Jeanine8 Jeanine8 komentáře u knih

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Kniha velmi propracovaná, městečko s jeho obyvateli nápadité. Autorka si však paradoxně vlastně nejméně dala záležet na hlavním hrdinovi. Celých 500 stran jsem mu úplně nemohla přijít na chuť.Takový panovačný, jednodušší typ.Noah mi sedl lépe, takže se mám aspoň na co těšit.

18.10.2023 4 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Upřímně, tahle kniha asi nenabídne nic nového, co by člověk už někdy nečetl, pokud vyhledává tento žánr, velké drama se tam rozhodně nekonalo. Ale já se tak bavila slovními přestřelkami hrdinů, přesně tyhle tanečky jsou něco pro mě. Užila jsem si každou stránku. Za 5 hvězd bez debat!

12.10.2023 5 z 5

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

Povedená romanťárna. U mě tedy druhý díl překonal ten předchozí.

02.10.2023 5 z 5

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Tak to byla jízda, kniha má spád bez hluchého místa. Do poslední chvíle se mi konec tak úplně nepodařilo odhalit. Za 5*.

30.09.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Parádní díl, nemůžu se dočkat dalšího!

27.09.2023 5 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Kniha mi sedla do nálady, čtivé, romantické, trochu dramatu, sympatické postavy.

26.09.2023 4 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Huck a Laurel mi prostě sedli.

08.09.2023 5 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Oproti jedničce docela slabota.....

06.09.2023 3 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Někdy v polovině čtení jsem si začala říkat, že nebude vše jak se zdá.....Knize lze upřít čtivost a spád.

02.09.2023 5 z 5

Temná harmonie Temná harmonie Laura Thalassa

Rozhodně zde časem přibude spousta pochvalných komentářů a naopak......Ted to zkrátím a napíši jedno. Pokud hledáte primárně romantiku/erotiku zabalenou ve fantasy balení, semtam se chcete zasmát...Nesáhnete vedle.

PS: neřadila bych rozhodně tuto sérii do sekce "young adult"....

02.09.2023 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Na můj vkus přečíčováno, do dalších dílů nejdu.

31.08.2023 2 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Nemám slov..Prostě plný počet.

22.08.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Skvělé!

01.08.2023 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Nonstop čtení do 3h ranní..Více netřeba psát..Romantické, smutné, povzbudivé, vtipné, jiskřivé, nadějné..Emoční nálož.

27.07.2023 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

S mafiánskou červenou knihovnou se v poslední době roztrhnul pytel, zdá se mi.....Zatím to nebyla žádná hitparáda, což rozhodně neplatí o této knize. Jděte do toho!

21.07.2023 5 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

Kniha nedá čtenáři vydechnout, napjatá jsem byla až do konce - doporučuji.

18.07.2023 5 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Brian Freeman

Celkem originální záležitost.

17.07.2023 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

První polovina knihy klasická "slow burn", což mám ráda......Ale ke konci to už bralo velký spád bez jakéhokoliv vysvětlení, jako kdyby to autorka v tom španělském vedru najednou potřebovala rychle dokončit a jít k vodě.....

15.07.2023 3 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Knihy určeny mladším čtenářům již nevyhledávám, zde mě však zaujala anotace a hodnocení. Musím říct, že jsem udělala dobře a knihu jsem si opravdu užila. Druhý díl rozhodně nevynechám.

26.06.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Romantičky, dejte si toho na seznam!

19.06.2023 5 z 5