jani.ruzicko jani.ruzicko komentáře u knih

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Jsem velmi příjemně překvapená! =) Sice mi nějakou dobu trvalo než jsem se začetla, nebo spíš zorientovala, vzhledem k velkému počtu postav, ale nakonec jsem se do toho dostala a vážně se mi příběh zalíbil. Bavila jsem se a jsem ráda, že svět upírů pojala autorka zase trochu jinak, než to známe. Erotika, jak někdo uvádí na štítku, to dle mého není, na druhou stranu ale pro každého asi erotika znamená něco jiného =D Knížku určitě nečtu naposled a rozhodně přijímám i všechny další díly! =)

30.12.2017 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Tak i tento díl mě bavil =) zase jsem se docela nasmála, hlavně počátečním eskapádám Natea =D Bezva! =)

28.12.2017 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Vtipné, svižné, dojemné. Bavila jsem se a stránky velmi rychle ubíhaly. =)

22.12.2017 4 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Prostředí zajímavé, zas to bylo něco jiného... určitě čtivé, ale nějak jsem Cadenovi to jeho "miluju tě" nemohla uvěřit, asi tím, co všechno před tím napovídal, jsem se vůči němu stala dost podezíravou... =)

21.12.2017 4 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Je pravda, že se kniha četla sama... děj nebyl sice nijak originální, jen okořeněný stalkingem, který tam mohl být ale více rozvedený =) Stalking z pohledu hlavní hrdinky tu ještě nebyl, takže to bylo o to zajímavější. Jen si říkám, co bude v dalších dílech... umím si představit, že to takto končí.. otevřeně... každý čtenář si pak může domyslet, jak příběh skončí podle sebe =)

19.12.2017 4 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Uf... tak jo, jsem nadšená... tolik emocí, jsem dlouho v knížce nezažila... myslím, že tak od půlky jsem bulela už nepřetržitě... =) cíťa no :D smekám před paní autorkou =) za mě určitě go on! =)

17.12.2017 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Začátek mě naprosto odrovnal... (vážně to zneužívání bude tak, jak si myslím?) :( prostředek mě odrovnal... (tak š*kal s Tawny nebo ne?) :/ a konec? Ten mě taky odrovnal... (Závodím tě, a na to dozávodil...) =D bože, jak tohle dopadne... =)

15.12.2017 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

no do háje, to je teda konec... to, že mě autorka donutila, si jít koupit druhý díl, to jí teda fakt nezapomenu =D na to, že se mi to do toho vůbec nechtělo, tak za mě teda celkem bezva, až na ten zcela neukončený konec, takhle by to teda nešlo ! =D =)

11.12.2017 5 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Tak zase celkem originální námět... pornoherce, to jsme tu ještě neměli :) příběh pěkně plynul a skvěle se četl... Název je možná trochu zavádějící, když ve finále tomu bylo naopak, alespoň dle mého =) situace s Alexem mi přišla trošku utažená za vlasy... jako vážně... znají se 3 měsíce a už se stihli dohodnout že se vezmou, ale ani spolu nespali, nechává si to až po svatbě jako kdyby byla panna, což není :D chudák Alex :D

07.12.2017 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Fakt jsem se bavila !! =) Opět skvělý příběh, co má nápad. Neohrané prostředí a minulost. Skvělé přestřelky mezi všemi postavami. Bylo to bezva a já jsem z celé série vážně nadšená! Směle do čtení a jen tak dál! =)

04.12.2017 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

552 stránek.. proč? Děj má nastavenou přesnou linku, samotná myšlenka není špatná, ale to zpracování není dobré. Stačila by tak polovina z celé knihy a dávalo by to příjemný romantický příběh(erotický, jak je prezentováno, tedy vůbec), protože né všechno bylo špatné . Kiera se furt jen červenala (a to snad v každé větě !!!) případně furt bulela a nejhorší je, že v pasážích, kdy ona byla děsně dojatá, se to mě, jako čtenářky, vůbec nedotklo... takže shrnutí... naprosto zbytečně dlouhé a utahané, námět dobrý, ale hodně zlé podání. Možná, kdyby se toho chopil jiný autor, dopadlo by to lépe =)

01.12.2017 3 z 5

Vlčák Kazan Vlčák Kazan James Oliver Curwood

Další z nejoblíbenějších knih nejen v dětství :)

01.12.2017 5 z 5

Vlčák Kazan / Barí, syn Kazanův Vlčák Kazan / Barí, syn Kazanův James Oliver Curwood

Další z nejoblíbenějších knih nejen v dětství :)

29.11.2017 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Příběh Evie a Lea je moc krásný a dojemný. Oba měli spoustu bolesti se kterou se museli vyrovnat. Autorka opět nezklamala a mohu jen doporučit. =)

28.11.2017 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Kdo někdy něco nečetl od Kinga, jako by nežil....

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Skvělá kniha... jiskření, touha a škádlení hlavních hrdinů bylo skvělý... Fakt jsem se bavila =)

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Na tento díl jsem se vlastně těšila nejvíc, bohužel mě ale docela zklamal... takové "nic moc"... přitom by se z jejich příběhu dalo vytáhnout určitě mnohem víc =)

25.11.2017 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Nemůžu si pomoct, ale Ansel mi prostě přišel nějakej divnej, když spolu byli ve Francii... moc mi neseděl.. přitom na začátku a v dalších dílech je celkem fajn... =) možná, kdyby to bylo psané i z jeho pohledu, tak bych ho více pochopila =)

25.11.2017 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Za mě druhý nej díl série, hned po tom prvním :)

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Matt a Dee, co dodat, opět jsem se skvěle pobavila, nasmála... =D nemůžu dát jinak než 5*. =)