jani.ruzicko jani.ruzicko komentáře u knih

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Knížka mě velmi mile překvapila ! =) Rozhodně to mělo nápad! Velmi pěkně se příběh četl, fakt jsem se nemohla odtrhnout, protože jsem potřebovala vědět, jak všechno dopadne. Asi jsem ten konec pak už předvídala, to ale neznamená, že mě to nesežehlo. Rozhodně mohu doporučit!!! =)

02.11.2017 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Tak je to poprvé, co jsem nějakou knihu nedočetla... je mi to líto, ale nechci se do čtení nutit. Bohužel mi moc nesedlo, že je příběh vyprávěn z pohledu vypravěče, osobně mám radši ich formu, která se k tomuto žánru hodí rozhodně více. Příběh by nemusel být špatný (i když nic nového), jen je podle mě styl psaní špatně uchopený. =)

01.11.2017 1 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Tento příběh si určitě najde v mé knihovně své místo =)

01.11.2017 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Smutek, slzy, žal, bolest, radost, láska, boj... to všechno a mnohem víc mě napadá po přečtení této knížky... dle mého to byl moc pěkný příběh, Nell, to úplně dobře nezvládala, ale asi se tomu nemůžeme divit.. s Coltem se život nemazlil, přesto je to velmi silná osobnost... za mě 4/5* =)

31.10.2017 4 z 5

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

No... mám z toho takové rozporuplné pocity. Sáhodlouhé v podstatě monology z minulosti mě moc nebavily a přišly mi hodně utahané... na druhou stranu chvíle strávené s Owenem mi přišly super... bohužel těchto chvil tam bylo ale méně než bych čekala či než by se mi líbilo... takže 3 z 5*, určitě by to šlo lépe uchopit =)

28.10.2017 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Nebylo to špatné, jen hodně předvídatelné =) Stránky velmi rychle ubíhaly =) určitě jsem se i zasmála, hlavně příběhu o kočce =D

26.10.2017 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

když nad tím přemýšlím, tak jediným přijatelným, příjemným, normálním a sympatickým pro mě byl od začátku Dean a tak jsem mu fandila... =) obávám se, že to pro něj ale v dalších dílech nedopadne zrovna nejlíp =( no, nevadí, já si ho klidně vezmu =D ale celkově to nebylo nijak špatné, hlavní postavy se v průběhu příběhu nakonec mění v přijatelné, takže fajn a při nejmenším je to dost čtivé =) Zároveň i přesto mě zajímá, jak to s nimi dopadne v dalším díle :)

25.10.2017 4 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

závěr nebyl špatný =) Rush mě vytáčel tím, jak se pořád zpětně omlouval, za to co udělal, nebo spíš neudělal, když měl... na druhou stranu, pak tam měl i pěkné pasáže =) Nan se asi nezmění, věčně si bude připadat ublížená... a Grant a Woods mě zaujali, jdu na jejich příběhy =)

23.10.2017 4 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Dojemné =) kniha mě bavila, sice nijak originální, ale čtivé =)

21.10.2017 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

příběh se mi líbil... chvílemi jsem ze začátku nemohla Cainovi přijít na jméno, pak se to ale zlepšilo, nehledě na to, že Lexi si ho dobře dávala... =D v druhé polovině trochu drámo, ale tím lépe =)

20.10.2017 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Tak dobře, nebudu lhát.. Colea prostě miluji... *_* Takto neskutečně charismatickou postavu jsem snad ještě nezažila! =) Hrozně mě zaujal už od první chvíle, kdy jsem se s ním v předchozích dílech seznámila, takže jsem se vážně těšila až vyroste a bude z něj skvělý chlap. Za mě jeden z nejlepších dílů série, no spíš pro mě opravdu ten nej =) Jinak celá série je bezva a určitě stojí za přečtení !! =) V mé knihovně má série své čestné místo! =)

18.10.2017 5 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Kyle byl fakt fajn chlapík, ale Roxy mě teda ze začátku neskutečně štvala... což bylo nejspíš ale chtěné, takže to vlastně nakonec svůj účel splnilo...;o) Cam by byl určitě bezva kluk, ale život není bohužel jen o těch pěkných věcech.. =)

16.10.2017 4 z 5

India Place India Place Samantha Young

Z tohoto dílu mám trochu smíšené pocity... To, že bylo předvídatelné, že Hannah byla těhotná a přišla o to a že Marco je tátou, by mi nevadilo, ale celkem mi vadilo, že si Hannah s Marcem tak hrála a pořád byla jak na houpačce... =) Každopádně smrt Jarroda mě velmi zasáhla. To jsem vážně nečekala a byla to pro mě velmi smutná a nechtěná část příběhu...

14.10.2017 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

chudák Ben =( =D Příběh velmi čtivý a příjemně plynul... Liv a Nate si sebe určitě zasloužili =) Cole byl opět bezvadný =) a nakonec baby na cestě.. super =)

11.10.2017 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Aston a Meg mě oslovili už v prvním díle, takže jsem na jejich příběh byla zvědavá =) No, bylo to určitě zajímavé... ve srovnání s prvním dílem, trošku horší děj, i když nepříjemné téma domácího násilí a drog a i toho trauma z toho, je silné téma samo o sobě...=) možná jsem čekala ještě nějaký "zvrat" jak tomu v těchto knížkách bývá, který ale vlastně nepřišel... takže nakonec i přes očekávání, to byla příjemná změna =)

10.10.2017 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Příběh je příjemný, možná zbytečně zdlouhavý... =) každopádně několikrát jsem měla slzy na krajíčku, některé pasáže fakt dojemné =) a dost mě zaujal i velmi mladý Cole, těším se na jeho příběh ! =)

08.10.2017 5 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Tuhle knížku miluji už od dětství !!! *_* Pro mě je to velká srdcovka a příběh je pro mě věčný! =)

07.10.2017 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Neuvěřitelně skvěle se mi knížka četla =) Samozřejmě, námět nijak originální, ale v tomto provedení mi to ani nevadilo =) Možná jsem čekala ještě nějaký zvrat ohledně jejího bratra, moc se mi nechtělo věřit, že to s ním skončí tak rychle, že to nechá jen tak být, ale to už by byl asi jiný příběh =)) Takže za mě bezva ;o)

07.10.2017 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Nenáročné, čtivé... velmi příjemná oddychovka... Braden měl fakt velký ego =D ale bylo to milé =) rozhodně se ke knížce a potažmo celé sérii vrátím

06.10.2017 5 z 5

Bronzová medaile Bronzová medaile Michaela Schmiedlová

Určitě nadějná česká autorka ! občas nějaké překlepy, ale bez korekce se to dalo očekávat... =) Někdy mi to celé přišlo trochu šílené, hlavně to, jak se některé věci děly strašně rychle (teď jsem tady, vzápětí už jsem jinde s někým jiným... líbáme se, jsme na pokoji, vystupuji z auta a jsem doma...), v jedné větě se toho stalo tolik, že z toho rozum stál =D ale dalo se na to zvyknout ;o) Postavy jinak byly sympatické a příběh pěkný a čtivý... knížku jsem si koupila v elektronické podobě, takže super a nejen za milovaného Harryho Pottera dávám 5*. =))) Jsem ráda, že jsem si mohla knížku přečíst. Podpora začínajících autorů je určitě důležitá, takže směle do toho ! =))

04.10.2017 5 z 5