Hell Boys

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Osamělé ženy z Chicaga vědí, kam zavolat, když chtějí mužskou společnost. O jejich spokojenost se postarají pánové z Hell Boys, agentury, která bohatým dámám zajišťuje doprovod na společenské akce… i trochu víc. Jedním z „pekelných chlapců“ je i Ryan Christensen, sexy mizera, který si umí své zákaznice omotat kolem prstu. Když ale dojde k brutální vraždě jedné z jeho klientek, Ryan zjišťuje, že skutečné peklo teprve začíná. Netuší, komu se připletl do cesty, jisté je pouze jedno: jde mu o život… Líbil se vám Chris Raines, hrdina předchozího autorčina románu Hot Boys? Pak si jistě oblíbíte i „hellboye“ Ryana Christensena a jeho povedené kolegy. Erotikou, akcí, napětím a romantikou nabité Chicago leží nadosah, stačí se začíst…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247387/big_hell-boys-247387.jpg 3.8288
Nahrávám...

Komentáře (61)

Kniha Hell Boys

Jita160
05. ledna

(+ SPOILER) Za mě velké překvapení a to hlavně že to napsala česká spisovatelka...ty moc nečtu.
Čekala jsem romanťárnu a ono to bylo spíš krimi,ale dost dobrý.
Gigolo který se zamiluje do dcery své klientky,která je brutálně zavražděna???Jooo bylo to boží,moc se mě to líbilo a určitě bych dala další díl...

avalonek
04.08.2021

Nebylo to špatně,ale taky to nebylo tak dobré,takový průměr..Jednou asi stačí.


johana3160
30.06.2021

Neurazi, neprekvapi. M.T.Majar ma svuj styl, ktereho se drzi. Tohle je treti kniha co jsem cetla a byla to celkem klasika.

anna7852
13.03.2021

tak já nevím,čekala jsem že to bude navazovat na první díl a ono ani ne no :-(
ale i tak to bylo hezké čtení i když slabší než první díl

meda2007
20.10.2020odpad!

Tak jo, v momente kdy prijde koroner jsem musela zkoncit. Ta cestina je vazne strasna. A to je autorka Ceska. Vazne des. Prvni dil, jsem tak nejak prezila, rikala jsem si spatny preklad, cert to vem. Ale ted, kdyz jsem zjistila kdo je autorka, to vazne nedavam.

kacenka6144
14.09.2020

Už první knížka z téhle série nebyla úplně klasickou slaďárnou. A v téhle bylo určitě víc nebezpečí než sexu. U obou jsem se dobře bavila. Chlapské komentáře tady dobře vystihují všechny možné situace. Úplně jsem slyšela svoje kamarády.

Evule114
02.09.2020

Jak to někdy bývá, zkrátka první díl je top a další díly už nejsou tak dobré. V tomto případě to platí i u této knížky, Nemůžu říci, že bych nebyla spokojená. četla se skvěle, ale zkrátka první díl se mi líbil o hodně více. V tomto případě bych byla mnohem radši za vlčí díl :-) ale i tak jsem se pobavila.

jinbr
25.08.2020

Oddychovka, příjemné letní nebo i zimní čtení.

1