hrubik Online hrubik komentáře u knih

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Super knížka! Čte se jedním dechem a nasmála jsem se u ní opravdu hodně. Rozhodně doporučuji.

12.01.2014 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Dočteno. A mé dojmy jsou rozporuplné. Rozhodně to nebyla knížka, která by mě tak moc zaujala, že bych se od ní nemohla odtrhnout. Ale celková myšlenka byla zajímavá. V knize byla místa, která mě zas tak moc nebrala, a pak tam byly části, které byly hodně dobré. Konec mi přišel takový trošku moc "twilightovský", ale budiž. Takže celkově hodnotím docela dobře, ale dvakrát bych knihu asi číst nechtěla.

11.01.2014 3 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Tak tahle knížka mě fakt dost bavila! Vtipné hlášky, romantika, sex, napětí... celou dobu jsem se nenudila. A že byla napsaná z pohledu chlapa tomu dodávalo super šťávu.

16.03.2013 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Člověk by řekl, že už to po tolika předchozích dílech bude nuda. Ale nebyla! Další skvělý díl, který byl pro mě - jakožto matku dvou dětí - velmi emotivní, neboť příběh Mary a Rhage a jejich rodičovství prostě nenechal moje oko suché :-) A Axe a Elise byli krásný pár, přišlo mi to i méně křečovité než v případě Paradise a Craega.

23.09.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Kdybych mohla dát jako hodnocení víc než pět hvězd, dám je. Možná by jich bylo tolik, kolik na noční obloze. Protože tento příběh mě očaroval. První díl byl krásnou pohádkou. Vždyť příběh Krásky a zvířete je klasikou, kterou zná snad každý z nás. Proto jsem se velmi těšila, co přinese tento druhý díl. Na začátku knihy jsem byla velmi zklamaná a myslela jsem, že knížku dokonce odložím. Protože neustále fňukání Feyre mě opravdu nudilo. Ale pak přišel na scénu Rhys a příběh konečně dostal spád. A ne ledajaký. Najednou jsem od knížky nemohla odtrhnout oči, hltala jsem napjatě stránku za stránkou a ve chvílích, kdy jsem nečetla, jsem stejně tím příběhem žila. Bylo to úžasné, promyšlené, napínavé... dokonalé. Na závěr knihy jsem ani nedýchala, a přestože jsem měla představu, jak tento díl skončí, tak mi závěr vyrazil dech. Miluji tento příběh. A těším se na jeho pokračování. Zatím o něm budu jen snít...

26.05.2017 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Krásná knížka, která se četla sama. Nevěřila bych, že mě tak chytne za srdce.

20.03.2017 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Jsem nepoučitelná. Jako vždy, když se pustím do takových knížek, líbí se mi tak do poloviny, ale pak se začnu nudit a modlím se, aby už knížka skončila. Tady to bylo stejné. Ale abych nebyla tak moc kritická, jako oddechovka to bylo docela dobré.

26.08.2015 3 z 5

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Mně se knížka líbila a to hodně. Humor Kerstin Gier mi sedl už v jejích jiných knihách a ani tady jsem se nenudila. Hlavní hrdinku jsem si snadno oblíbila a myslím, že přirovnání k Bridget Jones vážně sedí. Byl to milý příběh, u kterého se pobavíte.

11.07.2015 5 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Po přečtení zkrácené verze této knihy jsem prostě musela vědět, jak to všechno dopadne, a běžela do knihkupectví koupit si úplnou verzi. A udělala jsem dobře. Příběh byl krásný a skončil jak měl a já si to opravdu užila, protože tahle kniha je jednou z těch, které rozhodně musím mít ve své knihovně vedle dalších literárních skvostů.

08.07.2015 5 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Tuhle autorku mám opravdu hodně ráda. Líbí se mi její styl psaní a naprosto mi vyhovuje její humor. U knížky jsem se nenudila, byla jako ty ostatní výborná.

15.05.2015 4 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Na příběh Johna a Xhex jsem se hrozně těšila. A nezklamal mě ani náhodou. Pro mě to byl jeden z nejlepších dílů Bratrstva vůbec.

27.02.2015 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Pěkná romantická knížka. Ikdyž to byla slaďárna jako blázen, tak se mi to líbilo.

16.02.2015 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Příjemné snění od začátku do konce :-)

14.02.2015 5 z 5

Smrt přichází do Pemberley Smrt přichází do Pemberley P. D. James (p)

Na knížku jsem se těšila, protože román Pýcha a předsudek miluji, a lákalo mě přečíst si něco dalšího z tohoto prostředí. Musím říct, že jsem byla zklamaná. Detektivky opravdu nejsou mým oblíbeným literárním žánrem a ani tahle nebyla výjimkou. Bohužel jsem byla zklamaná i z částí knihy, která popisovala děj z knížky Pýcha a předsudek. Nečetla jsem nic nového, opakovaly se tam stejné věty, které jsem už znala z románu Jane Austenové.

10.02.2015 2 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Krásná, smutná knížka ze života.

30.01.2015 4 z 5

Remy Remy Katy Evans

První díl této trilogie se mi líbil. Měl své mouchy, ale bylo to něco nového, zajímavého, tak proč ne. Druhý díl mi přišel mnohem slabší, byla to pro mě trochu obehraná písnička. Na třetí díl jsem byla zvědavá, dala jsem si větší časový odstup a těšila se, že si příběh připomenu a oživím tentokrát z pohledu Remyho. Ze začátku knížky jsem byla nadšená, říkala jsem si, jak je to super a jak se mi to líbí, ale pak to zase upadlo do toho stejného stereotypu: sex, jsi moje, komu patříš atd. Od půlky mě příběh vyloženě nudil, přeskakovala jsem stránky a četla prakticky jen ty části ze "současnosti", abych teda věděla, jak to vlastně dopadlo. Dopadlo to dobře, to je hlavní, ale mě jen mrzí, že z příběhu, který měl potenciál, se vyklubala erotická romanťárna, která mi bohužel dost lezla krkem. Škoda.

19.01.2015 2 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Ze začátku mě knížka vůbec nebrala a myslela jsem si, že to snad ani nedočtu. Pak se to naštěstí zlomilo a začalo mě to docela bavit. Ano, bylo to šíleně romantické a naivní a kdesi cosi, ale bylo to taky vážné a smutné a prostě to nakonec nebylo vůbec špatné a knížku hodnotím pozitivně.

27.12.2014 4 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

V téhle knize bylo tolik zvratů, až to bylo často k neuvěření. Hlavně ke konci knížky mi to přišlo trošku až absurdní. Ale budiž. Kniha se dobře četla a byla zajímavá až do konce.

02.11.2014 4 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Žádnou kvalitní četbu nečekejte, je to klasická erotická romantická pitomina. Ale někdy prostě potřebujete vypnout a přečíst si něco takového. A mně se to líbilo.

28.10.2014 4 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Super, super a ještě jednou super! Knížka, od které jsem se horko těžko odtrhávala, byla napínavá, vtipná, drsná... Tori jsem si maximálně oblíbila, ty její myšlenkové pochody byly neskutečný a vážně mě bavily. A hlavní mužské postavy byly prostě k nakousnutí :-)

26.10.2014 5 z 5