India Place

Niektoré činy sa neodpúšťajú. Predovšetkým v láske. Hannah videla Marca naposledy pred piatimi rokmi. Bol jediný muž, ktorého milovala, a jediný, s ktorým strávila noc. Po tej jedinej vášnivej noci Marco bez slova zmizol a opustil Škótsko aj Hannah. Tá musela znášať následky ich zblíženia sama, neschopná nadviazať nový vzťah. Náhoda dvojicu opäť spojí a Marco zo všetkých síl bojuje o šancu na vysvetlenie svojho konania v osudnú noc. Je odhodlaný urobiť všetko pre to, aby lásku opäť získal, a tak prenasleduje Hannah na každom kroku a prosí o odpustenie. Práve vtedy, keď si Marco myslí, že spoločná budúcnosť je na dosah ruky, nečakané odhalenie vynesie na svetlo sveta Hannahinu bolesť, ktorú pred ním starostlivo tajila. Trpké spomienky môžu dvojicu rozdeliť skôr, ako vôbec využijú šancu na nový začiatok....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235420/big_india-place-NHB-235420.jpg 4.1749

Dublin Street 4.

Vydáno: , Ikar (SK)

Fall From India Place, 2014

Kniha India Place

Lofda

Už při prvním čtení série mě tento díl bavil nejméně a ani po druhém přečtení se můj názor nemění. Chápu, že Hannah semlelo to, co by neunesla dospělá, natož sedmnáctiletá holka.. Ale jak se pak trápili, protože prostě neuměla "zavřít dveře" a jít dál, toho smutku a trápení bylo moc.. Několikrát jsem si říkala, že by jim opravdu bylo lépe, kdyby začal každý sám úplně nový vztah?! Poslední dva díly série snad přinesou víc optimismu. Jsem zvědavá, jestli ještě někdo překoná Nata a Olivii ;-)

Vendulik

Nevím, co k této knize říci. Hlavní hrdinka je slepice a Marco je chudák bez mozku. Nechápu, proč se za Hannou tak moc honil, když si ona z něho dělala je srandu, aspoň tak mi to přišlo.

Za mě zatím nejlabší kniha o teto autorky. Uvažovala jsem, že příběh vůbec nedočtu ale tohle dělám jen, když mě kniha hodně nudí a tady to mu tak nebylo.

martina1797

Tento díl mi přišel malinko slabší v porovnání s předchozími, ale stejně si drží vysokou laťku, jako celá série. Místy hodně smutný se spoustou emocí.

lihate

Krásný, smutný, emocionální a strhující příběh. Hannah mi přišla vždycky hrozně vyrovnaná a se vším hned hotová, proto jsem byla celkem překvapená, co všechno skrývá uvnitř sama sebe. Navíc miluju její smysl pro humor, ten je nekonečný. Přesto ji naprosto chápu a vím, že ani kniha se nedá soudit podle obalu. Marca mi bylo celou dobu líto, Hannah mu to dávala pořádně sežrat a celý jeho život byl poněkud smutnějšího rázu. Hodně milé překvapení byl Cole, už se těším na díl o něm, vyrostl z něho skvělý muž, a Jo na sebe může být hrdá.

Dellphi

Čtete knížku, která je moc hezká, čtivá a zábavná a myslíte si, že vás už nic nepřekvapí a pak BUM. Emocionální bomba. Tahle autorka teda umí vzbuzovat city a píše neskutečně dobře. Tento příběh nebyl výjimkou a rozhodně ho doporučuji! Navíc mě neskutečně baví ta propletenost celé série a to, jak na sebe knížky nezávazně navazují. Můžete je číst i jednotlivě, ale postupně je to mnohem lepší a s každým dalším dílem si to užíváte víc a víc.

NewKiddo

Knížku jsem si užila stejně jako předchozí tři díly. Miluju to, že se tam stále objevují postavy z předešlých dílů. Autorka dokázala jejich “rodinu” vážně krásně vyobrazit.

Kristy.Seb
11.10.2020

Hana na můj vkus až moc odmítala Marca. Na druhou stranu si neumím představit, jak mu dokázala odpustit a přenést se přes všechno.

ivetapl
11.09.2020

(+ SPOILER) Opět skvělý příběh. Co mě štvalo, tak jak Hannah až moc odhanela Marca. Tohle by nemohl vydržet žádný chlap. Od začátku jsem se bála že se něco stane s Jarrodem.. Ale tohle jsem nečekala. Slza ukapla.