Můj život u sousedů

Můj život u sousedů

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní!
Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání.

Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/211192/muj-zivot-u-sousedu-65R-211192.jpg 4.1464

Můj život u sousedů (1.)

My Life Next Door (2012)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Esmeralda168

V první polovině knihy to byla trochu nuda, na můj vkus moc lovestory, jak už tu někdo řekl, ale v druhé půlce to začalo být zajímavé.

Majda9

Knížka se mi líbila, ale kdyby autorka trochu ubrala na lovestory bylo by to lepší, protože zápletka byla sama o sobě dost dobrá.

Abnička

Tak tato knížka byla naprosto úžasná. Už jsem si ji pŕečetla dvakrát a naprosto jsem se do ní zamilovala. Knížka mě vtáhla do děje hned ze začátku a už nepustila.
Určitě velké díky patří překladatelce a také autorce.
Za mě palec nahoru.

sara123456

Tuhle knížku jsem si hned zamilovala. Možná proto že mám ráda romantiku.

Klaruš21

Příšerná kniha! Nic nudnějšího jsem nikdy v životě nečetla! Rozhodně nedoporučuji...

Kiwi24

Celkem dobrá knížka. Jen... děj šel nějak pomalu. V jedné kapitole se toho stalo moc, a další čtyři nic.

AelinAshryver

S touhle knihou jsem se prostě neskamarádila. Bylo až obdivuhodné, jak autorka dokázala přes sto stránek psát téměř o ničem. Doporučila bych někomu, kdo chce číst nějakou nezajímavou letní romantiku, nedoporučila bych někomu, kdo chce číst skutečnou knihu.

Blanka25164

Pohodové čtení

EvikU.

Hezká romantická kniha. Obdivovala jsem jak se Samantha postavila své matce. Věděla, že její máma se nechová dobře a dokázala ji to říct. To chtělo spoustu odvahy, protože máma je máma.

BetyN.

Úžasná a pohodová knížka!

gab-iii

Moc příjemná oddechovka.

BaraVavrosova

Nic moc se v knize nedělo.

dracos_princess
27.12.2016

Velmi příjemné čtení na dva zimní večery. Jase jsem si zamilovala:)

Brambu
19.11.2016

A pokračujeme pěkně v oddechovém čtení. Kniha se čte pomalu sama, děj příjemně plyne, akorát konec byl na můj vkus poněkud uspěchaný a takový nedokončený. Možná se dozvíme více v dalším díle a byl to autorčin záměr... =) Každopádně příběh moc pěkný, hned si mě získal. Láska, přátelství, zrada, závist, trápení, velké rozhodnutí, všechny ty radosti a strasti tomuto příběhů dodávají ten krásný šmrnc, bez kterého by to nebylo to pravé ořechové!

Doomiiniikaa
08.11.2016

Kniha byla užasná, určitě patří mezi mé nejoblíbenější, už jen proto že se s hlavní hrdinkou hodně ztotožňuji, až na ten zvrat :)

Roselunda 1928
17.10.2016

No, takový běžný románek, kterými se to v poslední době hemží všude, nijak nezaujme, ale je velmi příjemný... jen škoda, že jsem to nečetla v létě, kdy jsem na takovéhle počiny měla lepší náladu... Akorát mě dost štval Jase. Zase nudný typický knižní kluk, a to na začátku vypadal tak slibně...

petrakun
16.09.2016

Lehké čtení o nelehké době dospívání, světě dospělých a hledání vlastní identity.

křeček27
12.09.2016

Do této knížky jsem se zamilovala už od začátku, ale v průběhu příběhu snad ještě víc. Romantické a zábavné tak to má být. Jsem, moc ráda, že jsem si tuhle knihu mohla přečíst. :-D

Fidem
16.08.2016

Hezké romantické dílko pro dospívající.

Any27
12.08.2016

Tuhle knížky miluju. Je úplně uzasna a okouzlující. Je mi jen líto že jsem ji měla vypůjčenou a nemám ji doma.....koupila bych si ji jen proto abych se mohla dívat na obálku a každou chvíli knihu proslitovavat a cist dokola.

Božílidi
30.07.2016

Nádherný příběh. Měla jsem knihu z knihovny, škoda, že ji nemám doma.

AnetaM
12.07.2016

Opravdu hezká knížka.
Nádherný letní příběh, který se hodí na právě začínající prazdniny.
Začátek mi ale přišel nic moc. Nudné městečko a stejná brigáda. Doma všechno perfektní, hlavní hrdince se pořádně do ničeho nechtělo, kdyby ji nenutila máma.
Sam mi teda sympatická nebyla skoro vůbec. Bohatá, hezká a úspěšná. Všichni ji měli rádi a hlavně Jase si všechno bral na sebe místo ni. Potom jsem si zvyklá,ale zas me dostala, jak v posledních kapitolách furt brecela a vymlovala se. Podle me nebyla vůbec pravda, e nic netušila.
Jase byl oproti tomu uzasnej, krásnej a milej. Dokonalém hlavní hrdina.
Celkové hodnotím knížku na čtyři hvězdičky. Měla zajímavou zápletku a krásný konec.

martas1907
10.07.2016

Super kniha, je velmi poutavá a hezky napsaná. Nemohla jsem se od ní dostat a kniha byla přečtená během dvou dnů. Těším se na další knihy od spisovatelky :)

Jass
09.07.2016

Nemohla jsem se od toho odtrhnout (přečteno během 24 hodin) a vážně se mi to moc líbilo. Není to nic nového, ústřední postavy jsou možná až moc dokonalé (ale opravdu jen ty dvě, ty zbylé jsou vlastně dost šílené) a některé náhody nepravděpodobné, ale nic z toho vám nevadí, protože Garettovic rodina je prostě úžasná, kdo by si neoblíbil George, Andy, Patsy, paní i pana Garetta a další členy rodiny. Občas jsem měla pocit, že z Grace polezu po stropě, ale i ona se nakonec "polepšila". Na jednu stranu jsem trochu rozčarovaná z toho, že s Nan se to nedořešilo, ale zase je to reálnější, ne všechno končí happy endem. Skvělé čtení na léto (i na zimu...).

Flower081
25.06.2016

Nedá se říct, že by byla vyloženě špatná, ale čekala jsem víc. Podle mého názoru by se tento námět dal zpracovat na mnohem méně stránek, než kniha měla, a stejně by v něm bylo obsaženo vše podstatné. Co se mi ale líbilo byla obálka - ta je skutečně nádherná.

Markouš
29.05.2016

Velmi milá kniha o přátelství, první lásce a rozhodování, zda je lepší mlčet, nebo přiznat pravdu. Vřele doporučuji na slunné dny. :)

bookmania
28.05.2016

Ze začátku to vypadalo jako obyčejný románek sedmnáctileté dívky. Ale časem se z toho vyklubalo něco neuvěřitelného. Musím se přiznat, že jsem i trošku plakala... Dílo plné emocí, lásky a výběrem mezi vlastní matkou a klukem. ❤

TerraNova
24.05.2016

Moc pěkná knížka, zajímavý děj a celkem se hodí i pro oddechové čtení.

úžasnéknihy
13.05.2016

Úžasná kniha..na našem blogu je napsaná recenze...

*Barča*
06.05.2016

Kniha byla čtivá, líbivá hned podle obalu.... Nelíbila se mi postava Samanthiny matky, naopak se mi hned zalíbil Jase. Konec byl trochu očekávatelný, nicméně kniha měla rychlý spád, pěkný konec a celý příběh :)

první láska rodina přátelství politika sourozenci romantika pro dívky

Huntley Fitzpatrick

Huntley Fitzpatrick