jani.ruzicko jani.ruzicko komentáře u knih

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

14.09.2017 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

14.09.2017 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

14.09.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

14.09.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Easy? Easy? Tammara Webber

Knížka je podle mě naprosto bezvadná. Příběh je neuvěřitelně čtivý a to i přes citlivé téma znásilnění, nemohla jsem se odtrhnout, dokud nebyl konec. Postavy byli velmi sympatické, Lucas byl skvělý a citlivý. Za mě určitě doporučuji přečíst. =)

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Z pohledu Travise se mi to líbilo o něco více, ale myslím, že nejlepší by bylo, kdyby byla napsaná jen jedna kniha se střídavým pohledem obou postav... :) tuhle druhou knížku jsem četla s odstupem několika jiných příběhů, takže jsem to neměla úplně v paměti, tak mi nevadilo, že šlo o stejný příběh... Travis byl bojovník a na druhou stranu, tak trochu slečinka tím vyšilováním :D Epilog byl moc pěkný :)

08.09.2017 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

ať si říká kdo chce, co chce... mě se to teda líbilo =) fakt dobře se mi příběh četl, čekala jsem na konec a těším se na další díly... =)

03.09.2017 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Tento a Vášnivý Sprosťák byly nej díly ze série... a musím říct, že Vášnivý lhář mě asi zaujal úplně nejvíc, byť třeba jen o chlup na sprosťákem... =))

27.08.2017 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Tento díl se mi líbil rozhodně víc než první :) pobavil a dobře se četl... za mě jeden z nej ze série. :)

24.08.2017 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Božské.... a při počátečních útrapách hlavních !hrdinů" jsem se fakt nasmála... :D opět velmi čtivé a myslím, že je to pěkný závěr celé série.=)

20.08.2017 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

fakt jsem se nasmála :)))

18.08.2017 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

tento díl se mi asi líbil ještě o něco víc než ten první.. Max byl pro mě sympoš už od začátku a Sára ho dost dlouho mučila, než se mu poddala :)

17.08.2017 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

I poslední díl byl velmi čtivý... byl dojemný, byl vtipný... splnilo to očekávání =) vím, že je to příběh o Benovi a Liz, ale velmi mě překvapilo to, že Jimmy bude otcem a docela mě to dojalo =)) určitě příjemn é zakončení celé série a opět mě mrzí, že už je konec =)

15.08.2017 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Je to dost silný příběh ve všech směrech... Jimmy je trochu komplikovaný, ale v srdci dobrý člověk, jen na to musí přijít.. Lena byla skvělá, drsná =), vytrvalá... V tomto díle jsem si uvědomila, že by se mi líbilo kdyby byly příběhy ze série "Stage Dive" psané z obou pohledů hlavních postav, né jen z pohledu té ženské části... Protože vidět Jimmymu do hlavy, by určitě dodalo knížce ještě další plus... :) za mě ale i tak skvělé, rozhodně doporučuji přečíst :))

14.08.2017 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Mal mě oslovil už v prvním díle takže jsem se na něj těšila a nezklamal mě... Anne měla silné nervy s takovým kecálkem :D velmi pěkně se tento díl četl a hlavně jsem se dost nasmála, třeba jako "nepotřebuju vědět jak ona se jmenuje, ja při sexu křičím svoje jméno" :D a nebo skákací postelová scéna,ta byla taky super :D za mě bezva, vtipné, smutné a na závěr miloučký trhač :D doporučuju přečíst :)

13.08.2017 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

ze začátku mi David připadal jako kr*tén, ale dejte mu šanci... stojí to za to :)

12.08.2017 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Knížka se mi líbila, je čtivá, takže se dá přečíst za krátký čas... Jase byl bezvadnej kluk, co zvládne všechno... Nan mě neskutečně štvala. Byla to nána, no :) takže romantika, trochu těch bolístek, napínání a pak happy end. Bezva :)

11.08.2017 5 z 5