby mi prostě chyběly stránky…..Zde ta ,,hloubka” v názvu zcela chybí….A pak ten konec? No teda já doufám, že se Bolton hecne a nebude tentokrat taková odmlka….Tu patou hvězdu nedám asi z trucu…:-) Jinak téma v knize až děsivé a já téměř nepochybuji, že by se mohlo stát i skutečností - snad knihu nebude číst moc mužů…!:-)

01.03.2023 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Pan Carter je prostě mistrem ve svém oboru.....Prvních 150 stran jsem skoro nedýchala! Napětí po celou dobu......Nechápu, kde v sobě stále bere tyhle nápady...S pachatelem jsem nakonec soucítila, to mě trochu děsí :-) Postava Roberta Huntera nemá chybu, ale jeho osobní život je smutný a ponurý, to si fakt nezaslouží!

28.02.2023 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

První kniha od této autorky, kterou jsem četla a rozhodně nebude poslední. Občas jsem se opravdu nasmála, vtipné dialogy i situace, jiskření, romantika….Na dovolenou či dlouhé večery je tato kniha jako stvořená…Pátou hvězdu dávám za ty kočky.

27.02.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tak já se připojuji k nadšencům a dávám plný počet. Pro romantické duše povinná četba :-)

22.02.2023 5 z 5