Můj život u sousedů

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211192/big_muj-zivot-u-sousedu-65R-211192.jpg 4.1685

Můj život u sousedů 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

My Life Next Door, 2012

Kniha Můj život u sousedů

Alienn

Příjemná nenáročná oddechovka, u které vypnete a užijete si jí. Líbila se mi.

ZNellyZ

Skvělá oddechovka, která se četla sama. Všechny postavy byly skvělé, tedy kromě Claye a Nan, která se zachovala jako největší blbka. Překvapivě se vybarvil Tim, který mi byl ze začátku proti srsti, ale nakonec jsem si přála, aby byl v knize víc. Těším se na druhý díl a doufám, že bude stejně dobrý jako ten první.

Ermeston009

Byla to velmi pohodová a příjemná knížka která mě provázela obyčejným životem mladé dívky. Moc se mi líbil její život u velmi přívětivých a přátelských sousedů které jsem si zamilovala do posledního.
Krásný příběh který ukazuje že život nemusí být neobyčejný aby byl krásný. Moc obdivuji dobře popsaná rodinná pouta a všem moc doporučuji

jitka_dankova

(+ SPOILER) Oddechový romantický příběh o milém vztahu mezi dvěma rozdílnými lidmi, do kterého ke konci příběhu zasáhne nepříjemná autonehoda. Hned při první krizi a důležitém bodě ve vztahu se Samantha nezachová vhodně a to je důvod, proč jsem se s knížkou nedokázala nějak sžít. Štvalo mě to. Jinak se ale ze začátku četla celkem dobře, na to, jak je děj vlastně nezáživný a rozvláčný a na to, že se Ti dva dají dohromady prostě normálně obyčejně bez nějakých překážek. Prostě oddechové čtení. Ke knize se ale vracet nebudu, ta zachování Samanthy po té nehodě mi fakt vadilo.

Karolin77
14.08.2021

Úžasná romantika na léto ! V knize nenajdete pouze téma první lásky a věci spojené s ní,ale i další závažnější témata.
Autorka píše neuvěřitelně čtivě a já se od knihy nemohla odtrhnout. Za den jsme byla schopná přečíst více jak 100 stránek, což se mi nestává moc často, protože čtu pomalu. Ale tohle bylo tak skvělé,že i moje ,,čtecí rychlost,, zmizela.
Hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Romantická linka se mi moc líbila. Ale abych byla upřímná, moc jsem mezi nimi necítila chemii. Ale víte co ? Bylo mi to jedno. Tak moc se mi to líbilo, že jsem nad touto lehkou nedokonalostí přimouřila oči.
Oba dva mi byli sympatičtí a oba dva jsme si zamilovala. Ani jeden z nich nečekal, že jim něco spadne do klína a snažili se. ( Během čtení jsme si chtěla najít brigádu a jít pracovat taky )
Ostatní postavy mi taky sedly, i když ne všechny jsem si oblíbila. Tima jsem moc nemusela, ale postupem času mi přestal vadit. Byl u něj vidět docela zajímavý charakterový vývoj. Ale ani tak se nestal mojí oblíbenou postavou. Jako další koho jsem nemusela byl Clay. Všechno co postavy udělaly bylo z nějakého důvodu a každá si šla za svým.Nebyla tam jediná postava na víc.
Jak už jsem psala autorka píše velice velice čtivě a stránky mi opravdu mizely pod rukama neuvěřitelnou rychlostí. Příběh mě moc bavil a dokonce bych řekla, že měl i hloubku.
Moc se mi to líbilo ! Odpouštím knížce pár nedokonalostí jako byla chemie mezi hlavními hrdiny, postavy co mi tolik nesedly ( ale byly v příběhu důležité ) a pár jenom opravdu pár velice krátkých míst, kde jsme se trochu nudila a konec, který jsme chtěla trochu více rozepsat.
Knížka si nezaslouží nic jiného než 5/5*
Čtení jsme si moc užila a knížku moc a moc doporučuji ! ️️️
Do dalšího dílu se pustím i přesto,že na něj nějakou moc pozitivní ohlasy.

Lejčís
10.01.2021

krásné, milé, čtivé, živé a nechybí ani závažnější téma. Ideální pro dospívající slečny :)

petulkapeta
29.08.2020

Samantha a Jace to byl nádherný a par a vývoj jejich vztahu super az na tu událost a chapu proc se Sam tak rozhodla,udelala bych to stejně...

rajcatko
25.06.2020

Příběh dost plochý. Nejzajímavější je vedlejší postava Tima, který má aspoň nějaký vývoj. Jinak jsem se místy dost nudila. Ale to není chyba knihy, spíš mého věku. Na druhou stranu, když přišla řeč na zlomový okamžik ( to není spoiler, to je součást každého příběhu), na ten jsem stará dost a stejně jsem nedočkavě vyhlížela konec. Který byl teda dost odfláknutý. Znám mnohem více lepších příběhů.