Hell Boys

Hell Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247387/bmid_hell-boys-247387.jpg 4 305 65

Hot Boys série

< 2. díl

Osamělé ženy z Chicaga vědí, kam zavolat, když chtějí mužskou společnost. O jejich spokojenost se postarají pánové z Hell Boys, agentury, která bohatým dámám zajišťuje doprovod na společenské akce… i trochu víc. Jedním z „pekelných chlapců“ je i Ryan Christensen, sexy mizera, který si umí své zákaznice omotat kolem prstu. Když ale dojde k brutální vraždě jedné z jeho klientek, Ryan zjišťuje, že skutečné peklo teprve začíná. Netuší, komu se připletl do cesty, jisté je pouze jedno: jde mu o život… Líbil se vám Chris Raines, hrdina předchozího autorčina románu Hot Boys? Pak si jistě oblíbíte i „hellboye“ Ryana Christensena a jeho povedené kolegy. Erotikou, akcí, napětím a romantikou nabité Chicago leží nadosah, stačí se začíst…... celý text

rafej
13.05.2015 4 z 5

Uvažovala jsem, že dám i pět hvězdiček, protože autorka si dokáže skvěle hrát se slovíčky a některé "hlody" mě fakt dostaly. Navíc se mi líbí i narážky z českého prostředí využité pro vtipné hříčky, ty si v amerických knížkách nepřečteme. ;-)
Jako zábavný a tak trochu po chlapsku romantický příběh by to bylo na plný počet, ale detektivní linka a některé situace mě donutily jednu ubrat.

POZOR! NÁSLEDUJÍ SPOILERY!
Ironicky:
Kam se hrabe CIA a americké námořnictvo na polského řezníka ze sousedství, že?
Nejlepší místo pro druhou šanci na odstranění vašeho nepřítele jsou záchodky striptýzového klubu. Tam vás s jistotou nikdo nebude rušit.
LOL

EvaSupovic
12.05.2015 5 z 5

Knížka byla čtivá, ale z mého pohledu byli Hot Boys lepší :-D Bod dávám navíc i za detektivní zápletku :-D

anulec.s
12.05.2015

Zábavné a napínavé čtení,které je protknuté romantickým příběhem a pro spestření i nějakou tou erotikou;).Knížku jsem přečetla za dva dny,což vypovídá o její "čtivosti".Nečekala jsem,že detektivní zápletka bude až tak dotažena k dokonalosti,takže klobouk dolů:)Málokterá knížka mě dokáže takhle zaujmout:-) Jinak už se těšíím na další knihu:)

barca8336
11.05.2015 4 z 5

Já moc české autory nemusím, ale musím přiznat, že tahle série je opravdu hodně povedená. Bavila jsem se od začátku až do konce. Super. ;-)

ZdenkaN
09.05.2015 5 z 5

Knížka od české autorky se mi moc líbila. Mám ráda takovéto vtipné detektivněromantické příběhy. Bavila jsem se po celou dobu čtení.

erotika napětí USA (Spojené státy americké) gigolové

M. T. Majar (p)