Jeanine8 Jeanine8 komentáře u knih

Anglická lekce Anglická lekce Natasha Boyd

Pro mě lepší, než první díl, který se od poloviny hrozně táhnul.

11.04.2024 5 z 5

Zmiz Zmiz Mary Burton

Burton je ve formě.

17.03.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Mno, tak tohle mě hodně bavilo!

20.02.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Whitney měla chuť napsat si pohádkovou slaďárnu, ale asi ji tlačil čas

08.02.2024 3 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Ten začátek byl slibný....Bohužel v průběhu čtení jakoby spisovatelka ztrácela dech a začalo to vše být takové předvídatelné a ploché.

14.01.2024 3 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

(SPOILER) Čtení knih dle skutečné události se vždy po právu bojím. Protože to, co je v nich většinou popsáno, si normální člověk těžko dokáže vymyslet, to umí napsat pouze život. Tentokrát nedávám plný počet proto, že by byla kniha tak krásná, ona je totiž děsivá a přesto jsem prostě musela číst dál v naději, že aspoň ten epilog bude snad nakonec s “happyendem. A teď si zkuste představit, že ten epilog Vás ještě dorazí. Tady prostě nejde být slušný, ale do p*e - tyhle věci by se neměly sakra stávat a už vůbec ne dětem a ještě k tomu k*a od rodičů!!!!? *píííp* !

08.01.2024 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Tess Gerritsen

Takové velké klišé. Ale děj rychle plynul, postavy sympatické. Na dlouhé zimní večery ideál, dnes mi to sedlo.

29.12.2023 4 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Za mě dosti utahané a i když jsem se snažila, nedokázala jsem vykřesat dostatečné sympatie k hlavní dvojici.....Hrdince imponuje násilník a hulvát....Divný svět, ale realita někdy bohužel taková bývá a čtenářky to evidentně žerou dle přemrštěného hodnocení, já jsem asi usedlejší typ.

21.12.2023 3 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Nemám moc slov.....Autorka mi vyrazila dech. Po její předchozí knize jsem byla lehce skeptická, dala jsem popravdě jen na vysoké hodnocení a udělala dobře. Romantika se vším všudy, fakt. Krásně napsáno a přeloženo....

04.12.2023 5 z 5

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Achjo, proč ty nejkrásnější knihy musí být vždy ty nejsmutnější.? Přesto mi konec vyloudil na rtech úsměv, takový jsem si totiž moc přála, i když by mohl být ještě lepší, ale to už by bylo sci-fi

14.11.2023

Taková, jaká jsi Taková, jaká jsi Beth Moran

Natočte někdo seriál, prosím!

09.11.2023 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Pro "swingers" typy asi ideál...

01.11.2023 1 z 5

Princezna klamu Princezna klamu Danielle L. Jensen

Souhlas s komenty níže a malá poznámka: nečtěte to, dokud není vydaný druhý díl! Sakra.

23.10.2023 5 z 5

Skok do neznáma Skok do neznáma Sandra Brown

Taková ta poctivá “retro romantika z westernového prostředí. Kdo má tohle rád, těžko odloží. Rozhodně 5*.

22.10.2023 5 z 5

Pilotova dcera Pilotova dcera Audrey J. Cole

Taková akční jednohubka na 2 večery.

22.10.2023 4 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Moc milá kniha, líbil se mi vývoj postav. Hořkosladký závěr knihy, ale takový je život. Emotivní.

21.10.2023 5 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

To byla jízda, uff!

20.10.2023 5 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Kniha velmi propracovaná, městečko s jeho obyvateli nápadité. Autorka si však paradoxně vlastně nejméně dala záležet na hlavním hrdinovi. Celých 500 stran jsem mu úplně nemohla přijít na chuť.Takový panovačný, jednodušší typ.Noah mi sedl lépe, takže se mám aspoň na co těšit.

18.10.2023 4 z 5