Jeanine8 Jeanine8 komentáře u knih

A všichni mlčeli A všichni mlčeli Lydia Gouardo

Na toto nejde napsat komentář, který by dostatečně vystihnul moje pocity….Zlo se zkrátka někdy dokáže převtělit do člověka.

29.04.2024 4 z 5

Anglická lekce Anglická lekce Natasha Boyd

Pro mě lepší, než první díl, který se od poloviny hrozně táhnul.

11.04.2024 5 z 5

Zmiz Zmiz Mary Burton

Burton je ve formě.

17.03.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Mno, tak tohle mě hodně bavilo!

20.02.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Whitney měla chuť napsat si pohádkovou slaďárnu, ale asi ji tlačil čas

08.02.2024 3 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Ten začátek byl slibný....Bohužel v průběhu čtení jakoby spisovatelka ztrácela dech a začalo to vše být takové předvídatelné a ploché.

14.01.2024 3 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

(SPOILER) Čtení knih dle skutečné události se vždy po právu bojím. Protože to, co je v nich většinou popsáno, si normální člověk těžko dokáže vymyslet, to umí napsat pouze život. Tentokrát nedávám plný počet proto, že by byla kniha tak krásná, ona je totiž děsivá a přesto jsem prostě musela číst dál v naději, že aspoň ten epilog bude snad nakonec s “happyendem. A teď si zkuste představit, že ten epilog Vás ještě dorazí. Tady prostě nejde být slušný, ale do p*e - tyhle věci by se neměly sakra stávat a už vůbec ne dětem a ještě k tomu k*a od rodičů!!!!? *píííp* !

08.01.2024 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Tess Gerritsen

Takové velké klišé. Ale děj rychle plynul, postavy sympatické. Na dlouhé zimní večery ideál, dnes mi to sedlo.

29.12.2023 4 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Za mě dosti utahané a i když jsem se snažila, nedokázala jsem vykřesat dostatečné sympatie k hlavní dvojici.....Hrdince imponuje násilník a hulvát....Divný svět, ale realita někdy bohužel taková bývá a čtenářky to evidentně žerou dle přemrštěného hodnocení, já jsem asi usedlejší typ.

21.12.2023 3 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Nemám moc slov.....Autorka mi vyrazila dech. Po její předchozí knize jsem byla lehce skeptická, dala jsem popravdě jen na vysoké hodnocení a udělala dobře. Romantika se vším všudy, fakt. Krásně napsáno a přeloženo....

04.12.2023 5 z 5

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Achjo, proč ty nejkrásnější knihy musí být vždy ty nejsmutnější.? Přesto mi konec vyloudil na rtech úsměv, takový jsem si totiž moc přála, i když by mohl být ještě lepší, ale to už by bylo sci-fi

14.11.2023

Taková, jaká jsi Taková, jaká jsi Beth Moran

Natočte někdo seriál, prosím!

09.11.2023 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Pro "swingers" typy asi ideál...

01.11.2023 1 z 5

Princezna klamu Princezna klamu Danielle L. Jensen

Souhlas s komenty níže a malá poznámka: nečtěte to, dokud není vydaný druhý díl! Sakra.

23.10.2023 5 z 5

Skok do neznáma Skok do neznáma Sandra Brown

Taková ta poctivá “retro romantika z westernového prostředí. Kdo má tohle rád, těžko odloží. Rozhodně 5*.

22.10.2023 5 z 5

Pilotova dcera Pilotova dcera Audrey J. Cole

Taková akční jednohubka na 2 večery.

22.10.2023 4 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Moc milá kniha, líbil se mi vývoj postav. Hořkosladký závěr knihy, ale takový je život. Emotivní.

21.10.2023 5 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir