Každé řešení má svůj problém

Gerri plánuje spáchat sebevraždu, ale předtím ještě napíše dopisy na rozloučenou spoustě příbuzných a známých – a nezachází v nich s pravdou právě v rukavičkách. Shodou okolností jí ale sebevražedný plán nevyjde – a Gerriin život se ze dne na den stane opravdu napínavým dobrodružstvím. Neboť není snadné vypořádat se se svými blízkými, když vědí, co si o nich skutečně myslíte!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20707/big_kazde-reseni-ma-svuj-problem-Zj4-20707.png 4240

Vydáno: , Ikar (ČR)

Für jede Lösung ein Problem, 2007

Kniha Každé řešení má svůj problém

speciale88
24.12.2021

Krásný konec. Kniha se četla ze začátku trochu hůř ale pak se dej rozjel.

janadibelkova
18.10.2021

Ráda Kerstin čtu a vlastně i doporučuji, ale nečekejte zázraky.. prostě fajn příběh, vtipný, zajímavý nápad a konec, který čekáte..

neheria
07.08.2021

Vlastně nevím, co jsem čekala, ale tím, co jsem dostala, jsem byla příjemně překvapena. Knížka byla vtipná, čtivá, příjemná - a to i přes to s jak obtížnými tématy se potýká. Mileráda doporučuji.

Zvíďa
01.02.2021

Nedočetla jsem. Kniha zněla opravdu zajímavě a když jsem tenkrát bez ní odešla z knihkupectví, nemohla jsem na ní přestat myslet. Takže jsem se samozřejmě do knihkupectví vrátila a knihu koupila. Bohužel po asi 70 stranách jsem knihu odložila. Děj se hrozně táhne a kolikrát jsem mu nerozuměla. Mluví hlavní postava o minulosti nebo popisuje přítomnost? Vůbec jsem se v tom nevyznala. Spoustu divných jmen, které jsem si neměla šanci zapamatovat. A celková první půlka knihy je jenom o tom, že hlavní postava je v depresi. Nevím, je mi líto, že mě to nechytlo, protože to znělo opravdu zajímavě ale na druhou stranu bych se do čtení nutila, což taky nechci. 100 lidí, 100 chutí. Kniha se určitě někomu líbit bude ale já mezi ně nepatřím. Třeba se ještě ke knize někdy vrátím, uvidíme

Tučňák111
27.01.2021

Hlubší příběh kde každý mezi řádky není schopen číst. Mně osobně pomohl nejspíš zachránit život blízké osoby. Typicky německý smysl pro humor, dávám plný počet

lenka7348
08.10.2020

Musím se přiznat, že zhruba do poloviny jsem měla chuť knihu odložit. Pak se to ale hezky rozjelo, a já ji ke konci zase nechtěla dát z ruky. Prostě příjemné odpočinkové čtení, které ale díky tématu donutí člověka trošku přemýšlet. :-)

Florindela
16.09.2020

Z první půlky knihy jsem málem dostala depresi... naštěstí se děj změnil, po neuskutečněné sebevraždě. Trochu chápu Geri, že s takovou matkou a tetami a spoustou narážek a hloupých dotazů je těžké zůstat v klidu a neztrácet sebevědomí, ale řešila bych to jinak. Ale přečetla jsem až do závěrečného happyendu.

Niu
02.08.2020

Skvělá četba k vodě. Už dlouho jsem se tak u knížky nezásmala jako u téhle. A slzy smíchu jsou o to lepší. Gerriina matka byla naprosto šílená, až mě mrazí, že "takové" mají děti. Ole byl naprosto sebestředný machistický cvok. Tady jsem spíš skřípala zubama. Nedivím se, nad čím Gerri uvažovala, protože taková rodina k tomu člověka přímo dožene. Perfektní nápad s dopisy. I název knihy a celý námět. Malinká knížečka, co mě přitáhla přes celý obchod, zaujala anotací a hodnocením tady. Další den jsem pro ni běžela :o)