Bronzová medaile
ekniha

Hlavní hrdinkou příběhu je čerstvě jednadvacetiletá dívka, bývalá nadějná krasobruslařka, která byla kvůli autonehodě nucená pověsit svou sportovní kariéru na hřebík. Pere se sama se sebou, její vztah s rodiči není zrovna ideální... zkrátka nic v jejím životě není takové, jaké si představovala. Do toho potkává svého idola, svou velkou platonickou lásku několikanásobného olympijského vítěze, sjezdaře, Dominika Výborného. On je jediným aspektem její minulosti, který si dovolila zachovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319315/bronzova-medaile-pKv-319315.png 4.111
Pro ženy, Dívčí romány
Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Vydáno:, Databook

jani.ruzicko

Určitě nadějná česká autorka ! občas nějaké překlepy, ale bez korekce se to dalo očekávat... =) Někdy mi to celé přišlo trochu šílené, hlavně to, jak se některé věci děly strašně rychle (teď jsem tady, vzápětí už jsem jinde s někým jiným... líbáme se, jsme na pokoji, vystupuji z auta a jsem doma...), v jedné větě se toho stalo tolik, že z toho rozum stál =D ale dalo se na to zvyknout ;o) Postavy jinak byly sympatické a příběh pěkný a čtivý... knížku jsem si koupila v elektronické podobě, takže super a nejen za milovaného Harryho Pottera dávám 5*. =))) Jsem ráda, že jsem si mohla knížku přečíst. Podpora začínajících autorů je určitě důležitá, takže směle do toho ! =))

liletka_a

Opravdu velmi talentovaná česká autorka! :)) Mám ráda filmy o krasobruslení jako Ledové ostří, nebo Princezna ledu, atd., ale prvně jsem o tom četla i knihu.. :) Opravdu velké plus za jméno Rory, hned jsem si vybavila Gilmorky.. :) Přečetla jsem to velmi rychle, zábavné, propracované, nevadí mi ani, že je to z českého prostředí, většinou čtu spíš ty zahraniční. ;) Za mě rozhodně jedna z povedenějších knih pro dívky! :)

trynitrix

Námět na příběh super, filmů o krasobruslení jsem viděla hafo ale knihu o tom, tak to ne a bylo to fajne ;-) teda až na zvyk hlavních postav způsob jednání a hlavně jejich řešení různých situaci byla jsem z toho trochu mimo :-D ale v průběhu čtení mi to nějak doteklo takže knihu velice DOPORUČUJI
Jako autorčina prvotina super a jen tak dále, určitě bych si ještě něco od autorky přečetla. :-)

Aracely

Tato kniha se mi moc líbila. Zase něco nového. Ještě nikdy jsem nečetla žádnou knihu o krasobruslení. Film o této tématice jsem viděla, ale žádný román jsem nečetla. A bylo to velmi zajímavé... Kniha vyšla jenom v elektronické podobě nebo aspoň prozatím, což je škoda. Ráda bych ji měla doma i v tištěné podobě. Na to, že to byla prvotina od české autorky, tak se povedla a to velmi!

Více v mé recenzi :-).

skodovavera
16.12.2016

Místy sice trochu neotesané, ale moc pěkné a inspirativní. :)

Samira
21.11.2016

Velmi příjemná vyšlá EPUB kniha od české autorky. Čekala jsem romantickou oddechovku, ale trošku se bála, že mi nebudou sedět české postavy a že příběh ničím nevynikne. Autorka však volila spíše světový styl psaní a v tomto příběhu jsem ho více než vítala.
Samotné knize se dá vyčíst ledacos, od nevypsanosti autorky, které však talent rozhodně nechybí, po menší překlepy v textu, či nezralosti a šílenosti postav, nad kterými sem tam zakroutíte hlavou. Ale nakonec jí všechno odpustíte, protože skvělé postavy dýchají životem a především ústřední dvojice si vás prostě získá. Mne tedy rozhodně. Přiznávám, že jsem se skvěle bavila, happy end naopak vítala a hltala každé přidané slovo. Dostala jsem i lehce něco navíc a v budoucnu zařídím autorku mezi ty, jejichž tvorbu na oddech budu vyhlížet, snad se ještě nějakého kousku dočkáme.
Kromě skvělé seznamovací scény, vyzdvihuji především hlavní předmět aukce... :), který mne hodně pobavil.
Celkově stojí za přečtení!