Spálený zimou přehled

Spálený zimou https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510892/bmid_spaleny-zimou-QhO-510892.jpg 4 55 55

Rooker Lindström série

1. díl

Temný příběh o nejhlubších zákoutích mysli brutálního vraha. Rooker Lindström už nemá pro co žít. Zabili mu syna, a i když pomohl vypátrat pachatele, nezbylo mu na světě nic – jen přítel alkohol, se kterým se uchýlil do odlehlé chaty v lese, aby všechno skoncoval. Ta chata patřívala jeho otci, jednomu z nejhorších sériových vrahů, a kdyby její stěny mohly vyprávět, křičely by hrůzou z toho, co se tu odehrávalo. Někdo ale nechce dopřát Rookerovi klid. Někdo začne vraždit tak jako jeho otec a u každé oběti zanechá vzkaz – pro Rookera... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Man Burned by Winter , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spálený zimou. Přihlašte se a napište ho.

soukroma
02.05.2024 2 z 5

Za mne ne, sériových zabijáků a brutálních vražd jak naseto, policistka pochopitelně s démony a ne zrovna vybraným chováním a vztahy, ani s vyšetřovacím týmem.

Hella
08.01.2024 3 z 5

Velmi slušný krimi román. A je fajn, že další díly budou pokračovat. Sice trochu váhám, zda je mi Rooker skrz "své dětství" spíš sympatickou postavou nebo ne, ale číst budu určitě dál.

Evule *
08.10.2023 4 z 5

Napínavé a čtivé, možná trvalo než jsem se začetla, ale pak už jsem musela číst na jeden zátah. Další díl bych si ráda přečetla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Spálený zimou v seznamech

v Právě čtených2x