Láska po španělsku přehled

Láska po španělsku
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487931/bmid_laska-po-spanelsku-MqS-487931.jpg 4 695 695

Láska po španělsku série

1. díl >

Catalina Martínová zoufale potřebuje rande na svatbu své sestry. Zvlášť když se její malá lež o jejím americkém příteli vymkla kontrole. Nyní tam budou všichni, koho zná – včetně jejího bývalého a jeho snoubenky – a budou se s ním chtít setkat. Má jen čtyři týdny na to, aby našla někoho, kdo by byl ochotný přeletět Atlantik a pomoc jí v jejím podvodu. Z New Yorku do Španělska se neletí chvíli a její bouřlivou rodinu nebude snadné oklamat. Vstupuje Aaron Blackford – její vysoký, pohledný a blahosklonný kolega – který překvapivě nabídne, že zakročí. Raději by odmítla; nikdy nebylo trapnějšího, krev vroucího a nesnesitelnějšího muže. Ale Catalina je zoufalá, a jak se svatba blíží, Aaron vypadá jako její nejlepší volba. A začíná si uvědomovat, že ve skutečném světě nemusí být tak hrozný jako v kanceláři.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Spanish Love Deception , 2021


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska po španělsku. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (170)

hanka1580
17.06.2024 3 z 5

Na čtení mne nalákaly příspěvky na internetu. Od knihy jsem asi čekala něco víc. Začátek byl poměrně nudný a rozhodla jsem se ji dočíst jen kvůli tomu, abych si ji mohla odškrtnout. Ke konci mne kniha bavila tedy o poznání více, ale rozhodně jsem ji "nehltala". Jinak je to hezké oddechové čtení.

CarollDashie
13.06.2024 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Je to taková hodně průměrná romantická kniha s prvky "od nenávisti k lásce" s pár erotickými scénami. Nejvíc mi vadilo, že autorka stále opakovala stejné popisy, například oči Aarona.
Za mne to byla opravdu jen průměrná kniha, do dalšího dílu se spíše nepustím.


Yukon
06.06.2024 odpad!

Většinou se řídím heslem, že když člověk nemůže říct něco hezkého, měl by raději mlčet, ale tohle bylo tak strašný, že se z toho musím vypovídat. Mně nevadí oddechové čtení, romantické komedie, líbila se mi třeba Hypotéza lásky, byla jsem připravená na nenáročné čtení s předvídatelným koncem, v tom problém nebyl. Problém byl v tom, že to bylo strašně trapný! Kolikrát jsem obracela oči v sloup nebo přemáhala potřebu zvracet. Bylo to ploché, nevěřila jsem tomu, stále se opakovaly podobné fráze a popisy. Jak kdyby se někdo pouze držel šablony, jak napsat spicy romantiku. Nefungovalo to. Doufala jsem, že se to zlepší, až budou ve Španělsku, ale žádná španělská, přímořská atmosféra, na kterou jsem se těšila, se nedostavila. Celkově jsem z knihy necítila ducha místa, nepřenesla se na mě atmosféra ani New Yorku. A vím, že každý vztah je jiný, ale tomuhle jsem fakt nevěřila. Ježineči, to bylo trapné! Proč jsem to dočetla? Čekala jsem na to Španělsko a pak už jsem si řekla, že to prostě dočtu, ať vím, jak moc trapné to může být. A koupenou knihu nerada nedočítám.

všechny komentáře

Související novinky (14)

Občas láska potřebuje trochu popostrčit...

10.06.2024


100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023


50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Ocenění knihy (1)

2021 - Goodreads Choice Awards (Best Debut Novel)


Kniha Láska po španělsku v seznamech

v Právě čtených26x
v Přečtených898x
ve Čtenářské výzvě110x
v Doporučených49x
v Knihotéce360x
v Chystám se číst479x
v Chci si koupit146x
v dalších seznamech7x

Štítky knihy

láska partnerské vztahy

Autorovy další knížky

Elena Armas
španělská
2023  79%Láska po španělsku
2023  81%Americký experiment
2024  90%Dlhá hra