Zkrocený

Zarazte mě, pokud jste už tohle někdy slyšeli: holka potká sukničkáře, zamilují se do sebe a sukničkář se polepší. Hezký příběh. Až na to, že není náš. Náš je o moc barvitější. Když jsem se s Dee setkal poprvé, okamžitě jsem ji chtěl. Když ona uviděla poprvé mě, napadlo ji všechno možné, jen ne to, že by chtěla i ona mě – přišel jsem jí totiž úplně stejný jako každý chlap, co jí kdy vkročil do cesty, užil si a odkopl. Chvíli mi trvalo, než jsem ji přesvědčil o opaku. Nepopírám, že mezi mé hlavní přesvědčovací metody patřil sex. No, asi tušíte, kam tenhle příběh směřuje. Ale to nejlepší na něm není konec. Nejlepší je na něm cesta, kterou se ke konci dostanete....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/262045/zkroceny-7ZV-262045.jpg 4196

Zapletený (3.)

Tamed (2014)

Vydáno:, Mladá fronta

tatjana1737

!!! POZOR SPOILERY !!!

Nejprve jsem četla Spoutaného a Zapleteného. Na druhý a třetí díl jsem četla spíše kritiku negativní, tudíž jsem si je chtěla půjčit v knihovně... leč ten, kdo měl knihy přede mnou, s vrácením nepospíchal. Zřejmě zabrala až pohrůžka advokátem, protože po dvou letech jsem trojku objevila v regálu, a ihned po ní skočila, než si ji zase vypůjčí nějaký liknavý čtenář.

Přestože v anotaci i mnoha komentářích bylo uvedené, že půjde o popis příběhu Kate a Drewa z pohledu jejich přátel, kdybych nečetla první díl, moc bych se neorientovala. Příběh Matthewa a Dee-Dee je totiž hlavně o nich dvou (což ostatně vypravěč hned v úvodu zmíní).

I když je trojka v porovnání s jedničkou opravdu o něco slabší, přesto jsem si dobře početla. Emma Chaseová píše vtipně a svižně, takže ani ne po dvou dnech byla kniha přečtená a já si říkala, proč jen musela být tak krátká. Příběh je velmi jednoduchý a samozřejmě jako takový plný klišé - s ohledem na pohled ze strany mužského vypravěče je však čtenářka překousne a jen si celou duchu v hlavě klade otázku, zda skutečně takoví muži existují, popř. zda se reálným mužům v hlavě odehrává totéž.

Co se týče Matthewa, která z nás by ho nechtěla ;-). A Delores? Z první a čtvrté knihy na mne působila jako drsná ranařka, která pro vulgarismus nejde daleko a má velmi specifický šatník. Ovšem v tomhle díle z ní byla neurotická hromádka nejistá si sama sebou... nějak mi to k ní nesedělo...

Knížku asi ve své knihovně doma mít nemusím, ale klidně se k ní několikrát vrátím, už jen pro výborné hlášky, kterými je opět nadupaná. Pobavil mne mj. i závěrečný svatební slib hrdinů, v němž citovali názvy filmů :-).

Milky92

Další díl byl taky krásný.
Ikdyž je Mat sukničkár správná žena jako Dee-Dee si ho dokázala umutat a to pořádně!

AnickaGr

Stejně jako předchozí dva díly, ani třetí díl série nezklamal. Bylo to oddechové, romantické, ale hlavně vtipné. Matthew byl neskutečný sympaťák a Dee úžasně svá.

eva3695

Tak tento díl se mi také líbil. Každý má něco do sebe, ale asi mám ráda toho rošťáka Drewa

misak94

Další oblíbenec :)

Tesset

Asi o něco slabší, než předchozí dva díly, ale postavy mi přišly tak nějak opravdovější.

kuwu

Kniha sama o sobě dobrá, ale čekala jsem víc..

Pedruska01
20.12.2017

Další kniha ze série, která mě parádně bavila. Četla se jedna báseň, úsměv se mi na tváři zvětšoval a končilo to hlasitým smíchem. Autorčin styl je něco nepopsatelně úžasného. Především, když příběh vypráví muž. S čistě mužským pohledem jsem se setkala v prvním díle u Drewa poprvé, s Matthewem to bylo podruhé. Skvělé mužské podání - o tom žádná. Je to pro mě stále něco nového. Matt byl v porovnání s Drewem mírnější/hodnější? - aspoň se mi tak zdálo - a Dee (ten šílenec) měla fakt velké štěstí. Epilog byl na můj vkus v takovém příběhu kapičku přitažený za vlasy? Ani jsem k němu nedošla, spíše jsem namátkově listovala a ptala jsem se sama sebe - to jako vážně? Ale nééé. Ve finále... suma sumárum - výrazně se tomu nedivím. Nejspíš to tam fakt v kontextu pasuje? ... Vážení, není vo čem. Doporučení je jasný a já se těším na poslední díl. :)

jani.ruzicko
25.11.2017

Matt a Dee, co dodat, opět jsem se skvěle pobavila, nasmála... =D nemůžu dát jinak než 5*. =)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem, kniha je srandovni.. a krasne jsou vsechny dily

malazluta
07.08.2017

Tato knížka je především zábavná ... a to, že je psána z pohledu muže je příjemná třešnička na dortu:-) Knihy této autorky mě prostě baví!

a.nnysek
30.06.2017

I příběh Matthewa mě vzal "za srdce", i když Dee mě neoslovila vůbec. Super pokračování :-)

inuska6280
18.05.2017

Mě ty její knížky berou :) jdu hned na další :D

havrmoni
17.05.2017

Tohle se mi taky líbilo. On byl fakt zlatíčko a ona trochu praštěná,kterou jsem měla chuť občas praštit. Ale jinak fajn.

Kekik
19.03.2017

Super.
I když víme, jak to dopadne (z příběhu Zaskočený), je krásné vrátit se v čase. Kniha je příběhem Matthewa a Dee. Ale zároveň nám přibližuje podrobnosti příběhu Zapletený z pohledu Matthewa. Takže se nám trochu více objasní některé situace. Příběhy se dokonale prolínají, BOD PRO AUTORKU.
Akorát není pravda, že muži neroznášejí drby. Jako servírka si toho mnoho vyslechnu. A věřte, muži drbou úplně stejně. Možná i víc :-)

munka
17.02.2017

Pekný príbeh, aj som sa nasmiala. Oddychové čítanie.

susinka
21.12.2016

Teda, potkat tak dokonalého chlapa, jako je Mathew!!! :-D
No nevím, přišlo mi to až moc přehnané, ale na druhou stranu to bylo vtipně napsané a z pohledu chlapa, což je docela příjemný :-)

Doubravka1975
20.12.2016

Dávám 4 hvězdičky, příběh Drewa a Kate se mi líbil víc.

avalonek
16.12.2016

Vcelku hezké čtení.Opravdu oddechovka,která odreaguje a i pobaví..

Makulka1992
01.10.2016

Zaražte mě jestli se pletu ale proč prostě Emma Chase neudělala trilogii s Drewem a Kate a pak nepřešla na Dee-Dee a Mathewa??? Tohle prolínaní je dost na nic,dějově super Mathew byl fajn chlap a Dee byla prostě Dee ale.... Třetí díl měl být podle mě Spoutaný aby to navazovalo. A pak Zkrocený,s dalšími dvěma hrdiny...

jan-da
10.09.2016

Kniha je docela dobrá, jen byla chyba, přečíst 1.díl a pak až tenhle, 3.díl :-D trošku jsem se ztrácela na konci ve vztahu Drewa a Kate, ale zřejmě by bylo vše vysvětleno, když bych přečetla 2.díl, z pohledu Kate. Takže doporučuji číst vše popořadě :-D Každopádně musím říct, že knihy s touto tematikou jsou už otřelé a přijde mi všechno na jedno brdo. Když jsem to četla, říkala jsem si "Bože, tohle už jsem někdy četla-bohatý bankéř, sukničkář, který najednou potká ženu, a už nechce žádnou jinou", no ale co se nesmí upřít, tak je humor autorky. Smála jsem se hned při první kapitole a stále se mi líbí kniha psaná z pohledu muže. Takže díky tomu dávám 4 hvězdy, knihy od této autorky jsou jedny z mála, u kterých se opravdu začnu smát.

Mikik
25.07.2016

Moc mě neoslovilo, nemyslím si, že žena může přesně vystihnout uvažování muže a na téhle knize je to hodně znát.

kik68
24.07.2016

Tak pro mě jedno velké zklamání. :-(. Tento příběh měl zůstat na pozadí příběhu o Drewovi a Kate. V první a druhém díle mi to jiskřilo, ale v tomto díle jsem necítila žádnou jiskru mezi hlavními postavami a to se mi nestává. Autorka mi úplně zkazila představy o Dee. V celé knize chyběl vtip. Zasmála jsem se asi tak 2x a to je velmi málo v porovnání s předchozími knihami.
Doufám, že mi 4 díl zlepší náladu :-)

Danča:))))
13.04.2016

Taková pohodová, odpočinková a nenáročná četba. Zápletka sice skoro nulová ale zato postavy byly fajn. Samozřejmě jednička a dvojka lepší ale pobavila jsem se. Za mě čtyři *.

LilianaFalcon
12.04.2016

Mnohem lepší ne 2. díl ale horší než ten 1. ;-)
Musím říct, že tenhle úhel pohledu a občasné prolnutí se Zapleteným mi vůbec nevadily. Jen tomu do jedničky chyběla spousta vtipných a arogantních přirovnání.
A Dee jsem si fakt oblíbila, i když klidně mohla být ještě o něco víc cáklá.

Haňulec
14.03.2016

Kniha se mi libila, pac byla psaná vyloženě s Mattheowa pohledu. Příběh byl zajímavý, někdy zábavný, ale bohužel první a druhý díl o Kate a Drewa byl daleko lepší. :-)

jitka7
19.02.2016

Příběh nebyl špatný. Dee se mi až zas tolik nezamlouvala a Matthew mi vůbec jako suknikář nepřipadal. Místy byla kniha vtipná, ale to asi tak pro mě bylo vše. Oproti předchozím dílům bylo tohle slabší. Drew je prostě nepřekonatelný.

muchomurka
10.02.2016

Neměla jsem náladu číst thriller, detektivku či horor, ale chtěla jsem něco jednoduché a nenáročného. A tomu přesně odpovídá tato kniha. Ze začátku byl Matthew nemastný, neslaný, takový odvar, napodobenina Drewa, ale nakonec se jeho styl vytříbil a byl to on, ne jen nápodoba. Příběhově to také bylo lepší než předchozí díly, roztržka rozumná a ne dlouhá. Přesto to mělo nevyužitý potenciál, a to jak na zajímavé zápletky, tak i na vtipy a humor, kterého mohlo být více. A nejlepší byla Mackenzie, je super. Také bych chtěla mít tolik skvělých strejdů :-) Hvězdička za ni.

trynitrix
26.01.2016

Čtenářská výzva 2016: 6. Kniha, která má méně než 200 stran

Je to vlastně o Dee a Mattew, kamarádi Kate a Drewa z předchozích dílů, tak to bylo celkem fajne.

cukrovka
24.01.2016

Přečteno za den. Příběh mě bavil. Matthew byl skvělý, hodně trpělivý, a občas i vtipný a jeho rady nezapomenutelné. Dee byla zajímavě potrhlá. Jako bonus beru začátek vztahu Drewa s Kate z jiného pohledu.

USA láska rodina sex

Emma Chase