Můj život u sousedů

Můj život u sousedů

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/211192/muj-zivot-u-sousedu-65R-211192.jpg 4.1517

Můj život u sousedů (1.)

včera

Kniha se mi moc líbila, zajímavý děj takže super5*

vodopad152
25.11.2017

Kniha byla naprosto úžasná. Kupodivu jsem se sekla u konečného zvratu. Ale kniha podle mě moc dobře zachytila radosti, ale i starosti ve vztahu.

TerezaMondeková
16.11.2017

Kniha mě popravdě moc neoslovila. Znova bych ji rozhodně nečetla.

kyticka152
13.10.2017

Z knihy jsem byla nadšená. Moc se mi líbilo, že jsem knihu nevnímala jako klasickou naivní romanťárnu. Nepopírám, že tam takové pasáže nebyly, ale našly se i hádky, neshody a pokusy o hledání kompromisů. Kniha mě mile překvapila. Doporučuji k přečtení!!!

ardeas
17.09.2017

Začiatok dlhý, vlažný, ku koncu sa to pekne vyhrotilo, čo autorka dobre napísala, tam som už tomu aj verila. Trocha skreslené charaktery. Nemám rada, keď je niečo tak dokonalé, ako Jase, ak opomeniem jeho hrdosť, čo fakticky ani nie je záporná vlastnosť, bol ako 100% dobrák. V celkovom hodnotení to dávam na priemer.

P.S.: Čo je troška od veci, čítala som to ako e-knihu a neviem, fakt to končí východom slnka alebo tam zabudli dať nejaké stránky? Bodol by epilóg, ale keďže ma tak kniha veľmi nebrala, odpustené :)

katee21
30.08.2017

Úžasná kniha, která se četla skoro sama. :) Ta nehoda mi naprosto vyrazila dech a už se nemůžu dočkat, až si zajdu půjčit druhý díl :).

Litocha
25.08.2017

Poutavě napsaná knížka postavená na protikladech. Některé postavy - a bylo jich vlastně docela dost - ve mně vzbuzovaly negativní emoce, ale ústřední dvojice a Garrettovic drobotina to úspěšně vyrovnali.

jani.ruzicko
11.08.2017

Knížka se mi líbila, je čtivá, takže se dá přečíst za krátký čas... Jase byl bezvadnej kluk, co zvládne všechno... Nan mě neskutečně štvala. Byla to nána, no :) takže romantika, trochu těch bolístek, napínání a pak happy end. Bezva :)

anibeni
06.08.2017

Perfektní kniha na horký letní den.. Jasný příběh se zápletkou,dvě totálně odlišné rodiny a láska navrch...

Lexa123
29.07.2017

Velmi zajimavý příběh. Láska, detektivka, a napínáni tam rozhodně nechybělo. Rozhodně si to přečtu znovu.

Esmeralda168
20.07.2017

V první polovině knihy to byla trochu nuda, na můj vkus moc lovestory, jak už tu někdo řekl, ale v druhé půlce to začalo být zajímavé.

Majda9
01.07.2017

Knížka se mi líbila, ale kdyby autorka trochu ubrala na lovestory bylo by to lepší, protože zápletka byla sama o sobě dost dobrá.

Abnička
19.06.2017

Tak tato knížka byla naprosto úžasná. Už jsem si ji pŕečetla dvakrát a naprosto jsem se do ní zamilovala. Knížka mě vtáhla do děje hned ze začátku a už nepustila.
Určitě velké díky patří překladatelce a také autorce.
Za mě palec nahoru.

sara123456
17.06.2017

Tuhle knížku jsem si hned zamilovala. Možná proto že mám ráda romantiku.

Klaruš21
16.06.2017

Příšerná kniha! Nic nudnějšího jsem nikdy v životě nečetla! Rozhodně nedoporučuji...

Kiwi24
15.06.2017

Celkem dobrá knížka. Jen... děj šel nějak pomalu. V jedné kapitole se toho stalo moc, a další čtyři nic.

AelinAshryver
28.05.2017

S touhle knihou jsem se prostě neskamarádila. Bylo až obdivuhodné, jak autorka dokázala přes sto stránek psát téměř o ničem. Doporučila bych někomu, kdo chce číst nějakou nezajímavou letní romantiku, nedoporučila bych někomu, kdo chce číst skutečnou knihu.

Blanka25164
24.04.2017

Pohodové čtení

EvikU.
06.04.2017

Hezká romantická kniha. Obdivovala jsem jak se Samantha postavila své matce. Věděla, že její máma se nechová dobře a dokázala ji to říct. To chtělo spoustu odvahy, protože máma je máma.

BetyN.
02.04.2017

Úžasná a pohodová knížka!

gab-iii
01.01.2017

Moc příjemná oddechovka.

BaraVavrosova
01.01.2017

Nic moc se v knize nedělo.

dracos_princess
27.12.2016

Velmi příjemné čtení na dva zimní večery. Jase jsem si zamilovala:)

Brambu
19.11.2016

A pokračujeme pěkně v oddechovém čtení. Kniha se čte pomalu sama, děj příjemně plyne, akorát konec byl na můj vkus poněkud uspěchaný a takový nedokončený. Možná se dozvíme více v dalším díle a byl to autorčin záměr... =) Každopádně příběh moc pěkný, hned si mě získal. Láska, přátelství, zrada, závist, trápení, velké rozhodnutí, všechny ty radosti a strasti tomuto příběhů dodávají ten krásný šmrnc, bez kterého by to nebylo to pravé ořechové!

Doomiiniikaa
08.11.2016

Kniha byla užasná, určitě patří mezi mé nejoblíbenější, už jen proto že se s hlavní hrdinkou hodně ztotožňuji, až na ten zvrat :)

Roselunda 1928
17.10.2016

No, takový běžný románek, kterými se to v poslední době hemží všude, nijak nezaujme, ale je velmi příjemný... jen škoda, že jsem to nečetla v létě, kdy jsem na takovéhle počiny měla lepší náladu... Akorát mě dost štval Jase. Zase nudný typický knižní kluk, a to na začátku vypadal tak slibně...

petrakun
16.09.2016

Lehké čtení o nelehké době dospívání, světě dospělých a hledání vlastní identity.

křeček27
12.09.2016

Do této knížky jsem se zamilovala už od začátku, ale v průběhu příběhu snad ještě víc. Romantické a zábavné tak to má být. Jsem, moc ráda, že jsem si tuhle knihu mohla přečíst. :-D

Fidem
16.08.2016

Hezké romantické dílko pro dospívající.

Any27
12.08.2016

Tuhle knížky miluju. Je úplně uzasna a okouzlující. Je mi jen líto že jsem ji měla vypůjčenou a nemám ji doma.....koupila bych si ji jen proto abych se mohla dívat na obálku a každou chvíli knihu proslitovavat a cist dokola.